Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:148, Did:0, useCase: 0

Video: Lietuviešu solidaritāte - Vanags apstājas, zaudē laiku, bet palīdz Žalam tikt līdz finišam

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš
Lieliski Dakaras ralliju iesāka lietuvietis Vaidots Žala, kurš pēc divām laika ņemšanas vietām bija līderis. Taču 20 kilometrus pirms finiša viņa automašīnai radās sajūga defekts, kas lika apstāties un gaidīt tehnisko palīdzību. Drīz vien garām brauca cits lietuvietis Benedikts Vanags, kurš apstājās un palīdzēja Žalu atvilkt ne tikai līdz finišam, bet arī līdz bivokam. Protams, Vanags finišā zaudēja vērtīgas minūtes, taču šoreiz sportists nodemonstrēja Dakaras rallija garu un cēlsirdīgu rīcību, palīdzot citiem. Finišā Vanags un Žala līderim attiecīgi zaudē 41 un 44 minūtes.

''Kad redzējām stāvam Žalu, apstājos, lai uzjautātu, vai kā varu palīdzēt. Viņš lūdza mani aizvilkt viņu līdz finišam. Cīnoties par Top 10 rezultātu, tā varbūt īsti nevajadzētu darīt, bet zinu, ko nozīmē stāvēt trasē un gaidīt. Cīnīties vajag trasē, nevis gaidīt konkurentu kļūdas. Ceru, ka tas izdosies. Ko zaudējām, to cerams, ka atgūsim,'' tā Vanags.

Kā liecina jaunākā informācija, tad Žalas automašīna ir salabota un dzinējs rūc, kas ļaus Žalam pirmdien turpināt sacīkstes.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2021-01-03 23:14, pirms 3 mēnešiem
Cepuri nost Vanagam. Savu rezultātu un mērķi upurēja tautieša glābšanai. Respect.