Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1281, Did:0, useCase: 2

Dzintars un Andis Pārumi
Delfi foto
20

Divi personiskie rekordi un neviltots gandarījums

Svētdien Sportacentrs.com autori bija starp tiem vairāk nekā 10 000, kas piedalījās jubilejas – 20. - Nordea Rīgas maratonā. Pieci no viņiem skrēja pusmaratonā un divi sasniedza arī personisko rekordu.
''Nordea Rīgas maratona'' uzvarētājs Slimani Benazuzs
Foto: Renārs Buivids
36

Nordea Rīgas maratonā uzvar marokānis Benazuzs (labots)

Par 2010. gada ''Nordea Rīgas maratona'' uzvarētāju šodien kļuva Marokas pārstāvis Slimani Benazuzs, kurš 42 kilometrus un 195 metrus garo distanci veica divās stundās, 17 minūtēs un 33 sekundēs. Sieviešu konkurencē uzvaru izcīnīja Marina Damanševica (Baltkrievija).
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
17

Klāt jubilejas Rīgas maratons ar dalībnieku rekordskaitu

Svētdien plkst. 9:00 ar startu "Vienotības kilometra" distancē sāksies jubilejas – 20. – Rīgas maratons, kas jau vairākus gadus nes galveno atbalstītāju Nordea vārdu. Sacensībās piedalīsies vairāk nekā 11 000 dalībnieku.
Nikolajs Mazurs 
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
8

"VEF Rīga" piedalīsies "Nordea Rīga maratona" stafetes skrējienā

Sestdien, 23.maijā, basketbola klubs “VEF Rīga” piedalīsies “Nordea Rīga maratonā”. Vefieši pārbaudīs savus spēkus komandas stafetes skrējienā, visiem četriem dalībniekiem kopā veicot pilnu maratona distanci (7800m + 14065m + 10200m + 10130m = maratons).
J. Cīrulis, K. Evertovskis, M. Osis, 
J. Pārums un L. Bērziņš pērn Valmierā. 
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com
4

Sportacentrs.com skrējēji gatavi startam

Svētdien, 23. maijā, Rīgā 11. novembra krastmalā startēs jubilejas – 20. – Nordea Rīgas maratons, kurā, kā jau ierasts, piedalīsies Sportacentrs.com autoru komanda ar šī raksta autoru priekšgalā.
Nikolajs Mazurs 
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
12

"VEF Rīga" pārstāvji piedalīsies Rīgas maratona stafetes skrējienā

Svētdien, 23.maijā, basketbola klubs "VEF Rīga" piedalīsies Nordea Rīga maratonā. Vefieši pārbaudīs savus spēkus komandas stafetes skrējienā, visiem četriem dalībniekiem kopā veicot pilnu maratona distanci (7800m + 14065m + 10200m + 10130m).
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
13

Rīga maratona svētku gaidās

Dalībai jubilejas - 20. - Nordea Rīgas maratonā, kas norisināsies svētdien 23. maijā, reģistrējušies jau vairāk nekā 11 300 dalībnieku. Tradicionālais skrējiens pulcēs skrējējus no vismaz 43 pasaules valstīm, šodien preses konferencē pastāstīja organizatoru pārstāvis Aigars Nords.
10

Nordea Rīgas maratonā gan skries, gan tvītos

Vairāki aktīva dzīvesveida piekritēji, Nordea Rīgas maratona organizatoru pamudināti, sacensībās 23. maijā ne tikai mēģinās pievarēt distanci, bet par savām sekmēm trasē informēs cilvēkus arī sociālajā tīklā twitter.com.
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
24

Nordea Rīgas maratons pārsniedz 10 000 dalībnieku robežu

Pirmdienas vakarā beidzot noticis paredzamais – Nordea Rīgas maratonam pieteicies 10 000. dalībnieks, informē maratona organizatori. Reģistrācija sacensībām joprojām turpinās un pieteikties varēs līdz pat sacensību dienai.
Aigars Nords
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com
10

Nords: "Rīgas maratons kļūs vēl lielāks un nozīmīgāks"

Šodien Mežaparkā notika priekšpēdējais maratona treniņš pirms nākamsvētdien gaidāmā 20. Nordea Rīgas maratona, kas pulcēs rekordskaitu dalībnieku. Treniņā paviesojās arī portāls Sportacentrs.com manā [Jāņa Pāruma] personā un, izmantojot iespēju aprunājās ar sacensību organizatoru "Nords Event Communications" (NECom) valdes priekšsēdētāju Aigaru Nordu.
Foto: www.nordearigasmaratons.lv
2

Nordea Rīgas maratona dalībnieki varēs piedalīties zinātniskā pētījumā

Visi Nordea Rīgas maratona un pusmaratona skrējiena dalībnieki tiek aicināti pievienoties unikālam zinātniskajam pētījumam, kuru realizēs Latvijas Universitātes Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūts sadarbībā ar Nordea Rīgas maratona organizatoriem.
Lai sasniegtu rezultātus, reizēm ir jāpamocās
Foto: Rivars Raits, Sportacentrs.com
13

Personiskais rekords treniņā? Oho...

