Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

"Kawasaki" pamet "MotoGP"?

Kārlis Evertovskis
Kārlis Evertovskis

"Kawasaki" pamet "MotoGP"?
Marko Melandri
Foto: Lapresse

Itālijas un Spānijas medijos ir izskanējušas ziņas par to, ka no "MotoGP" čempionāta varētu izstāties "Kawasaki" vienība, taču oficiālais komandas paziņojums gaidāms pēc Jaunā gada.

Kā iemesli šim solim tiek minēti gan globalā ekonomiskā krīze, gan "Kawasaki" motobraucēju neveiksmīgais starts pagājušā sezonā. 2008. gada sezonā labākais bija amerikānis Džons Hopkins, kurš kopvērtējumā ierindojās vien 16. vietā, bet viņa komandas biedrs Entonijs Vests no Austrālijas sezonu noslēdza 18. vietā. Komandas oficiālais paziņojums gaidāms pirmdien, 5. janvārī.

Ja "Kawasaki" pametīs "MotoGP", tad tā kļūs jau par ceturto japāņu kompāniju mēneša laikā, kura pamet kādu no galvenajiem sacensību seriāliem. Atgādināsim, ka 5. decembrī "Honda" paziņoja par F-1 pamešanu, kā arī vēlāk no pasaules čempionāta rallijā izstājās gan "Subaru", gan "Suzuki" komandas.

Šobrīd komandai ir noslēgts līgums ar Džonu Hopkinsu, kā arī komandai pievienojies itāļu motobracējs Marko Melandri.

Izmantotie resursi:
autosport.com

     [+] [-]

, 2008-12-31 19:31, pirms 12 gadiem
Žēl, savulaik šķita, ka Melandri ir topošais čempions - tagad viņam ir jācīnās par vietu čempionātā.