Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:375, Did:0, useCase: 1
Roberto Puķītis
Foto: Romāns Kokšarovs/F64
3

IZM: Sportistiem ir tiesības paust kritiku par sporta organizatorisko procesu

Sportistiem, sporta treneriem un sporta darbiniekiem ir tiesības brīvi paust uzskatus un viedokli, tostarp arī kritiku par sporta organizatorisko un pārvaldības procesu, un šādas tiesības, ja tās tiek izmantotas, ievērojot vispārpieņemtos ētikas principus un normas, ir aizsargājamas, aģentūrai LETA uzsvēra Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).
Motokrosa klubs "Rodeo"
Foto: Rodeo MX Racing Team

"Superkauss" titulu komandu vērtējumā izcīna "Rodeo MX Racing Team"

Svētdien, ar Olaines Lielās balvas izcīņu tika noslēgta motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” astotā sezona un noskaidroti čempioni piecās motociklu klasēs, kā arī komandu vērtējumā.
Dāvis Ivanovs
Foto: Jānis Pastars, mxphoto.lv

Dāvis Ivanovs: "Uzskatu, ka Baltijas mērogā šis ir labs sasniegums"

16. oktobrī Olainē notika motokrosa seriāla “Superkauss” noslēdzošais posms, kurā par MX PRO klases čempionu jau trešo gadu pēc kārtas tika kronēts motokrosa kluba “MX Moduls” sportists Dāvis Ivanovs.
Dāvis Ivanovs
Foto: MX Moduls

Par ''Bosch Superkauss'' MX Pro klases čempionu kļūst Ivanovs

Svētdien 16.oktobri, Olainē, norisinājās Baltijas populārākā motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” finālposms, kurā spēcīgākie Baltijas motokrosa pārstāvji noskaidroja 2016.gada čempionus un Olaines Lielās balvas ieguvējus.
"MX Pro" klases līderis Dāvis Ivanovs
Foto: Shuba Photography

Motokrosa seriāla "Superkauss" fināls pirmo reizi notiks Olainē

Jau 16. oktobrī Olainē norisināsies Baltijas populārākā motokrosa seriāla "Bosch Superkauss" finālposms, kurā spēcīgākie Baltijas motokrosa pārstāvji noskaidros 2016. gada čempionus un Olaines Lielās balvas ieguvējus.
Foto: www.superkauss.lv
1

''Superkauss'' posmā Brocēnos uzvar Kullas, līderis Leoks uz starta neiziet

Aizvadīts motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” sezonas pirmspēdējais posms un noskaidroti Brocēnu Lielās balvas ieguvēji.
Superkauss starts
1

Rīt Brocēnos ''Superkauss'' ceturtais posms

Jau svētdien, 4.septembrī, Brocēnu novada ”Bērzu” mototrasē tiks aizvadīts 2016.gada motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” kārtējais posms, kurā spēcīgākie sportisti no Baltijas cīnīsies par Brocēnu Lielo balvu piecās motociklu klasēs. Iepriekšējās piecās sezonās Brocēnos norisinājās seriāla ”Superkauss” finālposms, bet šogad čempionu noskaidrošana atlikta uz rudeni – fināls paredzēts 16.oktobrī, Olaines mototrasē, kur ”Superkauss” seriāla dalībnieki sacentīsies pirmo reizi. Brocēnu posms allaž izcēlies ar lielu skatītāju interesi un spēcīgu dalībnieku sastāvu.
Foto: facebook.com/davis.livs

Uz "Superkauss" posmu Brocēnos kā līdere dodas "Rodeo MX" komanda

Jau 4.septembrī "Bērzu" mototrasē tiks aizvadīts motokrosa seriāla "Bosch Superkauss" 2016. gada sezonas pirmspēdējais, ceturtais posms. Pēc aizvadītiem trīs posmiem sevišķi sīva cīņa izvērtusies par čempiona titulu komandu ieskaitē.
Tanels Leoks
Foto: Toms Paipals Photography

Madonas ''Bosch Superkauss'' posmā MX Pro klasē uzvar igaunis Tanels Leoks

Svētdien, 14.augustā, ”Smeceres sila” mototrasē Madonā aizvadīts ”Bosch Superkauss” 2016.gada sezonas trešais posms, kurā ātrākajā MX Pro klasē dubultuzvaru svinēja Igaunijas sportisti.
Foto: rodeomx.net

"Superkauss" motokrosa sezona turpināsies Madonā

14.augustā, ”Smeceres sila” mototrasē Madonā, norisināsies ”Bosch Superkauss” 2016.gada sezonas trešais posms, kurā Baltijas motokrosisti cīnīsies par Madonas Lielo balvu. Pērn ”Smeceres sila” mototrasē ”Superkauss” seriāla posms norisinājās pirmo reizi un tas skatītājiem palicis atmiņā ar iespaidīgiem lēcieniem un ātrumu, ko sportisti attīsta dažādiem elementiem bagātajā trasē.
Dāvis Ivanovs Vaidavas kausā
Foto: Jānis Pastars

Ivanovs: ''Uz Kandavu devos apslimis, tāpēc nejutos labi''

Kā ziņo ''MX Moduls'' komanda, tad Dāvis Ivanovs motokrosa seriāla "Superkauss" sezonas otrajā posmā uz starta izgājis apslimis.
Tanels Leoks
Foto: Genadi Katenev
2

Leoks uzveic Ivanovu "Superkauss" posmā Kandavā

Ar igauņu sportista Tanela Leoka uzvaru "MX Pro" klasē svētdien Kandavā noslēdzās motokrosa seriāla "Superkauss" sezonas otrā posma sacensības. Uz pjedestāla kāpa arī pašmāju sportists Dāvis Ivanovs un vēl viens igaunis - Erki Kahro. Tikmēr kvadriciklu klasē nepārspēts bija Eiropas čempions Edgars Meņģelis.

Vairāk nekā 100 sportisti uz starta "Superkauss" posmā Kandavā

Svētdien, 5.jūnijā, ''Motoparks Kandava'' trasē norisināsies otrais motokrosa seriāla ''Bosch Superkauss'' posms, kurā tiks noskaidroti ''Eco Baltia Vide'' Lielās balvas ieguvēji piecās motociklu klasēs un komandu ieskaitē.
Leons Kozlovskis
Foto: Shuba Photography

Pēc "Superkauss" pirmā posma komandu ieskaitē vadībā Leona Kozlovska "MX Ādaži"

Pirmajā šīs sezonas ”Bosch Superkauss” posmā uzvaru komandu ieskaitē izcīnīja ”MX Ādaži” komanda, kura Valmierā startēja 12 sportistu sastāvā un tikai par nieka astoņiem punktiem apsteidza ”Rodeo MX RT” komandu. Sīvā cīņā par trešo vietu, startējot bez viena no saviem līderiem Kārļa Sabuļa, ”MX Moduls” sportisti, kuri par trīs punktiem apsteidza ”Motoparks Kandava” komandu. Pirmo piecinieku noslēdza ”X/99 Slīterāni”
"Superkauss" cīņas Valmierā
Foto: rodeomx.net

Dāvja Līva atgriešanās gaidāma nākamajā "Superkauss" posmā

Ar vasarīgi saulainiem laikapstākļiem atklāta “Superkauss” astotā sezona, kurā startēja arī "Rodeo MX" komanda, izcīnot augsto otro vietu.
Foto: facebook.com/priit.ratsep
1

Sezonas pirmajā ''Superkauss'' posmā prestižajā MX Pro klasē ātrākie igauņi

4.maijā Valmierā startēja astotā motokrosa seriāla ”Superkauss” sezona, kur prestižajā MX Pro klasē uzvaru izcīnīja igauņu zvaigzne Tanels Leoks.
"Superkauss" sacensību starts
Foto: Jānis Pastars

4.maijā startēs jaunā ''Bosch Superkauss'' sezona

4.maijā ar atklāšanas posmu Valmierā startēs astotā motokrosa seriāla ”Superkauss” sezona. Lai uzzinātu, kas sportistus un skatītājus sagaida šajā sezonā, to portāls Sportacentrs.com jautāja vienam no šo sacensību organizatoriem Kasparam Cveiģelim.
"Superkauss" sacensību starts
Foto: Jānis Pastars (superkauss.lv)

''Superkauss'' seriālam jauns ģenerālsponsors

4.maijā ar atklāšanas posmu Valmierā startēs astotā motokrosa seriāla ”Superkauss” sezona. 2016. gadā par seriāla ģenerālsponsoru kļuvusi kompānija ”Bosch”, un šajā sezonā sacensību seriāla oficiālais nosaukums būs ”Bosch Superkauss”.
"Superkauss" sacensību starts Zaķusalā
Foto: Jānis Pastars (mxphoto.lv)

"Superkauss" sacīkstes no Rīgas pārceļas uz Olaini

Biedrība "Nacionālā Motosporta asociācija" izziņojusi motokrosa seriāla "Superkauss" 2016. gada sezonas posmu norises laikus un vietas. "Superkauss" astotās sezonas čempioni tiks noskaidroti piecos posmos.
3

Motokrosa seriāla "Superkauss" sezonā pieci posmi ar finālu Olainē

Biedrība ‘’Nacionālā Motosporta asociācija’’ izziņojusi motokrosa seriāla ‘’Superkauss’’ 2016.gada sezonas posmu norises laikus un vietas. ‘’Superkauss’’ astotās sezonas čempioni tiks noskaidroti piecos posmos. Tradicionāli sezona sāksies Valmierā, kur 4.maijā norisināsies seriāla atklāšanas posms. Iepriekšējos trīs gadus sezonas atklāšanas datums bija 1.maijs, taču šogad šajā datumā Ķegumā tiks aizvadīts pasaules čempionāta posms MXGP un MX2 klasēs, tāpēc ‘’Superkauss’’ sezonas atklāšana pārcelta par pāris dienām, organizējot to Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienā.