Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2954, Did:0, useCase: 0

Video: Iepazīsti tuvplānā Paula Jonasa MXGP motociklu

Pauls Jonass šo sezonu aizvada pasaules motokrosa čempionāta MXGP klases rūpnīcas komandā "Standing Construct GasGas Factory Racing", cīnoties par rezultātiem pirmajā desmitniekā. Šajā video Jonasa sacīkšu mehāniķis piedāvā tuvāk aplūkot sportisti kaujas motociklu "GasGas MC 450F".
Pauls Jonass. Foto: Roman Borák
1

Jonass: "Sacīkstēs vien ar grūtībām spēju paelpot, sāpēja pārāk stipri"

Pēc tam, kad sestdien Paulam Jonasam tika kontatētas vairākas lauztas ribas, sportists no MXGP pirmā brauciena izstājās, bet otrajā nepiedalījās. Jonass cer, ka varēs piedalīties atlikušajos divos pasaules motokrosa čempionāta posmos.
Pauls Jonass. Foto: Standing Construct GasGas
2

Jonass MXGP kvalifikācijā ieņem devīto vietu

Itālijā, Pjetramuratas trasē, kur šodien notiks jau trešais pasaules čempionāta posms pēc kārtas, kvalifikācijā MXGP klasē Pauls Jonass uzrādīja devīto rezultātu, bet uzvarēja sezonas līderis Džefrijs Herlingss.
Pauls Jonass. Foto: mxgp.com
9

Trentino MXGP posmā Jonass sasniedz septīto vietu

Pasaules motokrosa čempionāta 14. posma Trentino "Grand Prix" abos braucienos Pauls Jonass piedzīvoja neveiksmīgus startus, taču summā ierindojās septītajā vietā. Abas reizes Itālijā uzvaras guva Džefrijs Herlingss.
Pauls Jonass. Foto: Standing Constructor GasGas
8

Jonasam divi stabili braucieni Spānijā dod sesto vietu posma kopvērtējumā

Šodien MXGP Spānijas posmu veiksmīgi aizvadījis Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš vispirms pirmajā braucienā finišēja sestais, bet otrajā rezultātu uzlaboja, to noslēdzot augstajā piektajā pozīcijā. Posma kopvērtējumā tas deva sesto vietu.
Pauls Jonass. Foto: Standing Construct GASGAS MXGP
2

Jonass: "Grūti pieņemt, ka Francijas posmā paliku sestais"

Atskatoties uz pagājušajā svētdienā Francijā notikušo pasaules motokrosa čempionāta posmu, Pauls Jonass atzinis, ka izdevies uzlabot vienu no šī brīža vājākajiem punktiem savā braukšanā, taču jūtas savādi, jo pēc ceturtās un piektās vietas finālbraucienos, sacensību summā nācās palikt sestajam.
Pauls Jonass. Foto: Niels Ooms Mxfoto
17

Jonass Francijā divreiz finišē labāko pieciniekā

''GasGas'' komandas motokrosa braucējs Pauls Jonass šodien aizvadīja pasaules čempionāta 12. posmu Francijā, kur pirmajā braucienā ieņēma ceturto vietu, otrajā braucienā bija piektais, bet posma kopvērtējumā ieguva sesto vietu.
Pauls Jonass ar "GasGas" komandu pēc trešās vietas Flandrijas posmā. Foto: GasGas
10

Jonass: "Domāju, "GasGas" ar manu sniegumu ir apmierināta"

Labākais latviešu motokrosa braucējs Pauls Jonass ir apmierināts ar “GasGas” sniegtajām iespējām un uzskata, ka arī pati komanda ir gandarīta ar sportista līdz šim paveikto. Portālam Sportacentrs.com viņš atklāj, ka abas puses vēl nav konkrēti runājušas par sadarbības turpināšanu, bet tas noteikti tikšot darīts pēc sezonas noslēguma.
Pauls Jonass. Foto: Niels Ooms
34

Jonass otrajā braucienā un arī Beļģijas posmā kāpj uz goda pjedestāla

Pasaules čempionāta motokrosā Beļģijas posms veiksmīgs padevies Paulam Jonasam. Latviešu sportists pirmajā braucienā ieguva ceturto vietu, bet otrajā braucienā spēja uzlabot sniegumu un nosargāja otro pozīciju. Tādējādi posma kopvērtējumā viņam goda pjedestāla trešais pakāpiens.