Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2987, Did:0, useCase: 2

Kristaps Blušs. Foto: F64 / sports.riga.lv
9

Pēc divu gadu pauzes atgriežas "Rīgas Sporta laureāts", uzvar Blušs un Laksa

Kultūras pilī "Ziemeļblāzma" šovakar notika "Rīgas Sporta laureāta" svinīgā ceremonija. Par gada atlētu tika pasludināts autosportists Kristaps Blušs, bet labākā sportiste ir basketboliste Kitija Laksa.
Foto: Rode Racing

''Rode Racing'' piedalās ''NEZ Porsche'' čempionātā, triumfē ''BMW 325 Cup''

Rode Racing šogad sīvā konkurencē izcīnījuši komandas ieskaites titulu Baltijas autošosejas čempionāta BMW 325 Cup klasē un kā pirmā latviešu komanda startējusi prestižajā Porsche Sprint Challenge NEZ čempionātā. Jaunajai komandai šī ir vien otrā pilnā sezona autošosejā, tādēļ ieskatīsimies gan Rode Racing tapšanā un straujajā attīstībā, gan arī noskaidrosim komandas panākumu atslēgu un nākotnes plānus.
Jānis Kozlovskis noslēdz savu "autosportista apli". Foto no J. Kozlovska arhīva

Jānis Kozlovskis: "Forši bija noslēgt savu apli ar uzvaru"

Smiltenes sporta kompleksā «Teperis» tika aizvadīts Latvijas čempionāta autokrosā piektais un reizē noslēdzošais posms. Komandas SK "Ogre" vadītājs Jānis Kozlovskis nelielā sarunā pastāstīja par ogrēniešu sekmēm, kā arī par to, ka nolēmis likt punktu savai autokrosa braucēja karjerai.
Biķernieku trase. Foto: Facebook.com/BikerniekuTrase
3

Satiksmes ministrija plāno par 8,1 miljonu atpirkt īpašumu Biķernieku sporta kompleksā

LETA. Satiksmes ministrija (SM) plāno par 8,141 miljonu eiro pirkt nekustamo īpašumu Sergeja Eizenšteina ielā, Rīgā, Biķernieku kompleksās sporta bāzes attīstības projekta īstenošanai, liecina otrdienas, 30.augusta, Ministru kabineta (MK) sēdes darba kārtība.
Foto: autocross.lv

Ērgļos tiks aizvadītas ekstrēmas kalnā braukšanas sacīkstes dažādiem spēkratiem

13. augustā Ērgļos tiks aizvadītas spēkratiem bagātas sacīkstes. Sporta kompleksā ''Briežkalns'' norisināsies ''Auto Traks'' kalnā braukšanas sacensības.
Tomass Štolcermanis. Foto: KSP Reportages
8

Starp četriem "Ferrari" akadēmijas nometnes dalībniekiem arī latvietis Štolcermanis

Talantīgais latviešu autosportists Tomass Štolcermanis piedalīsies autobūves milža "Ferrari" rīkotajā jauno braucēju atlases nometnē, ziņo komanda.
Nikolajs Grjazins. Foto: wrc.com

Igaunija aizliedz iebraukšanu valstī Krievijas autosportistiem Grjazinam un Aleksandrovam

LETA--BNS. Igaunijas Iekšlietu ministrija aizliegusi valstī ierasties Krievijas autosportistam Nikolajam Grjazinam un viņa stūrmanim Konstantīnam Aleksandrovam, tādējādi liedzot viņu piedalīšanos "Rally Estonia", vēsta laikraksts "Postimees".

