Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:338, Did:0, useCase: 3

Sākas balsošana par 2022. gada Latvijas labākajiem volejbolā un "bīčā"

Gatis Druvietis
Gatis Druvietis

Sākas balsošana par 2022. gada Latvijas labākajiem volejbolā un "bīčā"
2022. gada labākie Latvijas klasiskajā un pludmales volejbolā. Foto: volejbols.lv

1.-11. decembrī ikviens var balsot par 2021. gada labākajiem klasiskajā un pludmales volejbolā. Līdzjutējiem ir iespēja izteikt savu viedokli par gada volejbolistu un volejbolisti, gada komandu volejbolā un gada pludmales volejbola komandu, kā arī uzlecošo zvaigzni.

Balsošana līdz 11. janvārim notiek ŠEIT.

Balsojuma nominācijas

GADA VOLEJBOLISTS
Atvars Ozoliņš. Latvijas vīriešu izlases spēlētājs. Otro sezonu pārstāv "Frejus Var Volley" komandu, kas startē Francijas otrajā spēcīgākajā līgā, kur vairākkārt atzīts par spēles vērtīgāko spēlētāju (MVP).
Deniss Petrovs. Viens no pieredzes bagātākajiem Latvijas vīriešu izlases spēlētājiem. Spēlē cēlāja pozīcijā. Pagājušajās sezonas vidū pārtrauca savu sadarbību ar Krievijas Superlīgas klubu. Šogad spēlē Francijas otrajā spēcīgākajā līgā, pārstāvot "Cannes" komandu.
Kristaps Šmits. Latvijas vīriešu izlases spēlētājs. Šobrīd spēlē Rumānijas "Municipal Arcada Galati" komandā, kas startē Rumānijas čempionātā. Iepriekšējo sezonu aizvadīja Somijas čempionāta "Raision Loimu" komandā, kā arī sezonas beigās pievienojās Kataras klubam "Police S.C." un izcīnīja "Emir" kausu.

GADA VOLEJBOLISTE
Elvita Dolotova. Latvijas sieviešu izlases spēlētāja. Spēlē cēlājas pozīcijā. Šobrīd aizvada sezonu Ungārijas čempionāta komandā "MAV Elore SC". Pagājušajā sezonā spēlēja "Huitinenas Vampula", kas startēja Somijas čempionātā.
Annija Jurdža. Latvijas sieviešu izlases spēlētāja. Šobrīd aizvada sezonu Ungārijas čempionāta komandā "Fatum Nyiregyhaza". Pagājušajā sezonā spēlēja RSU/MVS komandā, kas startēja Baltijas sieviešu līgā un Latvijas čempionātā izcīnīja 3. vietu.
Marta Levinska. Latvijas sieviešu izlases spēlētāja. Jau trešo gadu studē un spēlē ASV, pārstāvot "Arizona State" komandu NCAA regulārajā sezonā.

GADA VOLEJBOLA KOMANDA
SK Jēkabpils/Lūši - Cewood Latvijas kausa ieguvēji 2021, Credi24 Latvijas čempioni 2022.
VK Jelgava - Cewood Latvijas kausa ieguvējas 2021, Optibet Latvijas vicečempiones 2022, Optibet Superkausa ieguvējas 2022.
RTU Robežsardze/Jūrmala - Credi24 Latvijas vicečempioni 2022, Optibet Superkausa ieguvēji 2022.
RVS/LU - Optibet Latvijas čempiones 2022.
VK Vecumnieki - Optibet Latvijas čempioni 2022.

GADA PLUDMALES VOLEJBOLA KOMANDA
Bulgačs/Teteris. Sudraba medaļas pasaules U19 čempionātā, kas septembrī norisinājās Turcijā.
Ēbere/Konstantinova. Sudraba medaļas Eiropas U20 čempionātā, kas jūlijā notika Turcijā un 4. vieta Eiropas U18 čempionātā, kas augustā norisinājās Grieķijā.
Fokerots/Auziņš. Zelta medaļas pasaules U19 čempionātā un Eiropas U18 čempionātā.
Samoilova/Graudiņa. Otro reizi izcīnīja Eiropas čempionu titulu. "Beach Pro Tour Elite16" posmos sudraba medaļas Rosarito un Parīzē, 4. vieta Gštādē, 5. vieta Ostravā. Pārstāvot valsti CEV Nāciju kausā, kur piedalījās tikai astoņas labākās Eiropas valstis, izcīnīja bronzas medaļas kopā ar Namiķi/Brailko.
Samoilovs/Šmēdiņš. "DEPO Open" Latvijas pludmales volejbola čempionu tituls. "Beach Pro Tour Challenger" turnīros ieguva bronzas medaļas Tlakskalā un Espinju. 9. vieta Eiropas čempionātā.

