Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource326), Fid:375, Did:0, useCase: 1
Tanels Leoks 
Foto: motorsport.ee

Kandavas Superkausā "MX Pro" klasē dominē igauņu sportisti

Piedāvājam noskatīties video, kurā redzams, kā "MX Pro" klases igauņu sportists Tanels Leoks uzvar "Superkauss" sezonas otrajā posmā. Otrajā vietā finišēja pašmāju sportists Dāvis Ivanovs, kurš sacensībās startēja apslimis. Trešajā vietā - vēl viens igaunis - Erki Kahro. Tikmēr kvadriciklu klasē nepārspēts bija Eiropas čempions Edgars Meņģelis.
Superkausa posma starts
facebook.com/TPaipalsfoto

Jaunā ''Superkauss'' sezona startē Valmierā

4.maijā Valmierā startēja astotā motokrosa seriāla ”Superkauss” sezona, kur prestižajā MX Pro klasē uzvaru izcīnīja igauņu zvaigzne Tanels Leoks. Aiz viņa finišēja Prīts Ratseps, bet no latviešiem visaugstāk finišēja Dāvis Ivanovs no MX-Moduls komandas. Otrais posms 5.jūnijā notiks Kandavā.

"Superkauss" braucēji aizvada un vērtē pirmās sacīkstes jaunajā Madonas trasē

"Monster Energy Superkauss" braucējiem nedēļas nogalē pirmajai novērtēšanai tika nodota jaunā Madonas "Smeceres sila" mototrase, kur notika sezonas trešais posms. Kā viņiem gāja, kādas ir atsauksmes par jauno trasi un kā šī trase tika radīta, par to skatieties šajā video. Video avots: Madonā aizvadīts Monster Energy Superkauss...

Karro cer uz veiksmes atgriešanos Madonas posmā

"Monster Energy Superkauss" posms Zaķusalā, Rīgā daudzu fanu iemīļotajam sportistam Matīsam Karro nebija no veiksmīgākajiem. "MX Moduls" komandas pārstāvis laiku starp otro un trešo posmu nav izmantojis veltīgi, daudz trenējies, tāpēc cer uz veiksmes atgriešanos šo svētdien, kad 16. augustā Madonā, Smeceres sila trasē risināsies šī motokrosa seriāla trešais posms. Video avots: https://www.youtube.com/watch?t=19&...
1

Karro uzvara, šovs skatītājiem un "Superkauss" sezona ir sākusies

Motokrosa seriāla "Superkauss" pirmais posms Valmierā bija ne vien sportistu cīņa par uzvarām, bet arī lieliska ballīte visiem sanākušajiem apmeklētājiem. Prestižajā "MX Pro" klasē, kas bija dienas "nagla", triumfēja talantīgais motosportists Matīss Karro. Video avots: https://www.youtube.com/watch?v=2aK...

Monster Energy Superkauss Valmiera. Pilns ieraksts

2015.05.01 Monster Energy Superkausa 1. posms Valmierā ieraksts.
Kārlis Sabulis
Foto: Jānis Asaris
www.janisasaris.com
1

Motokrosists Sabulis gatavs jauniem izaicinājumiem

Viens no talantīgākajiem Latvijas motokrosa pārstāvjiem - astoņpadsmit gadus vecais cēsinieks Kārlis Sabulis aizvadītajās divās sezonās mocījās ar traumu sekām, taču tagad ir pilnībā atveseļojies un gatavs jauniem izaicinājumiem Baltijas un Eiropas trasēs...
Dāvis Ivanovs
Foto: Jānis Pastars

''Monster Energy Superkauss'' fināls

Piedāvājam aizvadītās ''Monster Energy Superkauss'' sezonas fināla videoatskatu, kurā tika noskaidroti ZZS Lielās balvas ieguvēji un sestās sezonas čempioni!

"Superkauss" posms Kandavā

''Monster Energy Superkauss'' posmā Kandavā, cīņā ar karstumu un konkurentiem, uzvaras izcīnīja Lauri Lehtla (MX Pro), Mariuss Stasiškis (Kvadri), Hendriks Talviku (Jaunieši), Leons Kozlovskis (Seniori) un Rainers Žuks (Juniori). Piedāvājam noskatīties organizatoru sagatavoto video atskatu uz sacensībām.
Matīss Karro kritiena brīdī
Foto: Ekrānšāviņš

Karro, Leoks un Šteinbergs piedzīvo kritienu

Piedāvājam noskatīties video, kurā redzams, kā svētdien Rīgā notikušajā "Superkauss" čempionāta trešajā posmā 1.braucienā kritienu piedzīvo Matīss Karro, aiz kura uzreiz nokrita Tanels Leoks un Ivo Šteinbergs. Ja Karro pēc šīs neveiksmes spēja turpināt sacīkstes, tad Leoks un Šteinbergs bija spiesti izstāties. Jāatzīmē, ka Šteinbergs pēc šī kritiena tika nogādāts slimnīcā, kur sportistam uz lūpas tika uzliktas pāris šuves, taču tas netraucēja sportistam atgriezties trasē un sacensībās (sportists 2.braucienā nobrauca iesildīšanās apli un pēc tam izstājās).