Video: #17 "eXi": stāsti par avārijām un savainojumiem, padomi jauniešiem

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 17. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:00:00 - 0:02:48 - šodien raidījumā;0:02:49 - 0:05:43 - viesošanās Akropoles terasē;0:05:44 - 0:56:49 – augstākie un zemākie punkti "eXu" karjerās, avārijas un traumas0:56:50 - 1:00:45 – viesošanās DOUGLAS;1:00:46 - 1:29:52 - padomi jaunajiem sportistiem, jaunie talanti motokrosā un rallijāSportacentrs.com · #17 "eXi": stāsti par avārijām un savainojumiem, padomi jauniešiem
1

Video: #16 "eXi": trases iepazīšana, vai tiešām tehnika jāskrūvē pašam?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 16. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:01:28 - 0:03:00 - šodien raidījumā;0:03:01 - 0:07:00 - viesošanās restorānā Grill London;0:07:01 - 0:55:28 - kā tehniskajos sporta veidos tiek iepazītas trases?0:55:29 - 1:25:45 - vai pašam obligāti jāskrūvē? Interesantas tehnisko sporta veidu pārstāvju blakus nodarbes.Sportacentrs.com · #16 "eXi": trases iepazīšana, vai tiešām tehnika jāskrūvē pašam?

Video: #15 "eXi": meistarība vai tehnika, vadītāja apliecību iegūšana un ceļu policija

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 15. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:03:10 – šodien raidījumā;0:03:11 - 0:07:10 - viesošanās restorānā KHINKALNYA;0:07:11 - 0:41:02 - talants, meistarība vai tehnika? Kas uzvar sacensību trasēs?0:41:03 - 0:47:56 - viesošanās veikalā DOUGLAS;0:47:57 – 1:25:30 - pirmās tikšanās ar ceļu policiju un avārijas. Kā "eXi" ieguva autovadītāju apliecības?Sportacentrs.com · #15 "eXi": meistarība vai tehnika, vadītāja apliecību iegūšana un tikšanās ar ceļu policiju

Video: "eXi" par braukšanu bez autovadītāja apliecības, tikšanos ar ceļu policiju un bēgšanu

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" trešās sezonas 15. epizodes, kurā bijušie sportisti Matīss Karro, Nellija Štolcermane un Krišjānis Caune stāsta par braukšanu bez autovadītāja apliecības, tikšanos ar ceļu policiju un bēgšanu no kārtības sargiem.Raidījuma "eXi" jaunākā epizode pilnā garumā būs skatāma jau šovakar (ceturtdien) plkst. 21.30 kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com.

Video: Rallija braucējs ar vēderiņu. Patiesībā tikai daži aizvada fiziskās sagatavotības treniņus

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" trešās sezonas 14. epizodes, kurā bijušie sportisti Matīss Karro, Nellija Štolcermane un Māris Neikšāns runā par fizisko sagatavotību tehniskajos sporta veidos, un Māris atklāj skarbu patiesību: "Tikai daži Latvijas rallija braucēji aizvada nopietnus fiziskās sagatavotības treniņus".Raidījuma "eXi" jaunākā epizode pilnā garumā pieejama ŠEIT!

Video: #14 "eXi": jaunas sezonas sākums un sievietes tehniskajos sporta veidos

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 14. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji – astoņkārtējais Latvijas čempions autosportā Māris Neikšāns, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:03:15 – šodien raidījumā;0:03:16 – 1:00:15 – kas raksturīgs pirmssezonai un sezonas ievadam?1:02:00 – 1:27:56 – vai sievietēm ir vieta tehniskajos sporta veidos?Sportacentrs.com · #14 "eXi": jaunas sezonas sākums un sievietes tehniskajos sporta veidos
1

Video: “eXi” atbild patiesi un tieši: vai sievietēm ir vieta tehniskajos sporta veidos?

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 14. epizodes, kurā bijušie sportisti - tehnisko sporta veidu pārstāvji Māris Neikšāns, Matīss Karro un Nellija Štolcermane spriež par to, vai sievietei ir vieta tehniskajos sporta veidos? Lieki piebilst, ka domas dalījās…Raidījums pilnā garumā jau ceturtdienas vakarā plkst. 21:45 būs skatāms portālā Sportacentrs.com un kanālā TV4.

