Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 0

Lorēna Stivriņa. Foto: huskers.com
8

Video: Latviešu izcelsmes NCAA volejbola zvaigzne iekļūst kuriozā epizodē

ASV studējošo augstākā līmeņa sacensībās (NCAA) spēlē arī latviešu izcelsmes amerikāniete Lorēna Stivriņa. Bloķētājas pozīcijā viņa ir zvaigzne "Nebraska" volejbola komandā, kas tradicionāli ir viena no līgas spēcīgākajām vienībām un patlaban rangā ieņem ceturto vietu. Šīs nedēļas mačā tika nofilmēta kurioza epizode - svinot panākumu, komandas biedrene gandrīz iesita Stivriņai (#26), kuras sejas izteiksme kļuva visai izteiksmīga. 2018. gada 18. martā "Nebraska" un USC pludmales volejbola vadošo duetu mačā Lorēna Stivriņa spēlēja pret Tīnu Graudiņu. Lorēnas tēvs ir ASV dzimušais latvietis Alekss Stivriņš (58), kurš kļuva par pirmo latviešu izcelsmes basketbolistu NBA, turklāt 1992. gadā tur spēlēja mačā pret Gundaru Vētru. Video: Husker Volleyball
Tīna Graudiņa, komandas galvenais treneris Deins Blentons, Semija Sleitere. Foto: John McGillen / USC Athletics

Graudiņas USC sagrauj principiālāko pretinieci, NCAA pašreizējo čempioni UCLA

ASV studenšu pludmales volejbolā risinās sezonas otrā nedēļa. Losandželosas USC šonakt savos laukumos apspēlēja Sanluisas Obispo "Cal Poly" (5-0) un savu principiālāko pretinieci Losandželosas UCLA (5-0). Uzvarētāju rindās 2019. gada Eiropas čempione Tīna Graudiņa un amerikāniete Semija Sleitere uzvarēja ar 2-0 un 2-1.
2

Video: #13 "eXi": sāpīgi zaudējumi, izlases treneris – ārzemnieks vai vietējais, zvaigznes izlasē

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” otrās sezonas 13. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Kambala, Renārs Rode un Edgars Masaļskis tiekas iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā "Akropole", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:44:03 – sāpīgi un nepatīkami zaudējumi – kā tos pārdzīvo spēlētāji?0:45:50 – 01:07:57 – Latvijas izlases treneris. Labāk vietējais vai ārzemnieks?1:09:43 – 01:27:28 – vai zvaigznes spēj sabojāt mikroklimatu izlasēs?Šī epizode audio formātā pieejama arī visās populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports
Tīna Graudiņa ar bumbu. Foto: John McGillen / USC Athletics
5

NCAA sezonas pirmajos mačos Graudiņas USC apspēlē Briedes "Pepperdine"

Sākusies jaunā sezona ASV studenšu pludmales volejbolā. Pirmajos divos mačos Losandželosas USC savos laukumos pārspēja principiālo pretinieci Malibu "Pepperdine" (4-1 un 5-0). Uzvarētāju rindās 2019. gada Eiropas čempione Tīna Graudiņa un amerikāniete Semija Sleitere uzvarēja ar 2-1 un 2-0. Zaudētāju rindās pērnā gada Latvijas vicečempione Kristīne Briede un amerikāniete Kamerona Bakļenko vispirms piekāpās neoficiālā spēlē, bet pēc tam zaudēja arī oficiālā cīņā.
Foto: FIVB / pinterest.com
20

Bikini aizlieguma dēļ Vācijas pludmales dāmas nestartēs Kataras PK posmā

Starptautiskajā sieviešu dienā Kataras galvaspilsētā Dohā sāksies Pasaules tūres četru zvaigžņu posms pludmales volejbolā. Iepriekšējos gados tur bija turnīrs tikai vīriešiem, bet tagad pirmoreiz spēlēs arī sievietes. Vācijas pludmales volejbola duets Karla Borgere/Jūlija Zude izlēma nepieteikties, jo nebija ar mieru ierastā bikini vietā tērpties t-kreklos ar īsām piedurknēm un garos šortos līdz ceļiem. Vācietes necieta klusu un sāka cīņu par tiesībām spēlēt bikini, galu galā organizatori atļāva, bet tad pieteikšanās termiņš jau sen bija nokavēts.
Anastasija Grigorjeva. Foto: Reuters/Scanpix

Grigorjeva - 8kārtējā Daugavpils labākā sportiste, Ļebedevam ceturtā uzvara

Neskatoties uz aizvadīto sarežģīto gadu un daudzajiem ierobežojumiem sportā, arī šoreiz Daugavpils Sporta laureātā tika sumināti pilsētas labākie sportisti, treneri, sporta skolotāji, noskaidrots pilsētas populārākais sportists, kā arī iepriekšējā gada vērienīgākais sporta pasākums, vēsta Latgales metropole.
Anastasija Kravčenoka, Jānis Šmēdiņš, Tīna Graudiņa. Foto: facebook.com/JanisSmedinsAleksandrsSamoilovs
2

Hamburgā notiks "King of the Court" turnīrs, kur pirmoreiz dalīs ranga punktus

19.-22. augustā Vācijas ziemeļu metropolē Hamburgā risināsies "King of the Court" (latviski - "Laukuma Karalis") turnīrs, kur piedalīsies 20 vācu un 20 ārzemju pludmales volejbola dueti gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē. Tiek plānots, ka šādā pasākumā pirmoreiz varēs nopelnīt ranga punktus.
Aigars Birzulis. Foto: Romāns Kokšarovs, F64

Birzulis un Iecelnieks - junioru pludmales volejbola izlašu galvenie treneri

Savu pirmo sēdi aizvadījusi Latvijas Volejbola federācijas (LVF) padomes apstiprinātā valde. Sēde ilga četras stundas, kuras laikā apliecinājās federācijas ģenerālsekretāres Guntas Aizporietes iepriekš teiktie vārdi, ka “jaunie uzrunātie valdes locekļi ir līdz kaulam volejbolā", informē organizācija.
Marta Levinska (#4). Foto: Arizona State Volleyball
1

Levinska izrāpjas no bedres, "Arizona State" turpina buksēt

Iepriekšējo trīs gadu Latvijas labākā volejboliste Marta Levinska nedēļas nogalē atguva kaut cik labu precizitāti NCAA. Divos izbraukuma mačos mūsu spēlētāja sakrāja 23.5 un 25.5 punktus (NCAA karjeras rekordi), taču viņas pārstāvētā Tempes "Arizona State" divreiz piekāpās Korvelisas "Oregon State". Jau septiņi zaudējumi pēc kārtas.
1

Video: #12 "eXi": sportistu sievas, ģenerālmenedžeru loma un jauniešu agrīnā specializācija

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” otrās sezonas 12. epizodi, kurā bijušie sportisti Kaspars Kambala, Renārs Rode un Edgars Masaļskis tiekas iepirkšanās un izklaides galvaspilsētā "Akropole", lai dalītos stāstos par savu pieredzi dažādās arī šodien aktuālās sporta tēmās.0:00:00 – 0:33:31 – profesionālais sports, sievietes, bērni un ģimenes;0:34:16 – 01:09:20 – jauniešu agrīnā specializācija;1:11:05 – 01:46:43 – ģenerālmenedžeri un viņu loma komandā.Šī epizode audio formātā pieejama arī visās populārākajās audio straumēšanas vietnēs.Seko "eXi" sociālajos tīklos:YouTube: https://ej.uz/eXiSportsYouTubeFacebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports