Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:375, Did:0, useCase: 0

Roberto Puķītis
Foto: Romāns Kokšarovs/F64
3

IZM: Sportistiem ir tiesības paust kritiku par sporta organizatorisko procesu

Sportistiem, sporta treneriem un sporta darbiniekiem ir tiesības brīvi paust uzskatus un viedokli, tostarp arī kritiku par sporta organizatorisko un pārvaldības procesu, un šādas tiesības, ja tās tiek izmantotas, ievērojot vispārpieņemtos ētikas principus un normas, ir aizsargājamas, aģentūrai LETA uzsvēra Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM).
Motokrosa klubs "Rodeo"
Foto: Rodeo MX Racing Team

"Superkauss" titulu komandu vērtējumā izcīna "Rodeo MX Racing Team"

Svētdien, ar Olaines Lielās balvas izcīņu tika noslēgta motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” astotā sezona un noskaidroti čempioni piecās motociklu klasēs, kā arī komandu vērtējumā.
Dāvis Ivanovs
Foto: Jānis Pastars, mxphoto.lv

Dāvis Ivanovs: "Uzskatu, ka Baltijas mērogā šis ir labs sasniegums"

16. oktobrī Olainē notika motokrosa seriāla “Superkauss” noslēdzošais posms, kurā par MX PRO klases čempionu jau trešo gadu pēc kārtas tika kronēts motokrosa kluba “MX Moduls” sportists Dāvis Ivanovs.
Dāvis Ivanovs
Foto: MX Moduls

Par ''Bosch Superkauss'' MX Pro klases čempionu kļūst Ivanovs

Svētdien 16.oktobri, Olainē, norisinājās Baltijas populārākā motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” finālposms, kurā spēcīgākie Baltijas motokrosa pārstāvji noskaidroja 2016.gada čempionus un Olaines Lielās balvas ieguvējus.
"MX Pro" klases līderis Dāvis Ivanovs
Foto: Shuba Photography

Motokrosa seriāla "Superkauss" fināls pirmo reizi notiks Olainē

Jau 16. oktobrī Olainē norisināsies Baltijas populārākā motokrosa seriāla "Bosch Superkauss" finālposms, kurā spēcīgākie Baltijas motokrosa pārstāvji noskaidros 2016. gada čempionus un Olaines Lielās balvas ieguvējus.
Foto: www.superkauss.lv
1

''Superkauss'' posmā Brocēnos uzvar Kullas, līderis Leoks uz starta neiziet

Aizvadīts motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” sezonas pirmspēdējais posms un noskaidroti Brocēnu Lielās balvas ieguvēji.
Superkauss starts
1

Rīt Brocēnos ''Superkauss'' ceturtais posms

Jau svētdien, 4.septembrī, Brocēnu novada ”Bērzu” mototrasē tiks aizvadīts 2016.gada motokrosa seriāla ”Bosch Superkauss” kārtējais posms, kurā spēcīgākie sportisti no Baltijas cīnīsies par Brocēnu Lielo balvu piecās motociklu klasēs. Iepriekšējās piecās sezonās Brocēnos norisinājās seriāla ”Superkauss” finālposms, bet šogad čempionu noskaidrošana atlikta uz rudeni – fināls paredzēts 16.oktobrī, Olaines mototrasē, kur ”Superkauss” seriāla dalībnieki sacentīsies pirmo reizi. Brocēnu posms allaž izcēlies ar lielu skatītāju interesi un spēcīgu dalībnieku sastāvu.
Foto: facebook.com/davis.livs

Uz "Superkauss" posmu Brocēnos kā līdere dodas "Rodeo MX" komanda

Jau 4.septembrī "Bērzu" mototrasē tiks aizvadīts motokrosa seriāla "Bosch Superkauss" 2016. gada sezonas pirmspēdējais, ceturtais posms. Pēc aizvadītiem trīs posmiem sevišķi sīva cīņa izvērtusies par čempiona titulu komandu ieskaitē.
Tanels Leoks
Foto: Toms Paipals Photography

Madonas ''Bosch Superkauss'' posmā MX Pro klasē uzvar igaunis Tanels Leoks

Svētdien, 14.augustā, ”Smeceres sila” mototrasē Madonā aizvadīts ”Bosch Superkauss” 2016.gada sezonas trešais posms, kurā ātrākajā MX Pro klasē dubultuzvaru svinēja Igaunijas sportisti.
Foto: rodeomx.net

"Superkauss" motokrosa sezona turpināsies Madonā

14.augustā, ”Smeceres sila” mototrasē Madonā, norisināsies ”Bosch Superkauss” 2016.gada sezonas trešais posms, kurā Baltijas motokrosisti cīnīsies par Madonas Lielo balvu. Pērn ”Smeceres sila” mototrasē ”Superkauss” seriāla posms norisinājās pirmo reizi un tas skatītājiem palicis atmiņā ar iespaidīgiem lēcieniem un ātrumu, ko sportisti attīsta dažādiem elementiem bagātajā trasē.