Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Samoilovs/Šmēdiņš veterānu cīņā piekāpjas Ereram/Gaviram un grupā paliek otrie

Kristaps Pildiņš
Kristaps Pildiņš

Samoilovs/Šmēdiņš veterānu cīņā piekāpjas Ereram/Gaviram un grupā paliek otrie
Jānis Šmēdiņš. Foto: volleyballworld.com

Pirmo zaudējumu Turcijā notiekošajā "Beach Pro" tūres "Challenge" turnīrā piedzīvojuši Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Cīņā par uzvaru grupā latvieši ar 0-2 atzina spāņu Pablo Ereras un Adriana Gaviras pārākumu.

• Samoilovs un Šmēdiņš šodien aizvadīja pirmo oficiālo spēli kopš marta beigām, spējot pārspēt nīderlandiešus Metjū Immeru un Martu van Verkhovenu. Tas ļāva garantēt vietu izslēgšanas spēlēs, bet priekšā vēl bija spēle par pirmo vietu grupā pret mūžsenajiem pretiniekiem - Pablo Ereru un Adrianu Gaviru no Spānijas - ar kuriem no 2013. gada spēlēts 17 reizes, desmit no tām uzvarot latviešiem.

• Spēli labāk sāka Spānijas duets, kas izvirzījās vadībā ar 4:1. Rezultāta starpība sasniedza arī četrus punktus, bet tad cīņa izlīdzinājās, komandām punktus krājot pārmaiņus. Īsi pirms tehniskā pārtraukuma Gavira atzīmējās ar bloku, kas latviešiem lika ņemet pārtraukumu (12:7). Spāņi spēlēja gana pārliecinoši, lai lielo pārsvaru noturētu. Zaudējuši punktu, to ar eisu atguva Erera (16:10). Samoilovam un Šmēdiņam nekas cits neatlika kā noskaņoties labāka snieguma rādīšanai otrajā setā - 13:21.

• Otrajā setā dueti cīnījās līdzvērtīgi, apmainoties ar būšanu minimālā vadībā. Pirmie pie vairāk nekā divu punktu pārsvara pēc četru punkttu izrāviena tika spāņi, kad sekmīgi blokā spēlēja Erera, bet pēc Gaviras eisa rezultāts jau bija 10:6. Ar eisu atzīmējās arī Šmēdiņš, bet tuvāk par divu punktu deficītu latviešiem līdz seta vidum neizdevās tikt. Pēc tehniskā pārtraukuma latvieši nespēja lauzt cīņas gaitu un iegūt iniciatīvu. Spāņi turpināja kontrolēt cīņas gaitu, atjaunojot arī četru punktu pārsvaru. Cerību deva Šmēdiņa bloks un Samoilova eiss, bet seta galotnē latviešiem tomēr neizdevās panākt kaut izlīdzinājumu, zaudējot spēli ar 0-2 (13:21, 19:21).

• Neskatoties uz zaudējumu, Samoilovs un Šmēdiņš sestdien turnīru turpinās astotdaļfinālā, bet pretī noteikti stāsies nomināli spēcīgāki pretinieki nekā Ereram un Gaviram. Astotdaļfinālu pāri noskaidrosies pēc grupu turnīra un izslēgšanas turnīra pirmās kārtas beigām.

     [+] [-]

, 2022-05-20 19:13, pirms mēneša
Tāds sniegums jau ir apkaunojums Latvijas pludmales volejbolam.Galīgi nevarīgi , bez sportiska niknuma .

     [+] [-]

, 2022-05-20 21:01, pirms mēneša
Kur var redzēt spēles?

     [+] [-]

, 2022-05-20 23:15, pirms mēneša
Aldis Br rakstīja: Kur var redzēt spēles?
https://www.volleyballworld.tv/home

     [+] [-]

, 2022-05-20 23:25, pirms mēneša