Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:129, Did:0, useCase: 3

Iespējama Alonso atgriešanās "Alpine" komandā

Juris Grīns
Juris Grīns

Iespējama Alonso atgriešanās "Alpine" komandā
Flavio Briatore un Fernando Alonso. Foto: Motorsport.com

Pēdējās nedēļās uzviromjušas baumas par divkārtējā pasaules čempiona Fernando Alonso iespējamo atgriešanos "Alpine" komandā.

Alonso nākotne F1 čempionātā  ir neskaidra un 45 gadus vecais spānis sniedzis mājienus. Alonso vēl nav pieņēmis galīgo lēmumu par karjeras turpināšanu. "Vasaras beigās es pieņemšu lēmumu, turpināt vai nē," viņš teica.

Šobrīd tiek apspriesti divi galvenie scenāriji – palikšana "Aston Martin" komandā, cerot uz jaunā modeļa panākumiem, vai sensacionāla atgriešanās "Alpine" sastāvā. Jau skaļi tiek runāts par viņa iespējamo ceturto sadarbības posmu ar Enstonā bāzēto komandu, kuru tagad vada viņa ilggadējais menedžeris Flavio Briatore. Šāda pāreja simboliski noslēgtu loku, jo tieši šajā komandā (toreiz "Renault" paspārnē) Alonso izcīnīja savus divus pasaules čempiona titulus. Lai gan "Aston Martin" potenciāls "uz papīra" ir milzīgs, "Alpine" sadarbība ar "Mercedes" pašlaik šķiet kā drošāka osta braucējam, kurš vēl ļoti vēlas uzkāpt uz F1 pjedestāla.

Alonso atklāti runāja arī par savu pašreizējo sniegumu un iekšējo sajūtu: "Visgrūtākais man ir neuzvarēt sacīkstēs un nebūt konkurētspējīgam. Ja tā ir pēdējā vieta vai nav pēdējā, tas neko daudz neietekmē. Esmu mierā ar savu karjeru un savu dzīvi. Esmu sasniedzis daudz vairāk, nekā jebkad sapņoju, būdams bērns. Šobrīd es neesmu tik konkurētspējīgs, kā mēs visi komandā vēlamies būt, un tā droši vien ir vislielākā sāpe, kam mēs ejam cauri katru nedēļas nogali."

Izmantotie resursi:
Sākumlapa : F1LV Blogs