Kādu laiciņu nav rakstīts, bet Nordea Rīgas maratons tuvojas straujiem soļiem, tāpēc nolēmu par sevi atgādināt. Vēl jo vairāk tāpēc, ka šajā laikā treniņos pietiekami daudz interesantu notikumu gadījies...
Mareks Florošeks pērn Valmieras maratonā
4

Nordea Rīgas maratons šogad solās būt vēl ātrāks

2010.gada Nordea Rīgas maratonam pieteikušies titulēti starptautiskie skrējēji, kas ļauj prognozēt, ka šis būs visu laiku ātrākais Rīgas maratons.
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Nordea Rīgas maratonā sasniegts dalībnieku skaita rekords

Aizvadītajā nedēļas nogalē labots Nordea Rīgas maratona dalībnieku skaita rekords – līdz 10. maijam pieteikušies jau 8728 dalībnieki, tādejādi pārsniedzot pērn sasniegto , kad uz starta izgāja 8593 skrējēji, informē organizatori.
Jolanta Dukure
Foto: Edgars Vaivads
15

Dukure: "Rudenī sākšu gatavoties Londonai"

Pēdējā laikā par Latvijas rekordisti soļošanā Jolantu Dukuri maz dzirdēts. Tieši tāpēc Sportacentrs.com aicināja Jolantu uz sarunu, lai noskaidrotu, ar ko viņa nodarbojas šobrīd un kādas ir sportistes nākotnes ieceres.
3

Braucot uz "Nordea Rīgas maratonu" ar vilcienu, biļetes vietā varēs uzrādīt dalībnieka starta numuru

"Nordea Rīgas maratonam" pieteikušies jau 8 540 skrējēji un organizatori ar prieku paziņo, ka ikviens dalībnieks uz maratonu un no tā varēs doties ar vilcienu, biļetes vietā uzrādot savu dalībnieka starta numuru.
4

Video: Atmuguriskais treniņš Mežaparkā

2.maijā notika pirmais atmuguriskie skrienošo trenniņš kopā ar pārējiem maratona dalībniekiem. Raitis Reverss: ''Pirmie 3 kilometri tika pieveikti godam, un, jāsaka, ka cilvēku atsaucība bija redzama! Daži pat mēģināja skriet man līdzi, par ko man milzīgs prieks! ''
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
3

Jau 8275 dalībnieki no 40 valstīm

Nordea Rīgas maratonam līdz 5. maijam pieteikušies jau 8275 dalībnieki no 40 valstīm. Liela aktivitāte bijusi aizvadītajās brīvdienās, portālu Sportacentrs.com informēja organizatoru pārstāvji.
Foto: Nordea Riga Marathon

Valsts svētkos maratona treniņi Jelgavā un Rēzeknē

Otrdien, 4.maijā, Nordea Rīgas maratona treniņi notiks divās Latvijas pilsētās vienlaicīgi. Šoreiz uz skriešanu aicināti Jelgavas un Rēzeknes aktīvie iedzīvotāji, lai neformālā atmosfērā baudītu pavasara skrējienu un kopīgi gatavotos Nordea Rīgas maratonam, informē organizatori.
Foto: AP/Scanpix

"Vienotības kilometrs" – distance cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Jau otro gadu pēc kārtas Nordea Rīgas maratonā tiek piedāvāta distance cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Arī šogad pasākuma iniciatore ir Lielbritānijas vēstniecība Latvijā, kas piesaistot Nīderlandes vēstniecību Latvijā, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un citus atbalstītājus, kopā ar Nordea Rīgas maratona organizatoriem ir radusi iespēju 23.maija pasākumā izveidot īpašu trasi arī cilvēkiem ratiņkrēslos un citām personām ar īpašām vajadzībām.
20

Video: Latvietis Nordea Rīgas maratona 5km veiks atmuguriski

Latvietis Raitis Reverss nolēmis apgūt skriešanu atmuguriski un plāno piedalīties Rīgas maratonā. Vairāk par viņa gaitām skatieties video.
Maratona treniņš Mežaparkā 18. aprīlī
Foto: Nordea Riga Marathon
1

Līdz aprīļa beigām Nordea Rīgas maratonam pieteikties izdevīgāk

Vēl tikai trīs dienas - līdz 30.aprīlim Nordea Rīgas maratonam var pieteikties par lētāku dalības maksu. Šobrīd, kad līdz maratonam atlicis mazāk par vienu mēnesi, pieteikušies un savu dalību jau apstiprinājuši 6 400 skrējēji no plānotajiem 10 000.
Lauris Lizbovskis un Jānis Pārums Kuldīgā
Foto: Sandris Kuzmickis, Sportacentrs.com
2

