Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 2

Aleksandrs Samoilovs. Foto: volleyballworld.com

Samoilovs un Šmēdiņš ar neizteiksmīgu spēli nepārvar kvalifikāciju Ostravā

Čehijas pilsētā Ostravā sācies "Beach Pro" tūres "Elite 16" turnīrs, kurā dalību ļoti ātri noslēdza Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Latvieši kvalifikācijas pirmajā kārtā ar 0-2 piekāpās šveiciešiem Marko Kratigeram un Florianam Brēram.
Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs. Foto: Volleyball World / Latvijas Volejbola federācija
2

Graudiņa/Kravčenoka un Samoilovs/Šmēdiņš rangā pietuvojas pasaules čempionātam

Starptautiskā volejbola federācija (FIVB) publicējusi jaunākos rangus pludmales volejbolā. "Entry" rangā Tīna Graudiņa/Anastasija Kravčenoka un Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš atrodas attiecīgi trešajā un 20. vietā, neņemot vērā izjukušās komandas.
Žoržs Tikmers. Foto: studentusports.lv
1

Tikmers: "Pludmales volejbola treniņos mana meita nereti satiek kādu olimpieti"

Šajā nedēļas nogalē Rīgā, Ogrē un Tikumā risinājās 37. SELL Studentu spēles, kas šogad no piecām dalībvalstīm pulcēja vairāk nekā 1200 dalībniekus. Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers sarunā ar Latvijas Augstskolu sporta savienību (LASS) pauda, ka studentu sportam viņa sportista karjeras un personības izaugsmē bijusi ļoti liela loma.
Jānis Šmēdiņš. Foto: volleyballworld.com
3

Samoilovs/Šmēdiņš pie tīkla netiek galā ar Evandru un Turcijā paliek devītie

Turcijā notiekošo "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīru ar zaudējumu astotdaļfinālā noslēguši Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Latvieši ar 0-2 piekāpās Evandru un Alvaru Filju no Brazīlijas, turnīrā ierindojoties devītajā vietā.
Artūrs Rinkevičs. Foto: FIVB

Rinkevičs/Bedrītis zaudē trīs setu cīņā un "Challenge" turnīru noslēdz 19. vietā

Latvijas pludmales volejbolisti Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis piedzīvojuši vēl vienu zaudējumu Turcijā notiekošajā "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīrā. Latvieši ar 1-2 piekāpās francūžiem Jusefam Krū un Arno Gotjē-Retam, netiekot izslēgšanas spēlēs un ieņemot 19. vietu.
Jānis Šmēdiņš. Foto: volleyballworld.com
4

Samoilovs/Šmēdiņš veterānu cīņā piekāpjas Ereram/Gaviram un grupā paliek otrie

Pirmo zaudējumu Turcijā notiekošajā "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīrā piedzīvojuši Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Cīņā par uzvaru grupā latvieši ar 0-2 atzina spāņu Pablo Ereras un Adriana Gaviras pārākumu.
Aleksandrs Samoilovs. Foto: volleyballworld.com
2

Samoilovs/Šmēdiņš pēc garākas pauzes atgriežas apritē ar uzvaru

Turcijā notiekošo "Pro Beach" tūres "Challenge" turnīru ar uzvaru sākuši Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Latvieši pirmajā spēlē pārspēja nīderlandiešus Metjū Immeru un Martu van Verkhovenu, garantējot vietu izslēgšanas spēlēs.
Ardis Daniels Bedrītis cīņā pie tīkla. Foto: TVF
1

Rinkevičs/Bedrītis "Challenge" pamatturnīru Turcijā sāk ar sagrāvi

Latvijas pludmales volejbolisti Artūrs Rinkevičs un Ardis Daniels Bedrītis savu pirmo "Beach Pro" tūres "Challenge" līmeņa pamatturnīru sākuši ar pamatīgu sakāvi. Latvieši nespēja rast pretargumentus čīliešu Marko un Estebana Grimaltu spēlei.
Artūrs Rinkevičs un Ardis Bedrītis. Foto: FIVB

Rinkevičs/Bedrītis uzvar spraigā trīs setu cīņā un sasniedz pamatturnīru

Latvijas pludmales volejbolistiem Artūram Rinkevičam un Ardim Danielam Bedrītim izdevies iekļūt "Beach Pro" tūres "Challenge" posma pamatturnīrā, kas risinās Turcijā. Latvieši izšķirošajā cīņā ar 2-1 pārspēja kanādiešus Danielu Dīringu un Semu Šakteru.
Edgars Točs. Foto: CEV

Točs/Fokerots zaudē norvēģiem un Turcijā nesasniedz pamatturnīru

Latvijas pludmales volejbolisti Edgars Točs un Kristians Fokerots piedzīvojuši zaudējumu "Beach Pro" tūres "Challenge" posma kvalifikācijas izšķirošajā kārtā. Latvieši ar 1-2 piekāpās norvēģiem Matiasam Berntsenam un Hendrikam Molam, paliekot bez kārotās dalības pamatturnīrā.