GADA UZLECOŠĀ ZVAIGZNE
Līva Ēbere. Kopā ar Denielu Konstantinovu izcīnīja sudraba medaļu Eiropas U20 čempionātā, kas jūlijā norisinājās Turcijā un 4. vietu Eiropas U18 čempionātā, kas augustā notika Grieķijā. Izcīnīts "DEPO Open" Latvijas pludmales volejbola čempiones tituls ar Aneti Namiķi. "Beach Pro Tour Future" turnīros kopā ar Aneti Namiķi izcīnīta 4. vieta Portugālē un divas 5. vietas Polijā. Viena no līderēm arī klasiskā volejbola U17 izlases sastāvā. Ziemas sezonā spēlē "Rīgas Volejbola skola/LU" pieaugušo komandā un šogad kļuva par Latvijas čempioni klasiskajā volejbolā.
Kristians Fokerots. Kopā ar Gustavu Auziņu izcīnīja zelta medaļas pasaules U19 čempionātā, kas septembrī norisinājās Turcijā un Eiropas U18 čempionātā, kas augustā notika Grieķijā. Kopā ar Artūru Rinkeviču Eiropas U22 čempionātā Nīderlandē ieguva sudraba medaļu. "DEPO Open" Cēsu un Saulkrastu posmos izcīnīja 1. vietu, spēlējot kopā ar Edgaru Toču. "Beach Pro Tour Future" turnīros kopā ar Edgaru Toču izcīnīja 5. un 3. vietu attiecīgi Spānijā un Omānā.
Kaspars Kronbergs. Debitēja Latvijas vīriešu volejbola izlasē, libero pozīcijā. Šajā sezonā pārstāv "RTU Robežsardze/Jūrmala", bet pagājušajā sezonā spēlēja VK "Biolars/Jelgava/MSĢ".

Gada titula ieguvēji tiks noteikti, ņemot vērā līdzjutēju balsojumu (40%), sporta žurnālistu viedokli (30%) un federācijas valdes viedokli (30%). Gada treneri pludmales un klasiskajā volejbolā, kā arī gada tiesnesi gan pludmales, gan klasiskajā volejbolā noteiks federācijas komisijas. Šāds pasākums tiek organizēts piekto reizi.

Uzvarētāji tiks paziņoti un apbalvoti "Cewood" Latvijas kausa ietvaros, 17. decembrī, Rimi Olimpiskajā centrā, Rīgā.

Gada labāko arhīvs

Kategorija2018201920202021
VolejbolisteMarta LevinskaMarta LevinskaMarta LevinskaMarta Levinska
VolejbolistsHermans EgleskalnsDeniss PetrovsAtvars OzoliņšDeniss Petrovs
Volejbola komanda-Jēkabpils LūšiRVS/LUVīriešu izlase
Pludmales volejbolisteAnastasija KravčenokaAnastasija Kravčenoka--
Pludmales volejbolistsEdgars TočsEdgars Točs--
Pludmales volejbola komanda-Graudiņa/KravčenokaBrailko/NamiķeGraudiņa/Kravčenoka
Uzlecošā zvaigzneEdgars TočsZigurds AdamovičsVarvara BrailkoKristers Dardzāns
Treneris volejbolāUģis KrastiņšUģis KrastiņšAvo KēlsAvo Kēls
Treneris pludmales volejbolāGenādijs SamoilovsGenādijs SamoilovsRihards FinstersGustavo Roča
Tiesnesis volejbolāSalvis KurtišsIlgvars OzoliņšIļja MiņinsIļja Miņins
Tiesnesis pludmales volejbolāEgīls TišanovsEgīls TišanovsJānis IvanovsEgīls Tišanovs

Izmantotie resursi:
balso.volejbols.lv/labakie-2022