Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

PČ blakusvāģiem 2010

Pirmdiena, 5. aprīlis, 2010 — svētdiena, 12. septembris, 2010

Sacensību jaunumi
1.posms Oldebroek (Nīderlande)2010. gada 5. apr
1.D Willemsen/Eggink 
2.Rupeiks/Stupelis 
6.Daiders/Daiders 
7.Jo Hendrickx/Liepiņš 
23.Scherbinin/Kurpnieks 
Visi rezultāti...
 
2.posms Langrish (Lielbritānija)2010. gada 18. apr
1.Rupeiks/Stupelis 
2.Jo Hendrickx/Liepiņš 
5.Daiders/Daiders 
15.Sonn/Mucenieks 
Visi rezultāti...
 
3.posms Plomion (Francija)2010. gada 2. mai
1.Jo Hendrickx/Liepiņš 
2.Scherbinin/Kurpnieks 
3.Daiders/Daiders 
4.Rupeiks/Stupelis 
Visi rezultāti...
 
4.posms Cingoli (Itālija)2010. gada 23. mai
1.Jo Hendrickx/Liepiņš 
4.Rupeiks/Stupelis 
8.Daiders/Daiders 
14.Scherbinin/Kurpnieks 
Visi rezultāti...
 
5.posms Wschowa (Polija)2010. gada 6. jūn
1.Ja Hendrickx/Tim Smeuninx 
4.Rupeiks/Stupelis 
9.Daiders/Daiders 
10.Jo Hendrickx/Liepiņš 
14.Sīlis/Sīlis 
19.Sonn/Mucenieks 
Visi rezultāti...
 
6.posms Chernivtsi (Ukraina)2010. gada 13. jūn
1.Ja Hendrickx/Tim Smeuninx 
2.Jo Hendrickx/Liepiņš 
3.Rupeiks/Stupelis 
13.Daiders/Daiders 
16.Sonn/Mucenieks 
18.Sīlis/Sīlis 
Visi rezultāti...
 
7.posms Genk (Beļģija)2010. gada 4. jūl, 15:00
1.D Willemsen/Eggink 
2.Jo Hendrickx/Liepiņš 
5.Daiders/Daiders 
15.Rupeiks/Stupelis 
23.Sonn/Mucenieks 
Visi rezultāti...
 
8.posms Strassbessenbach (Vācija)2010. gada 11. jūl, 16:00
1.D Willemsen/Eggink 
2.Jo Hendrickx/Liepiņš 
5.Daiders/Daiders 
8.Rupeiks/Stupelis 
Visi rezultāti...
 
9.posms St. Mamet la Salvetat (Francija)2010. gada 18. jūl, 15:00
1.Jo Hendrickx/Liepiņš 
4.Rupeiks/Stupelis 
11.Daiders/Daiders 
21.Sonn/Mucenieks 
Visi rezultāti...
 
10.posms Kivioli (Igaunija)2010. gada 1. aug
1.D Willemsen/Eggink 
2.Jo Hendrickx/Liepiņš 
3.Daiders/Daiders 
6.Rupeiks/Stupelis 
11.Sīlis/Sīlis 
16.Sonn/Mucenieks 
Visi rezultāti...
 
11.posms Ķegums (Latvija)2010. gada 8. aug, 15:00
1.Jo Hendrickx/Liepiņš 
3.Rupeiks/Stupelis 
8.Sīlis/Sīlis 
18.Sonn/Mucenieks 
25.Maris/Amelkins 
Visi rezultāti...
 
12.posms Penza (Krievija)2010. gada 15. aug
1.Jo Hendrickx/Liepiņš 
9.Sonn/Mucenieks 
10.Sīlis/Sīlis 
16.Daiders/Daiders 
18.Rupeiks/Stupelis 
Visi rezultāti...
 
13.posms Slagelse (Dānija)2010. gada 5. sep, 15:00
1.D Willemsen/Eggink 
9.Jo Hendrickx/Liepiņš 
10.Rupeiks/Stupelis 
Visi rezultāti...
 
14.posms Rudersberg (Vācija)2010. gada 12. sep
1.Bax/Van Den Bogaart 
2.Rupeiks/Stupelis 
5.Jo Hendrickx/Liepiņš 
Visi rezultāti...
 
restorāni Rīgā - saņem atlaides