Stelpē aizvadīts Latvijas kausa motokrosā ceturtais posms
Sestdien, 11. jūlijā, "Pīlādžu" mototrasē Stelpē norisinājās Latvijas kausa izcīņas motokrosā ceturtā posma sacensības, noskaidrojot uzvarētājus 12 dažādās solo klasēs.
MX Iesācēji klasē trešā un pirmā vieta braucienos uzvaru deva Raivo Simsonam, bet ar tādu pašu punktu skaitu, uzvarot pirmajā sacīkstē, bet otrajā ieņemot trešo vietu, aiz viņa ierindojās Harijs Munkevics. Trešajā vietā Markuss Kaucis.
Hugo Heinrihsons ar pirmo un otro vietu braucienos izcīnīja uzvaru MX15+ klasē, aiz sevis atstājot otrā brauciena uzvarētāju Valteru Loginu un Ediju Pilecki. MX30+ klasē Harijs Suharževskis palika nepārspēts abos braucienos, otrais abās sacensībās un summā Jānis Murāns, bet trešais gan braucienos, gan posmā bija Guntis Valters.
Klasē MX40+ abu braucienu uzvaras Mārtiņa Marķitāna kontā, otrais abas reizes finišēja Kristaps Bajārs, bet trešais abās sacīkstēs un arī summā bija Gundars Cibuļskis. Tikmēr Oskars Baltruņķis ar otro un pirmo vietu braucienos guva uzvaru MX45+ klasē, bet tāds pats punktu skaits un otrā vieta posmā pirmā brauciena uzvarētājam Agrim Jauntēvam. Trešajā vietā Jānis Gražulis, kurš bija trešais arī abos braucenos.
MX50+ klasē otrā un pirmā vieta braucienos uzvaru atnesa Kasparam Lazdānam, bet tikpat punktu ar pirmo un otro vietu braucienos Raimondam Kalniņam. Trešajā vietā Dainis Badūns. Raimonds Baltgalvis bija pirmais abās sacensībās MX55+ grupā, otrais abas reizes finišēja Jānis Mironovs, kamēr trešajā vietā abos braucienos Raivis Zolmanis. MX60+ vērtējumā Normunds Šķepasts uzvarēja abos braucienos, bet otrajā un trešajā vietā posmā ar vienādu punktu skaitu Ivars Jansons un Ainārs Mediņš.
MX50 Jaunāko klasē uzvarēja lietuvietis Armins Braždžjus, otrais bija vēl viens lietuvietis Huberts Zoluba, kamēr trešo vietu ieņēma Adrians Grundmanis. MX50 Vecāko ieskaitē uzvara Amēlijai Seleckai, bet aiz viņas - Lietuvas jaunais sportists Tors Barkausks, kamēr trešajā vietā Tomass Jaundžeikars.
MX50 Rūķu klasē uzvara Miķelim Brantam, aiz kura palika Rūdis Leitis un Everts Kalniņš.
Jaunais igauņu talants Roiko Karu ieņēma otro un pirmo vietu MX65 Jaunāko klases braucienos, uzvarot posma kopvērtējumā, bet tikpat punktu pirmā brauciena uzvarētājam Ralfam Sikam. Trešais bija lietuvietis Mats Lusinskis. MX65 Vecāko klasē trešā un pirmā vieta braucienos uzvaru Stelpē atnesa Igaunijas sportistam Rajanam Tahkam, bet pirmā brauciena uzvarētājs Raivis Laizāns ieņēma otro vietu. Trešais posmā Jakovs Terticnijs.
MX85 Jaunāko klasē otrais un pirmais finišeja Ronalds Titovs, uzvarot summā, kamēr aiz viņa posmā ierindojās Pēteris Ceriņš un Roberts Brants, kurš bija uzvarējis pirmajā braucienā. MX85 Vecāko grupā Georgs Frīdrihsons bija nepārspēts abos braucienos, summā aiz sevis atstājot lietuvieti Vakaru Deguti un Agni Alsni, kuram trešā vieta divu braucienu summā.
Visi rezultāti: https://speedhive.mylaps.com/events...