L. Lizbovskis: "Skriešana disciplinē"

Nepilnu mēnesi pirms Nordea Rīgas maratona Sportacentrs.com uz nelielu interviju aicināja vienu no maratona vēstniekiem, žurnālistu un veselīga dzīvesveida piekritēju Lauri Lizbovski, kurš šogad pirmo reizi dzīvē veiks maratonu.
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com
9

Nordea Rīgas maratonā – dalībvalstu rekords

Sasniegts jauns dalībvalstu skaita rekords Nordea Rīgas maratonam, kas šogad notiks 20. reizi – līdz 22. aprīlim pieteikušies sportisti jau no 37 pasaules valstīm, portālu Sportacentrs.com informēja organizatori.
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com

Rīgas skolām īpaša iespēja pieteikties Rīgas maratonam

Jau trešo gadu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments sadarbībā ar Nordea Rīgas maratona organizatoriem - aģentūru NECom - ir radis iespēju Rīgas skolu skolēniem piedalīties Nordea Rīgas maratona mini maratonā (5km) par pazeminātu maksu - 1 latu. Šogad ievērojami palielināts dalībnieku limits un šai programmā skolu kausa izcīņā jau var piedalīties 1 000 skolēnu.
J. Pārums (pa labi) 1. pusmaratonā šogad
Foto: Gints Kudiņš, VSK Noskrien

Dabīgs spēks jauniem sasniegumiem

Gandrīz trīs nedēļas jeb kopš Latvijas skriešanas centra atklātā čempionāta pusmaratonā Mežaparkā neko nebiju rakstījis par savu gatavošanos Nordea Rīgas maratonam, bet tā kā sacensības vairs nav aiz kalniem, pastāstīšu kā gājis pēdējā laikā.

Video: Nordea Rīgas maratona 2010 vēstnieku uzrunas

Maratona vēstnieki - Lauris Lizbovskis, Dagmāra Legante, Elīna Doļģe un Lauris Dzelzītis stāsta par savu skriešanas pieredzi un gatavošanos šī gada maratonam.
Foto: Romualds Vambuts, Sportacentrs.com
1

Sestdien maratona treniņi Kuldīgā un Siguldā, svētdien - atkal Mežaparkā

Sestdien, 17. aprīlī notiks kārtējie reģionālie treniņi gatavojoties Nordea Rīgas maratonam, kas 23. maijā notiks jau 20. reizi. Svētdien jau otro nedēļu pēc kārtas trenēties gribētāji tiks gaidīti Mežaparkā.
Gatis Bērziņš konsultējot klientu
Foto: skrien.lv
10

Kādus apavus un apģērbu izvēlēties skriešanai?

Tuvojoties Nordea Rīgas maratonam, specializētā skriešanas veikala "Maratons" skriešanas kategorijas eksperts Gatis Bērziņš Sportacentrs.com lasītājiem skaidro, kādus apavus un skriešanas ekipējumu izvēlēties startam sacensībās.
Viktors Lācis ir viens no maratona vēstniekiem
Foto: Romāns Kokšarovs, Sporta Avīze, f64
4

Svētdien pirmais maratona koptreniņš Mežaparkā

Svētdien, plkst. 10:00, Mežaparkā pie Rīgas Zooloģiskā dārza tiks aizvadīts pirmais koptreniņš, gatavojoties 23. maijā gaidāmajam Nordea Rīgas maratonam, kas šogad piedzīvo jubileju un notiks jau 20. reizi.
6

Video: Līdz Nordea Rīgas maratonam 45 dienas

Līdz Nordea Rīgas maratonam atlikušas 45 dienas un dalībnieku skaits sasniedzis jau gandrīz 4500. Šodien Rīgas domē notikušajā preses konferencē maratona organizatori informēja, ka šajā – jubilejas (20.) - gadā maratons piedzīvojis būtiskas izmaiņas – dalībnieku ērtībai tiek piedāvāta jauna trase, laika kontrolei tiks izmantoti jaunākās paaudzes čipi, ieviestas arī izmaiņas rezultātu paziņošanā.
22

Mērs Ušakovs Rīgā skries pusmaratonu

Līdz Nordea Rīgas maratonam atlikušas 45 dienas un dalībnieku skaits sasniedzis jau gandrīz 4500. Šodien Rīgas domē notikušajā preses konferencē maratona organizatori informēja, ka šajā – jubilejas (20.) - gadā maratons piedzīvojis būtiskas izmaiņas – dalībnieku ērtībai tiek piedāvāta jauna trase, laika kontrolei tiks izmantoti jaunākās paaudzes čipi, ieviestas arī izmaiņas rezultātu paziņošanā.