Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:18, Did:0, useCase: 2

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs. Foto: Rūta Kalmuka/f64

Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro

LETA. Nākamgad sporta pasākumu organizēšanai Rīgas dome plāno atvēlēt 1,72 miljonus eiro, izriet no Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta 2020.gada budžeta pieprasījuma.

"SPORTACENTRS.COM" ĒTIKAS KODEKSS

SIA 4.vara ir Latvijas mediju ētikas padomes biedrs un tai ir saistošs biedrības ētikas kodekss.

Par LSPA rektoru ievēlēts profesors Juris Grants

Šodien - 4.decembrī , Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Satversmes sapulce par LSPA rektoru ievēlējusi līdzšinējo Augstskolas zinātņu prorektoru, pedagoģijas doktoru (Dr.paed.), profesoru Juri Grantu. Satversmes sapulcē izdalīja 76 vēlēšanu biļetenus, no kuriem, atverot balsošanas urnas, par derīgiem tika atzīti 75 biļeteni. Par profesoru Juri Grantu nobalsoja 64 Satversmes sapulces balss tiesīgie dalībnieki, pret 11, viens biļetens atzīts par nederīgu.
Mairis Briedis
Foto: Vladislavs Proškins, F64

"Sporta Avīzes" jūlija numurs... sit

Sit tāpēc, ka tāds darbs – citādi ceļu uz pasaules boksa virsotni Mairim Briedim neizcīnīt, tikai sitot... Par laimi - tikai saviem pretiniekiem. "Sporta Avīzei" viņš atklāj savas panākumu formulas sastāvdaļas – uzticamākos cilvēkus, kas latviešu Rokiju pamazām veido par pasaules čempionu.
157

Sportacentrs.com jaunais galvenais redaktors – Jānis Celmiņš

Portāla Sportacentrs.com galvenā redaktora pienākumu veikšana no 1. marta uzticēta ilggadējam portāla autoram Jānim Celmiņam. Zemākajās rindkopās lasāms viņa viedoklis un pārdomas par līdz šim paveikto, kā arī nedaudz ieskicēti nākotnes plāni.
"Sporta Avīzes" februāra numurs
8

"Sporta Avīze" tagad pieejama arī digitālā versijā

Digitālais laikmets rada gan izaicinājumus, gan iespējas, kuras izmanto arī žurnāls “Sporta Avīze”, – turpmāk to iespējams lasīt ne tikai drukātā, bet arī digitālā versijā viedtālrunī un planšetdatorā jebkurā pasaules vietā.
2

Sporta Avīzes decembra numurā – lielā Amerikas ekspedīcija

Dažas dienas pirms paša decembra pie jums dodas Sporta Avīzes decembra numurs. Padusē pasisti, mājup no Amerikas pārvestie stāsti, tiem līdzās – vēl vairāk tepat pašu mājās atrasto un sastrādāto interesantumu.
3

''Sporta Avīzes'' novembra numurā: Porziņģis, Šķēle, Lipmans, Nitišs un citi

28. oktobris basketbola vēsturē tiks ierakstīta kā diena, kad NBA laukumā debitēja Kristaps Porziņģis. Tieši šajā dienā pie lasītājiem dodas arī jaunākais Sporta Avīzes numurs, un kuru gan citu šādā reizē drīkstētu izcelt uz vāka... KP6!
6

Septembra "Sporta Avīze": klāt basketbola svētki!

Šīs nedēļas vārda dienas gaviļnieka Žaņa Peinera un viņa svītas pavadībā esiet pazīstami – septembra "Sporta Avīze"!
Foto: Lff.lv
9

Pērc biļetes uz Latvija-Čehija un laimē braucienu uz spēli Turcijā

Latvijas Futbola federācija aicina futbola līdzjutējus turpināt atbalstīt Latvijas izlasi nākamajā mājas spēlē pret Čehiju un piedāvā īpašu akciju, kas ļaus četrām laimīgajām personām doties uz Latvijas spēli Turcijā.

"Sporta Avīze" jūlijā – ar papildu 32 maratonam veltītām lappusēm

Žurnāls "Sporta Avīze" jūlija numurs piedāvā lielo sarunu ar Latvijas futbola izlases kapteini Kaspara Gorkšu, kā arī īpašo pielikumu "Maratons", kas koncentrējas vienai no senākajām un populārākajām sporta disciplīnām.

