Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:166, Did:0, useCase: 2

Jānis Šmēdiņš un Mārtiņš Pļaviņš
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, F64
2

Pētījums: olimpiskie medaļnieki dzīvo vidēji 2,8 gadus ilgāk

"Britu medicīnas žurnāls" vērienīgā pētījumā noskaidrojis, ka olimpiskajiem medaļniekiem piemīt "izdzīvošanas priekšrocības". Elitei kaut daļēji var pievienoties ikviens, piekopjot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.
Māris Štrombergs
Foto: AFP

LOK prezentēs grāmatu "Latvija Pekinā"

Trešdien – 22.oktobrī, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) rīkos grāmatas "Latvija Pekinā" atvēršanas svētkus, kas pieliks "simbolisku punktu" XXIX Olimpiādes spēlēm Pekinā.
Edgars Bergs un Aigars Apinis kopā ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru un viņa kundzi Lilitu Zatleri
Foto: Andris Pimenovs
3

Paraolimpieši pieņemšanā pie Valsts prezidenta

1.oktobrī Latvijas paraolimpiešiem svinīgu pieņemšanu bija sarīkojis Valsts prezidents Valdis Zatlers. Savos iespaidos par pieņemšanā piedzīvoto un izjusto ar portālu eSports.lv dalījās viens no paraolimpiešu delegācijas dalībniekiem Andris Pimenovs.
Latvijas sēdvolejbolistes
Foto: Andris Pimenovs

Latvijas sēdvolejbolistu spēle pret Japānas izlasi

Latvijas sieviešu sēdvolejbola izlase savu pēdējo spēli Pekinas paralimpisko spēļu turnīrā aizvadīja, tiekoties ar Japānas valstsvienību. Mačā, kurā tika izšķirts 7.vietas liktenis, mūs meitenes bija pārākas ar 3:2. Lūk, kādu komentāru par šo spēli portālam eSports.lv vakar no Pekinas atsūtīja Andris Pimenovs.
Foto: Andris Pimenovs

Emocijas Pekinas spēļu noslēguma ceremonijas laikā

Šodien Pekinā notika ārkārtīgi krāšņa un grandioza paralimpisko spēļu noslēguma ceremonija. Savās izjūtās un emocijās par šo vienreizējo notikumu ar portālu eSports.lv dalījās džudo treneris Andris Pimenovs
Aigars Apinis apbalvošanas ceremonijā
Foto: Xinhua
6

Karogu noslēguma ceremonijā nesīs Apinis

Paralimpisko spēļu noslēguma ceremonijā Pekinā, kas risināsies šodien, Latvijas karogu uzticēts nest paralimpiskajam čempionam un vicečempionam attiecīgi diska mešanā un lodes grūšanā Aigaram Apinim.
Mūsu paralimpieši oficiālajā pieņemšanā Latvijas vēstniecībā Pekinā 16.09.2008.
Foto no komandas arhīva
9

Gaidiet mūs – mēs būsim drīz!!!

Šodien Ķīnā noslēgsies Pekinas paralimpiskās spēles, kurās ar panākumiem startēja Latvijas delegācijas sportisti, izcīnot arī medaļas – vienu zelta un divas sudraba. Vakar vēlu vakarā portāls eSports.lv tieši no Pekinas saņēma nelielu vēstulīti...
Ingrīda Priede
Foto: www.lpkomiteja.lv

Paralimpiskajā sešiniekā arī Ingrīda Priede

Latvijas sportisti ir beiguši savus startus Pekinas paralimpiskajās spēlēs, bet kā pēdējā no mūsējiem šorīt diska mešanas sektorā devās jelgavniece Ingrīda Priede. Ingrīdas starts vērtējams kā ļoti labs – 15 vieglatlētu konkurencē viņa izcīnīja 6.vietu, bet līdz goda pjedestālam pietrūka tikai nedaudz vairāk par pusmetru.
Edgars Bergs apbalvošanas ceremonijā
Foto: Xinhua
24

Edgars Bergs – paralimpisko spēļu vicečempions

Šorīt Pekinas paralimpiskajās spēlēs kā pēdējais no Latvijas delegācijas startēja saldenieks Edgars Bergs. Lodes grūšanas sacensībās Edgars pēdējā mēģinājumā sasniedza savu personīgo rekordu (15,54 m), kas viņam deva 2.vietu un paralimpisko spēļu sudraba medaļu.
19

Irānas ratiņbasketbolisti demonstratīvi pamet Pekinu

Irānas ratiņbasketbola izlase nolēmusi priekšlaikus izstāties no dalības Pekinas paralimpisko spēļu turnīrā, tādējādi protestējot pret nākamo paredzēto spēli cīņā par 5.-8. pozīciju, kurā irāniešiem būtu jātiekas ar Izraēlu.