Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 2

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs. Foto: Rūta Kalmuka/f64

Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro

LETA. Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro, izriet no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 2020.gada budžeta pieprasījuma.

"SPORTACENTRS.COM" ĒTIKAS KODEKSS

SIA 4.vara ir Latvijas mediju ētikas padomes biedrs un tai ir saistošs biedrības ētikas kodekss.

Par LSPA rektoru ievēlēts profesors Juris Grants

Šodien - 4.decembrī , Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Satversmes sapulce par LSPA rektoru ievēlējusi līdzšinējo Augstskolas zinātņu prorektoru, pedagoģijas doktoru (Dr.paed.), profesoru Juri Grantu. Satversmes sapulcē izdalīja 76 vēlēšanu biļetenus, no kuriem, atverot balsošanas urnas, par derīgiem tika atzīti 75 biļeteni. Par profesoru Juri Grantu nobalsoja 64 Satversmes sapulces balss tiesīgie dalībnieki, pret 11, viens biļetens atzīts par nederīgu.
Mairis Briedis
Foto: Vladislavs Proškins, F64

"Sporta Avīzes" jūlija numurs... sit

Sit tāpēc, ka tāds darbs – citādi ceļu uz pasaules boksa virsotni Mairim Briedim neizcīnīt, tikai sitot... Par laimi - tikai saviem pretiniekiem. "Sporta Avīzei" viņš atklāj savas panākumu formulas sastāvdaļas – uzticamākos cilvēkus, kas latviešu Rokiju pamazām veido par pasaules čempionu.
157

Sportacentrs.com jaunais galvenais redaktors – Jānis Celmiņš

Portāla Sportacentrs.com galvenā redaktora pienākumu veikšana no 1. marta uzticēta ilggadējam portāla autoram Jānim Celmiņam. Zemākajās rindkopās lasāms viņa viedoklis un pārdomas par līdz šim paveikto, kā arī nedaudz ieskicēti nākotnes plāni.
"Sporta Avīzes" februāra numurs
8

"Sporta Avīze" tagad pieejama arī digitālā versijā

Digitālais laikmets rada gan izaicinājumus, gan iespējas, kuras izmanto arī žurnāls “Sporta Avīze”, – turpmāk to iespējams lasīt ne tikai drukātā, bet arī digitālā versijā viedtālrunī un planšetdatorā jebkurā pasaules vietā.
2

Sporta Avīzes decembra numurā – lielā Amerikas ekspedīcija

Dažas dienas pirms paša decembra pie jums dodas Sporta Avīzes decembra numurs. Padusē pasisti, mājup no Amerikas pārvestie stāsti, tiem līdzās – vēl vairāk tepat pašu mājās atrasto un sastrādāto interesantumu.
3

''Sporta Avīzes'' novembra numurā: Porziņģis, Šķēle, Lipmans, Nitišs un citi

28. oktobris basketbola vēsturē tiks ierakstīta kā diena, kad NBA laukumā debitēja Kristaps Porziņģis. Tieši šajā dienā pie lasītājiem dodas arī jaunākais Sporta Avīzes numurs, un kuru gan citu šādā reizē drīkstētu izcelt uz vāka... KP6!
6

Septembra "Sporta Avīze": klāt basketbola svētki!

Šīs nedēļas vārda dienas gaviļnieka Žaņa Peinera un viņa svītas pavadībā esiet pazīstami – septembra "Sporta Avīze"!
Foto: Lff.lv
9

Pērc biļetes uz Latvija-Čehija un laimē braucienu uz spēli Turcijā

Latvijas Futbola federācija aicina futbola līdzjutējus turpināt atbalstīt Latvijas izlasi nākamajā mājas spēlē pret Čehiju un piedāvā īpašu akciju, kas ļaus četrām laimīgajām personām doties uz Latvijas spēli Turcijā.