Bez piruetēm un ar vārtu sajūtu – "Sporta Avīze" maijā

Sagaidām hokeju, sagaidām arī "Sporta Avīzes" maija numuru! Par hokeju daudz, kā jau šajā gada laikā pienākas, – lielā saruna ar galveno treneri Aleksandru Beļavski, stāsts par leģendāro pauzes meistaru Sašu Kerču, Laura Dārziņa nūjas noslēpumi, Kobas Jasa mazliet nenopietnais skats, kā arī obligātā literatūra – turnīra spēļu kalendārs un Jāņa Matuļa eksperta komentārs.

Sportacentrs.com meklē papildspēkus

Dabā varu pārņem pavasaris un jaunu enerģiju prasās arī sportacentrs.com ikdienā, tāpēc pēc ilgāka pārtraukuma oficiāli tiek izsludināta jaunu autoru meklēšana. Lieliska iespēja spert pirmos soļus un pārbaudīt savas spējas tiem, kas saredz sevī sporta aprakstnieka aicinājumu un potenciālu!

Sportists – lamuvārds vai kompliments? Lasi aprīļa "Sporta Avīzē"

Iznācis jaunākais – aprīļa – “Sporta Avīzes” numurs, kurā kā allaž daudz saistošu tematu, interviju un viedokļu.

Iznācis "Sporta Avīzes" marta numurs

Pasaules čempionātam Daumants Dreiškens kārtīgi iesildījies, šoreiz iestumjot nevis Oskara Melbārža vadīto bobu, bet marta "Sporta Avīzes" numuru, kurš no šodienas nonācis pie lasītājiem.
8

Likmes.com pierāda - latvieši prot prognozēt sportu!

2014.gada decembrī informējām Jūs par jauno sporta likmju portālu likmes.com. Ja nu kādam piemirsies, tad pavisam īsi vēlreiz par ideju...
5

Latvijas skaistākās sportistes tavās mājās visu gadu

Esošie "Sporta Avīzes" abonenti atzinīgi novērtē 2015.gada kalendāru ar Latvijas sportistēm neparastā veidolā. Gadam sākoties, redakcija ik dienu saņem zvanus un vēstules ar komplimentiem no lasītājiem par "Sporta Avīzes" izdoto īpašo kalendāru 2015.gadam, tāpēc uz šī pozitīvā viļņa ir nolemts iepriecināt arī tos, kuri vēl nav paspējuši abonēt žurnālu.

Sporta preču izstāde ISPO MUNICH – iedvesma jaunajai sezonai!

Ik gadu janvāra beigās, februāra sākumā Minhenē (Vācija) notiek starptautiskā sporta preču izstāde un biznesa platforma ISPO MUNICH. 2015. gadā izstāde būs atvērta apmeklētājiem no 5. līdz 8. februārim.
25

Likmes.com: sporta prognozētāju portāls. Prognozē un pelni!

Pavisam nesen darbību uzsācis jauns portāls Likmes.com, kas ikvienam tā lietotājam piedāvās jaunas emocijas un lielu azartu. Portāla darbības principi ir labi pārdomāti, godīgi un caurspīdīgi, tāpēc aicinām iepazīties ar likmes.com un to apciemot!
1

"Sporta Avīze" iepazīstina savus lasītājus ar papildu digitālo saturu

"Sporta Avīze" kopš šī gada sākuma tiek izdota vienu reizi mēnesī. Žurnāls sastāv no trīs lieliem tematiskajiem blokiem: komentāri un sporta notikumu analīze; intervijas ar sportistiem un stāsti no viņu profesionālās ikdienas aizkulisēm; praktisko sporta padomu sadaļa gan iesācējiem, gan amatieriem.
31

Iznācis pirmais "Sporta Avīze" mēneša žurnāls

Šodien 27. decembrī lasītājiem preses tirdzniecības vietās ir pieejams “Sporta Avīze” pirmais mēneša žurnāls. Kā atzīst jaunais žurnāla redaktors Ingmārs Jurisons, pirmajā numurā vārds dots ļoti plašam Latvijas sporta personību lokam, un viņi nav likuši vilties, tikai apliecinot pārliecību, ka sports nesastāv tikai no tiem metriem, sekundēm, punktiem vai vārtiem.
Foto:AFP/Scanpix

Līdzjūtība Zolitūdes traģēdijā cietušajiem

Sportacentrs.com izsaka līdzjūtību Zolitūdes traģēdijā cietušajiem.