Latvieši piekāpjas Leokam "Superkauss" posmā Tartu

Motokrosa seriāla "Superkauss" organizatori piedāvā atskatu uz sezonas otro posmu, kas norisinājās Tartu, Igaunijā. prestižajā "MX Pro" klasē savās mājās nepārspējams bija pasaules čempionāta dalībnieks Tanels Leoks, kurš pārliecinoši uzveica ātrākos latviešu sportistus visos trīs braucienos. Tiesa, mūsu galvenā cerība Matīss Karro šajā posmā nestartēja.

Superkausa 1. posms un Matīsa Karro triumfs

Motokrosa seriāla Superkauss organizatori ir sagatavojuši atskatu uz 2014. gada sezonas pirmo posmu, kas norisinājās Valmierā. "MX Pro" klasē konkurentiem cerības neatstāja pašmāju spēcīgākais šī sporta veida pārstāvis Matīss Karro.
Matīss Karro un Kaspars Cveiģelis
Foto: Jānis Pastars

8.jūnijā ''Superkausa'' posms pirmo reizi notiks Zaķusalā

Vakar tirdzniecības centra ''Domina'' telpās norisinājās motokrosa seriāla ''Superkauss'' pirmssezonas preses konference, kurā tika paziņots, ka pirmo reizi ''Superkauss'' seriāla vēsturē posms notiks Rīgā, Zaķusalā. Par to un daudz ko citu šajā video.
Augusts Justs
Foto: Ģirts Kehris
2

Augusts Justs Superkauss finālposmā

15.septembrī Saldū tika aizvadīts šīs sezonas noslēdzošais Monster Energy Superkauss posms. Prestižākajā ''MX Pro'' klasē, neskatoties uz neveiksmi pirmā brauciena startā, otro vietu posma kopvērtējumā izcīnīja Augusts Justs, piekāpjoties vien Matīsam Karro, bet uz trešā goda pjedestāla pakāpiena kāpa Ivo Šteinbergs. Šīs nedēļas nogalē Augusts Justs, Matīss Karro un Dāvis Ivanovs aizstāvēs Latvijas karoga krāsas pasaules Nāciju Kausa izcīņā Vācijā.
MX Pro klases čempions Dāvis Līvs
Foto: Jānis Pastars

Monster Energy Superkauss fināls

Svētdien ''Bērzu'' mototrasē Saldū tika aizvadīts Monster Energy Superkauss noslēdzošais posms un tika noskaidroti piektās sezonas čempioni piecās motociklu klasēs. Prestižākajā ''MX Pro'' klasē posmā trimfēja Matīss Karro, bet čempiontitulu otro sezonu pēc kārtas izcīnīja Dāvis Līvs. ''Kvadru'' klasē gan posmā, gan kopvērtējumā uzvarēja Edgars Meņģelis, ''Jauniešu'' klasē par čempionu kļuva Uldis Spulle, ''Senioru'' klasē Leons Kozlovskis, bet ātrākais no ''Junioru'' klases sportists 2013.gadā ir Arnolds Sniķers.

Tanels Leoks un Augusts Justs aicina uz Superkausa posmu Tartu

Jau svētdien, 21.jūlijā, Tartu uz Monster Energy Superkauss ceturto posmu, pulcēsies ātrākie Baltijas motokrosa piloti - Augusts Justs, Matīss Karro, Tanels Leoks, Dāvis Līvs, Dāvis Ivanovs, Lauris Freibergs, Roberts Justs, Ivo Šteinbergs un daudzi citi...Divi no labākajiem Baltijas pilotiem Tanels Leoks un Augusts Justs šajā posmā būs komandas biedri ''Motosports Elkšņi Motokurzeme'' sastāvā un sola sparaigas, neaizmirstamas cīņas visiem motokrosa faniem!

Monster Energy Superkauss Valmieras posma apskats

Nedēļas nogalē - 12.maijā, Kandavā tiks aizvadīts motokrosa seriāla Monster Energy Superkauss otrais posms, kurā piecās motociklu klasēs tiks noskaidroti Kandavas Lielās balvas ieguvēji.Piedāvājam noskatīties Monster Energy Superkauss atklāšanas posma video apskatu.
Ghetto MX Team un Raimonds Elbakjans

''Ghetto MX Team'' prezentācija

Ķīpsalas izstāžu kompleksā tika prezentēta jaunā motokrosa komanda - Ghetto MX Team. Prezentācijā visi interesenti varēja iepazīties ar komandas pilotiem, atbalstītājiem un 2013.gada sezonas mērķiem.Komandā stratēs trīs jauni un perspektīvi motokrosa piloti - Ralfs Guļevskis, Uldis Spulle un Arvis Grinbergs, kuri visi kā viens Monster Energy Superkauss jauniešu klases ieskaitē, izvirzījuši mērķi izcīnīt čempiontitulu.Monster Energy Superkauss pirmais posms tiks aizvadīts 1.maijā Valmierā
www.adrenalin.lv

DAKO Ziemeļvidzeme 2012

Ieskats motokrosa komandas "DAKO Ziemeļvidzeme" 2012 gada sezonā.

Kaspars Cveiģelis par Superkausa 2012. gada sezonu [II daļa]

Kaspars Cveiģelis par Superkausa 2012. gada sezonu I daļa