Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Brāļi Lielbārži pieteikušies pasaules čempionāta posmam Čehijā

Juris Grīns
Juris Grīns

Brāļi Lielbārži pieteikušies pasaules čempionāta posmam Čehijā
Brāļi Lielbāržu ekipāža. Foto: Facebook.com/dbtwinsteam

4. septembrī Čehijā tiks aizvadīts blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāta priekšpēdējais, piektais posms. Dalību sacensībās apstiprinājuši arī jaunie talanti no Latvijas - brāļi Daniels un Bruno Lielbārži.

Pēdējos gados brāļi Lielbārži smēlušies pieredzi Baltijas trasēs, devusies gūt pieredzi arī ārvalstīs, lai iespējami labāk sagatavotos startiem pasaules čempionātā. Šobrīd Latvijā tā kļuvusi jau par vienu no ātrākajām ekipāžām un gatava izmēģināt spēkus pasaulē.

Šogad aizvadīti četri pasaules čempionāta posmi, atlikuši vēl divi. Nākamais gaidāms septembra sākumā Čehijā, Kaplices trasē. Dalībnieku sarakstā 39 pieteikumi.

Daniels Lielbārdis/Bruno Lielbārdis būs vienīgā Latvijas ekipāža uz starta. Tāpat dalību pasaules čempionātā turpina igauņa Gerta Gordejeva un latvieša Kaspara Stupeļa duets.

Pēc aizvadītiem četriem posmiem, pēdējais no kuriem jūlija sākumā risinājās Igaunijā, Langes trasē, Gordejeva/Stupeļa ekipāža kopvērtējumā ieņem 14. vietu. Līderi ir igaunis Kerts Variks un soms Lari Kunnass, kuriem 16 punktu pārsvars pār Etjēnu Baksu/Ondreju Čermaku. Trešajā vietā esošie Gerts van Vervens/Bens van den Bogārts atpaliek 34 punktus.

Dalībnieku saraksts: GP Kaplice, CZE - info and more - SidecarCross.com

     [+] [-]

, 2022-08-10 16:49, pirms 2 mēnešiem
Ļoti labi. Baltijā visus pogā arā ar Stupeli/Gordejevu priekšgalā. Paskatīsies kā izskatās uz top ekipāžu fona. Punktos jābūt stabili. Moš pat top 10.

     [+] [-]

, 2022-08-10 18:49, pirms 2 mēnešiem
Lieliska ziņa. Ja izdosies labi nostartēt, tad, cerams, kāds Latvijā varētu saprast, ka dot naudu Stupelim viņa projektam ir nelietderīgi.

     [+] [-]

, 2022-08-10 19:00, pirms 2 mēnešiem
guntis86 rakstīja: Lieliska ziņa. Ja izdosies labi nostartēt, tad, cerams, kāds Latvijā varētu saprast, ka dot naudu Stupelim viņa projektam ir nelietderīgi.
Nezinu, kas tie ir par projektiem, bet Stupelim ir arī lieli nopelni pie brāļu sasniegumiem.

     [+] [-]

, 2022-08-10 19:19, pirms 2 mēnešiem
Domāju par projektu Gordējevs/Stupelis.