Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:376, Did:0, useCase: 3

Latviešiem godalgotas vietas Lietuvas motokrosa seriālā Biržos

Reinis Aumeisters
Reinis Aumeisters

Latviešiem godalgotas vietas Lietuvas motokrosa seriālā Biržos
Gatis Zolmanis (#941). Foto: LMSF-Lietuvos motociklų sporto federacija, Facebook

Sestdien Lietuvā tika aizvadīts trešais Sēlijas kausa posms motokrosā. Biržu mototrasē pie godalgotām vietām tika arī latviešu piloti.

85 kubikcentimetru klasē bronzas godalgas izcīnīja Pēteris Zariņš, kurš bija vienīgais latvietis starp deviņiem pilotiem. Viņam bija vienāds punktu skaits ar priekšā esošo Martinu Misūnu, taču vājāks rezultāts otrajā braucienā viņam lika noslīdēt no otrās uz trešo pozīciju sacensību kopvērtējumā.

Blakusvāģu ieskaitē startēja Māra Zubkova un Andra Dubkovska ekipāža. Viņi gan palika piektajā pozīcijā starp visām piecām ekipāžām. No goda pjedestāla gan nebija tālu - godalgas maksāja ķibele otrajā braucienā, kas lika izstāties. Uzvaras laurus tikmēr plūca mūsu pašu Mārtiņš Antons un lietuvietis Liutaurs Variakojs.

MX2 B klasē trešo vietu izcīnīja Arvis Kuklis. Viņam konkurenci sastādīja gan tikai divi piloti, kas abi izrādījās ātrāki.

Solo divtakteru klasē uzvaras laurus plūca Gatis Zolmanis, bet sudrabu izcīnīja Edgars Lilienšteins. Piektā un pēdējā vieta tikmēr Aļģimantam Savickim.

Veterānu klasē 40+ vecuma grupā triumfēja Intars Janbergs, bet otro vietu izcīnīja Aleksandrs Smirnovs. Cīņa par zeltu bija īpaši sīva. Intars Lešnieks tikmēr ceturtais no pieciem.

Lai gan sacīkstēs piedalījās vien 68 piloti un deviņas blakusvāģu ekipāžas, tas joprojām nemaina sasniegumu nozīmi un faktu, ka latvieši dominēja lielā daļā no ieskaitēm.

Pilnie sacensību rezultāti: ŠEIT