Video: Trasē bez degvielas - smieties vai raudāt? Tas brīdis, kad ieliets par maz...

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 13. epizodes, kurā bijušie sportisti - tehnisko sporta veidu pārstāvji Krišjānis Caune, Matīss Karro un Nellija Štolcermane atminas epizodes sportistu karjerās, kad trasē beigusies degviela... Jā, Matīsam gadījies arī tā!Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

Video: #13 "eXi": dažādu valstu kultūras, kas vieglāk trasē – ķert vai mukt?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 13. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:02:50 – šodien raidījumā;0:02:51 – 0:56:40 – sports un nācijas – “eXu” pieredze;0:56:41 – 1:24:58 – ķert vai mukt? Uzbrukt vai aizsargāties? Kas vieglāk?Sportacentrs.com · #13 "eXi": dažādu valstu kultūras, kas vieglāk trasē – ķert vai bēgt?

Video: "eXi" par sacensību trasēm: ķert vai mukt? Uzbrukt vai aizsargāties? Kas vieglāk?

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 13. epizodes, kurā bijušie sportisti - tehnisko sporta veidu pārstāvji Krišjānis Caune, Matīss Karro un Nellija Štolcermane atbild uz jautājumu, kas vieglāk trasē – aizsargāt savu pozīciju vai apdraudēt to? Mukt vai ķert?Raidījums pilnā garumā pieejams ŠEIT!

Video: #12 "eXi": ekstrēmi sacensību apstākļi, tehnisko sporta veidu ekipējums

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 12. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:02:50 – šodien raidījumā;0:02:51 – 0:54:03 – ekstrēmi un bīstami apstākļi sacensību trasēs un ārpus tām;0:54:04 – 1:42:08 – Tehnisko sporta veidu ekipējuma nianses.Sportacentrs.com · #12 "eXi": ekstrēmi sacensību apstākļi, tehnisko sporta veidu ekipējuma nianses

Klausītava | REstarts: Vai F1 tiks iznīcināta? Galvenās "IndyCar" intrigas, "Red Bull" pilotu tirgus "problēma"

Vai Formula 1 čempionāts ir tuvu iznīkšanai? Kapēc šajā sezonā jāseko līdz IndyCar čempionātam? Ko Red Bull darīs ar saviem 10 pilotiem F1 un F2 čempionātā? Kā varētu izskatīties Porsche un Audi ienākšana Formulā 1?

Video: #11 "eXi": Lēbs spilgti atklāj WRC sezonu, pauzes un atgriešanās sportā, māņticība...

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas 11. epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro, kā arī dāma no tehnisko sporta veidu vides - bijusī bobslejiste un ūdens motociklu braucēja Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:02:40 – šodien raidījumā;0:02:55 – 0:17:35 – Caune atgriežas no Montekarlo notikušā PČ rallijā pirmā posma;0:17:47 – 0:53:00 – garākas pauzes un atgriešanās sportā;0:54:28 – 1:28:40 – māņticības lielajā sportā.Sportacentrs.com · #11 "eXi": Lēbs spilgti atklāj WRC sezonu, atgriešanās sportā un stāsti par māņticībām
6

Video: "eXi" rallists Caune mašīnu "Akropoles" autostavvietā noparko sānslīdē

Sporta sarunu šova “eXi” rallists Krišjānis Caune pēc ierašanās uz raidījuma filmēšanu nodemonstrē šova vadītājam Jānim Celmiņam, kā pareizi jānovieto auto “Ford Puma” tam paredzētajā vietā – iepirkšanās un izklaides galvaspilsētas AKROPOLE autostāvvietā.Lūgums neko līdzīgu neatkārtot, ja jums nav tam nepieciešamo iemaņu un prasmju.Sporta sarunu šova “eXi” jaunākā epizode pilnā garumā jau ceturtdien plkst. 21:30 kanālā TV4 un portālā Sportacentrs.com.