Žurnāla "Maratons" ZIEMAS numurs. Slēpotājiem un skrējējiem

Šoreiz žurnāls vairāk noderēs tiem, kuri sporto ziemā - slēpotājiem un skrējējiem.

Iznācis žurnāla "Sports" novembra numurs

Ir iznācis žurnāla ‘’Sports’’ novembra numurs, kurā vairāk nekā 20 interesanti raksti par Latvijas sportistiem. Šajā publikācijā piedāvajam īsu ieskatu galvenajos žurnāla rakstos.

Žurnāla "Sports" oktobra numurā: "Longbords un citas intrigas"

Ir iznācis jaunais žurnāla ‘’Sports’’ oktobra numurs, kurā ir 19 interesanti raksti par Latvijas sportistiem. Šajā publikācijā piedāvajam Jums īsu ieskatu galvenajos žurnāla rakstos.

"Sporta Avīze" – turpmāk mēneša formātā

No nākamā gada izdevums „Sporta Avīze” iznāks reizi mēnesī un būs ne tikai vizuāli pievilcīgāks, bet arī saturiski daudzveidīgāks un kvalitatīvāks. Tas būs žurnāls par sportu tuvplānā, sniedzot klātbūtnes efektu un sporta analīzi dažādos tā griezumos. Sporta aizkulises tiks parādītas ar pašu sportistu līdzdalību, atklājot nianses, no kā sastāv lielais sports. Saturiski tas piedāvās tēmas un skatījumu, kāds nav atrodams ikdienas sporta ziņu klāstā.

Žurnāla "Sports" septembra numurs: "Kur elkiem nav vietas"

Ir iznācis jaunais žurnāla ‘’Sports’’ augusta numurs, kurā ir 20 interesanti raksti par Latvijas sportistiem. Šajā publikācijā piedāvājam Jums īsu ieskatu galvenajos žurnāla rakstos.
8

Kāpēc žurnāls "Hokejs" šoreiz ir must-have sarakstā?

Sākoties jaunajai hokeja sezonai, Sporta Avīze ir nākusi klajā ar jaunāko "Hokejs" speciālizlaidumu, kas plašākam lasītāju lokam būs pieejams jau rīt, 5.septembrī. Bet jau šodien Sportacentrs.com Facebook lapā izspēlēsim piecus žurnāla eksemplārus. Žurnālu varēs iegūt arī Sporta Avīzes Twitter, FB un draigiem.lv lapu sekotāji, tā kā nepalaidiet garām tikt pie "Hokejs"!
6

"Sporta Avīzes" Tēvu dienas piedāvājums

Tuvojoties Tēva dienai 8.septembrī, žurnāls "Sporta Avīze" visiem Sportacentrs.com lasītājiem ir sagatavojis vairākas lieliskas dāvanas, ar ko iepriecināt savus tuviniekus - Sporta Avīze mēnesim vai 3 mēnešiem + kāda no 3 iecienītām grāmatām par sportu par ļoti pievilcīgu cenu.
1

Sadaļas "Sporta Avīzes intervijas" noteikumi

Sadaļas Sporta Avīzes intervijas saturu iespējams apskatīt par maksu, izmantojot dažādas apmaksas metodes. Brīdinām – šajā sadaļā atrodamās intervijas pilnībā var izlasīt arī žurnāla "Sporta Avīze" drukātajā versijā!

Žurnāla "Sports" augusta numurs: "Vīrišķības skola"

Ir iznācis jaunais žurnāla ‘’Sports’’ augusta numurs, kurā ir 26 interesanti raksti par Latvijas sportistiem. Šajā publikācijā piedāvājam Jums īsu ieskatu galvenajos žurnāla rakstos.

Lasi žurnāla "Sports" jūlija numuru internetā

Ir iznācis jaunais žurnāla ‘’Sports’’ numurs, kas orientēts uz cilvēku, kas sporto pats, vai arī, kas šai nodarbei vēl jāpamudina. Kopumā jaunajā žurnāla numurā ir 43 raksti par dažādām tēmām.

Lasi žurnāla "Sports" jaunāko numuru internetā

Ir iznācis jaunais žurnāla ‘’Sports’’ numurs, kas orientēts uz cilvēku, kas sporto pats, vai arī, kas šai nodarbei vēl jāpamudina. Kopumā jaunajā žurnāla numurā ir 24 raksti par dažādām tēmām.