Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:373, Did:0, useCase: 0

Oļegam Mihailovam un Francim Gustam līgumi Zviedrijas spīdveja līgā

Divi no talantīgākajiem Latvijas spīdvejistiem Oļegs Mihailovs un Francis Gusts parakstījuši līgumus ar Zviedrijas spīdveja līgas - BAUHAUS-ligan - komandām - attiecīgi ar "Rospiggarna Hallstavik" un "Masarna Avesta". Abi, protams, paliek arī Daugavpils "Lokomotīves" rindās, ar kuru centīsies atgriezties Polijas spīdveja 1. līgā.
Anastasija Grigorjeva. Foto: Reuters/Scanpix

Grigorjeva - 8kārtējā Daugavpils labākā sportiste, Ļebedevam ceturtā uzvara

Neskatoties uz aizvadīto sarežģīto gadu un daudzajiem ierobežojumiem sportā, arī šoreiz Daugavpils Sporta laureātā tika sumināti pilsētas labākie sportisti, treneri, sporta skolotāji, noskaidrots pilsētas populārākais sportists, kā arī iepriekšējā gada vērienīgākais sporta pasākums, vēsta Latgales metropole.
Savulaik tieši Daugavpils "Lokomotīves" rindās Graigorijs Laguta kļuva par pazīstamu un atzītu meistaru starptautiskajā arēnā.
1

Grigorijs Laguta vienā komandā ar Andžeju Ļebedevu

Četrkārtējais Latvijas čempions spīdvejā, savulaik Daugavpils "Lokomotīves" līderis un tagad viens no labākajiem Polijas Ekstralīgas braucējiem Grigorijs Laguta jaunajā sezonā būs vienā komandā ar pašreiz labāko Latvijas spīdvejistu Andžeju Ļebedevu - abi viņi būs Eskilstūnas komandā "Smederna" Zviedrijas spīdveja virslīgā.
Ričards Ansviesulis (vadībā)

Lielākais spīdveja "ceļotājs" - Ričards Ansviesulis

Spīdveja meistari pamanās piedalīties triju vai pat četru (bijuši gadījumi - arī piecu!) valstu līgās, bet pavisam sezonas laikā sanāk startēt vairākās valstīs un katras sezonas beigās lielākais Polijas sporta portāls sportowefakty.pl apkopo lielākos spīdveja "ceļotājus". Aizvadītajā sezonā visvairāk valtīs - astoņās - sacensībās piedalījies Ričards Ansviesulis.
Andžejs Ļebedevs jaunajā sezonā brauks Krosno "Wilki" sastāvā.
1

Andžejs Ļebedevs jaunajā sezonā būs "Vilks"

2017. gada Eiropas čempions spīdvejā Andžejs Ļebedevs jaunajā sezonā pārstāvēs Polijas eWinner 1. līgas jaunpienācēju Krosno komandu "Wilki". Aizvadītajā sezonā "Vilki no Krosno" pārliecinoši uzvarēja 2. līgas čempionātā.
Tomass H. Junasons atgriežas "Lokomotīves" rindās.
1

Daugavpils "Lokomotīvei" vēl viens papildinājums - Tomass H. Junasons

Uzreiz divi jauni ārzemju motobraucēji parakstīja līgumus uz 2021. gada sezonu ar Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandu - vispirms tas bija dānis Hanss Andersens, bet sestdien dienas vidū par "Lokomotīves" jauno papildinājumu kļuva 31 gadu vecais zviedrs Tomass H. Junasons.
Pieredzējušais Hanss Andersens 2021. gada sezonā būs Daugavpils "Lokomotīves" rindās.
3

Daugavpils "Lokomotīvi" papildina Hanss Andersens

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komandā 2021. gada sezonā brauks viens no savulaik labākajiem spīdvejistiem pasaulē dānis Hanss Andersens. Nesen 40. dzimšanas dienu nosvinējušais dāņu spīdveja meistars nākamsezon cer atkal par sevi atgādināt un palīdzēt "Lokomotīvei" atgriezties Polijas eWinner 1. līgā.
Francis Gusts (sarkanā ķiverē) aizvadītajā sezonā pārstreidza daudzus.
1

Francis Gusts - starp Polijas eWinner 1. līgas pārsteigumiem

Daugavpils "Lokomotīves" spīdveja komanda šosezon bija spiesta atstāt Polijas eWinner 1. līgu, taču aizvadītā sezonā nav tāpēc krāsojama tikai tumšos toņos. Bija arī gašas krāsas un tās vispirms saistās ar junioriem, starp kuriem par sezona atklājumu kļuva 17 gadus vecais Francis Gusts. Komandas debitants tika iekļauts arī starp Polijas eWinner 1. līgas aizvadītās sezonas 7 pārsteigumiem portāla Sportowefakty.pl versijā.
Ričards Ansviesulis sezonu pabeidza ar otro vietu "Nice Cup" izcīņas kopvērtējumā.

Ansviesulis piektais posmā un otrais "Nice Cup" kopvērtējumā

Latvijas spīdveja junioru izlases dalībnieks un viens no Daugavpils "Lokomotīves" junioriem Ričards Ansviesulis acīmredzot bija tas Latvijas spīdvejists, kurš pabeidza šo sezonu - "Nice Cup" izcīņas pēdējā posmā Toruņas mototrekā Polijā.
2020. gada Eiropaspāru čempionāta sudraba medaļu ieguvēji spīdvejā (no kreisās) - Andžejs Ļebedevs, Jevgeņijs Kostigovs un Oļegs Mihailovs.
1

Spīdvejistiem - Eiropas pāru "sudrabs" sezonas izskaņā

Ceturto reizi Latvijas spīdvejisti ieguva medaļas Eiropas čempionātā pāriem - Terencāzo mototrekā Itālijā Latvijai otro reizi vēsturē sudraba medaļas. Lauvas tiesa no panākuma pieder Andžejam Ļebedevam, kurš atveda 17 no 18 iespējamajiem punktiem un no 23 visas komandas punktiem.