Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Gērtss saņēmis piedāvājumu no KTM rūpnīcas komandas

Juris Grīns
Juris Grīns

Gērtss saņēmis piedāvājumu no KTM rūpnīcas komandas
Jago Gērtss. Foto: mxgp.com

KTM rūpnīcas komanda ir izteikusi piedāvājumu beļģu motosportistam Jago Gērtsam, kurš šobrīd pasaules motokrosa čempionātā MX2 klasē pārstāv "Yamaha" nometni.

Gērtss šosezon cīnās par titulu ar KTM braucēju Tomu Vjālu, septiņus posmus pirms sezonas beigām zaudējot franču sportistam tikai četrus punktus. Viņi abi ir jau vairāk nekā 100 punktus priekšā trešajā vietā esošajam Simonam Langenfelderam no "GasGas" vienības.

Vjāls šogad ir vienīgais KTM rūpnīcas braucējs MX2 klasē, bet nākamgad plānota viņa pāriešana uz MXGP kategoriju, kas gan oficiāli vēl nav apstiprināta. Gērtss tikmēr jau paziņojis, ka vēl vienu sezonu pavadīs MX2 klasē, turklāt tagad viņam ir divas lieliskas opcijas.

"Yamaha" rūpnīcas MX2 komandas īpašnieks Hanss Korverss intervijā "MXMag" pavēstījis, ka šobrīd Gērtsam uz nākamo gadu ir piedāvājums gan no "Yamaha", gan KTM, un sportists pašlaik apsver, kuru no tiem pieņemt.

"Viņš jebkurā gadījumā startēs MX2 klasē, tas jau ir izlemts, bet vēl nav pieņemts lēmums, vai viņš to darīs ar mums vai oranžo komandu," sacīja Korverss. "Manuprāt, viņš aizdomājas par sezonām, kas sekos pēc nākamā gada, jo viņš gatavojas slēgt līgumu uz diviem gadiem, kas paredz vienu sezonu MX2 klasē un vienu sezonu MXGP."

Prognozējams, ka Gērtss lēmumu pieņems tuvāko pāris nedēļu laikā. Tikmēr viņa galvenais konkurents Vjāls nākamgad, iespējams, jau startēs MXGP klasē, lai gan tiek baumots arī par viņa iespējamo karjeras turpināšanu Amerikā.

Izmantotie resursi:
GateDrop.com - Get the jump on Motocross &...