Video: #10 "eXi": vecmeistari un veterāni; iekļūšana rūpnīcas komandā – cik reāli latvietim?

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas desmito epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās divi bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune un viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro.0:00:00 – 0:03:12 – šodien raidījumā;0:03:13 – 0:08:35 – viesošanās sporta bārā O’LEARYS;0:08:36 – 0:39:56 – veterāni un vecmeistari tehniskajos sporta veidos – ko viņi atļaujās, kā uzvedās?0:39:57 – 0:48:00 – viesošanās APOLLO KINO;0:48:01 – 1:29:45 – ko nozīmē iekļūšana rūpnīcas komandā? Kāds ir pareizais ceļš? Cik reāli latvietim?SCTV · #10 "eXi": vecmeistari un veterāni; iekļūšana rūpnīcas komandā – cik reāli latvietim?

Video: Sava "laukuma" priekšrocības tehniskajos sporta veidos - vai tiešām priekšrocības?

Piedāvājam fragmentu no jaunās sporta sarunu šova “eXi” sezonas devītās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakāra”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.Epizode pilnā garumā skatāma ŠEIT!Facebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Video: Caune par autosportistu fizisko sagatavotību: "Agrāk bija absolūts rokenrols"

Piedāvājam fragmentu no jaunās sporta sarunu šova “eXi” sezonas devītās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakāra”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.Epizode pilnā garumā skatāma ŠEIT!Facebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports

Video: #9 "eXi": pareizs uzturs, liekais svars, diētas. Lieli pasākumi par valsts naudu

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas astoto epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:03:20 – šodien raidījumā;0:03:21 – 0:07:45 – viesošanās CAN CAN PIZZA;0:07:46 – 0:46:11 – tehnisko sporta veidu pārstāvju sabalansēts uzturs, liekais svars un dažādas diētas;0:46:12 – 0:53:05 – viesošanās DOUGLAS;0:53:06 – 1:22:58 – vai no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem jāfinansē lielu sporta pasākumu norise?SCTV · #9 "eXi": pareizs uzturs, liekais svars, diētas. Lieli pasākumi par valsts naudu

Video: Naglis un Caune par maldīšanos Dakaras rallijā: tu drīksti uzticēties tikai sev

Sporta sarunu šova "eXi" 3. sezonas speciālizlaiduma par Dakaras ralliju vadītājs Jānis Celmiņš kopā ar viesiem un 2004. gada rallija dalībniekiem - Jāni Nagli un Krišjāni Cauni spriež par apmaldīšanos rallijreida ietvaros.Viss par un ap Dakaras ralliju un tā niansēm sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaidumā ŠEIT!

Video: "Parīze - Dakara 2004" atmiņas: tas brīdis, kad otru latvieti atpazīsti pēc sviedru aromāta

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaiduma par Dakaras ralliju. Tajā piedalās viena no Latvijas ekipāžām Jānis Naglis/Krišjānis Caune, kura sasniedza prestižā rallijreida "Parīze - Dakara" finišu tālajā 2004. gadā.Viss par un ap Dakaras ralliju un tā niansēm sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaidumā ŠEIT!

Video: Dakaras rallijs toreiz un tagad - nesalīdzināmi, klāsta Naglis un Caune

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaiduma par Dakaras ralliju. Tajā piedalās viena no Latvijas ekipāžām Jānis Naglis/Krišjānis Caune, kura sasniedza prestižā rallijreida "Parīze - Dakara" finišu tālajā 2004. gadā.Viss par un ap Dakaras ralliju un tā niansēm sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaidumā ŠEIT!
1

Video: "eXi EXTRA" par Dakaras ralliju: mīnu lauks, čūska, rakšanās un citi piedzīvojumi

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas speciālizlaidumu par Dakaras ralliju, kurā pieredzē par piedzīvoto 2004. gada “Parīze - Dakara” rallijreidā dalās viena no Latvijas ekipāžām Jānis Naglis un Krišjānis Caune.Abi atcerēsies gan automašīnas vairākkārtējo rakšanu ārā no dziļajām tuksneša smiltīm, daudzos auto remontus trasē, milzu nogurumu, mašīnas aizdegšanos, braukšanu pa mīnu lauku, apmaldīšanos tuksnesī, kā arī to, kā vienā mašīnā spēja sadzīvot divu paaudžu pārstāvji.0:00:00 - 0:03:10 – šodien raidījumā;0:03:10 – 1:21:56 – viss par un ap Dakaras ralliju - spilgti stāsti un neaizmirstamas atmiņas.SCTV · "eXi EXTRA": Jānis Naglis un Krišjānis Caune par piedzīvoto Dakaras rallijā
1

Video: Naglis par braukšanu pa mīnu lauku: "Kaut ko tādu var piedzīvot tikai Mauritānijā"

Piedāvājam fragmentu no sporta sarunu šova "eXi" speciālizlaiduma par Dakaras ralliju. Tajā piedalās viena no Latvijas ekipāžām Jānis Naglis/Krišjānis Caune, kura sasniedza prestižā rallijreida "Parīze - Dakara" finišu tālajā 2004. gadā.Pilnā garumā raidījums būs skatāms jau ceturtdienas vakarā plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī internetā.

Šovakar eXi speciālizlaidums par un ap Dakaras ralliju, viesos – Jānis Naglis

Šovakar plkst. 21.15 portālā Sportacentrs.com un TV kanālā ceļu pie saviem skatītājiem uzsāks šī gada noslēdzošā sporta sarunu šova “eXi” epizode. Šī būs reize, kad viss raidījums tiks veltīts vienai tēmai – latvieši Dakaras rallijā. Tā īpašais viesis - “Parīze – Dakara 2004” dalībnieks Jānis Naglis. Viņam atmiņu stāstus šķetināt palīdzēs tā laika stūrmanis Krišjānis Caune.

Video: #8 "eXi": dāvanas un žagari – balvu fondi, īpašas trofejas, sodi un diskvalifikācijas

Piedāvājam sporta sarunu šova “eXi” trešās sezonas astoto epizodi, kurā pieredzē par piedzīvoto profesionālajā sportā dalās trīs bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem, deviņkārtējais Latvijas čempions un pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.0:00:00 – 0:02:25 – šodien raidījumā;0:02:26 – 0:05:51 – viesošanās EGĻU SERVISĀ;0:06:04 – 0:49:20 – dāvanas - balvu fondi, īpašas trofejas un interesantas balvas;0:51:07 – 1:26:52 – žagari - soda naudas, soda punkti un diskvalifikācijas;1:27:07 – 1:29:47 – “eXi” dzied un sveic Ziemassvētkos.

Video: Nellija Štolcermane par dēla Tomasa pasaules čempiona titulu un nākotnes plāniem

Piedāvājam fragmentu no jaunās sporta sarunu šova “eXi” sezonas septītās epizodes, kurā pieredzē par piedzīvoto dalās divi bijušie tehnisko sporta veidu pārstāvji - Latvijas čempions autosportā un pirmais latvietis, kurš piedalījies rallijā “Parīze–Dakara”, Krišjānis Caune, viens no pēdējo gadu spilgtākajiem motokrosa pārstāvjiem - pasaules junioru čempions Matīss Karro un bijusī ūdens motocikliste un bobslejiste Nellija Štolcermane.Epizode pilnā garumā būs skatāma jau šovakar plkst. 21.15 Sportacentrs.com TV kanālā, kā arī internetā.Facebook: https://www.facebook.com/exisports/Instagram: https://www.instagram.com/exi_sports/Twitter: https://twitter.com/eXi_Sports