Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:375, Did:0, useCase: 3

Dāvja Līva atgriešanās gaidāma nākamajā "Superkauss" posmā

Juris Grīns
Juris Grīns

Dāvja Līva atgriešanās gaidāma nākamajā "Superkauss" posmā
"Superkauss" cīņas Valmierā
Foto: rodeomx.net

Ar vasarīgi saulainiem laikapstākļiem atklāta “Superkauss” astotā sezona, kurā startēja arī "Rodeo MX" komanda, izcīnot augsto otro vietu.

Jauniešu klasē savus spēkus pierādīt komandas "Rodeo MX" sastāvā devās Toms Babris, kurš ar 125cc mocīti sacentās pret jaudīgākas klases motocikliem. Stabils brauciens un konkurentu kļūdas ļāva finišu šķērsot kā līderim, bet pārējos finālbraucienos 4. un 3. vieta. Dienas kopvērtējumā, piekāpjoties vien par punktu, izcīnīta 2. vieta.

Pēc trīs gadu pārtraukuma Superkausa trasē atgriezās komandas vadītājs Arvis Sanders, startējot Senioru klasē. Lai arī Arvis, pēc sezonas sākumā iegūtas traumas, vēl īsti nav atguvies, braucienos parādīts liels cīņasspars, kas vainagojās ar 9. vietu dienas kopvērtējumā.

Senioru klasē pie starta barjeras stājās vēl viens komandas pārstāvis, leģionārs Dmitrijs Vinogradovs, kurš dienas kopvērtējumā izcīnīja 3.vietu.

Īstu saldo ēdienu skatītājiem sagādāja MX PRO klase, kuru vidū varēja manīt ātrākos Igaunijas, Lietuvas, Krievijas un pat Nīderlandes sportistus. Šajā klasē komandu pārstāvēja aizvadītās sezonas Latvijas čempions Prīts Ratseps, Aleksejs Vinogradovs un Erki Kahro. Šoreiz komandai nevarēja palīdzēt Dāvis Līvs un Kristers Drevinskis, kuriem ir veselības problēmas un, kuru atgriešanās trasē gaidāma nākamajā Superkauss posmā Kandavā.

Pēc aizvadītajā sezonā iegūtās smagās traumas, šogad trasē ir atgriezies Erki Kahro. Lai arī Erki ierasti sacensībās startē ar 250cc mocīti, šoreiz izvēle krita par labu startēt ar 450cc moci, kas “Superkauss” sacensībās dod priekšroku. Neskatoties uz to, ka šosezon ir aizvadīts mazs skaits treniņu ar 450cc moci, braucienos uzrādīts labs sniegums un dienas kopvērtējumā, ar vienādu punktu skaitu kā 4. vietai, iegūta 5. vieta. Diemžēl ne visai veiksmīgi braucieni šoreiz Aleksejam, kuras dienas beigās vien 15. vieta.

Lielisku sniegumu posmā uzrādīja Prīts Ratseps, kurš nervus skatītājiem pakutināja noslēdzošajā braucienā. Izcīnot 3. vietu pirmajos braucienus, Prīts 3. brauciena beigās atradās 2. pozīcijā, bet dažus līkumus pirms finiša piedzīvoja kritienu. Pateicoties lielajai rezervei, kas tika iegūta brauciena laikā, Prīts spēja braucienu turpināt un finišēt 2. vietā, dienas beigās kāpjot uz pjedestāla 2. pakāpiena. “Sacensības bija ātras un ļoti ciešas. Trase bija ļoti šaura, kas grūtu padarīja apdzīšanu. Šo sacensībās atslēga ir labi starti, kuri šoreiz man arī izdevās. Ar katru nedēļas nogali kļūstu labāks un tas ir galvenais. Liels paldies Arvim un Rodeo komandai par uzaicināšanu uz šīm sacensībām, bija jautra diena!” stāsta Prīts.

Pateicoties sportistu stabilajam sniegumam, Superkauss komandu vērtējumā RODEO TEAM izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties MX Ādaži, bet aiz sevis atstājot MX Moduls komandu.

Nākamās sacensības jau 22. maijā, Apē, kur paralēli “Vaidavas Kausam” norisināsies arī Latvijas čempionāta 2. posms solo klasēm. Uz starta arī mūsu komandas sportisti pilnā sastāvā!

Izmantotie resursi:
RodeoMX - Jaunumi