Laipnieks izcīna savu 14. attīstības līgas uzvaru
22. aprīlī, Kartings.lv Indoor Karting hallē Rīgā, tika aizvadīts šīs sezonas pirmais Attīstības līgas posms, kas ir vairāk kā treniņš un iespēja arī formātā izmēģināt ko savādāku.
Šī bija 55. šī formāta sacīkste kopš Attīstības līgas ieviešanas pirms vairāk nekā 12 gadiem.
Savu 14. Attīstības līgas uzvaru izcīnīja Andrejs Laipnieks, kurš arī startēja no ''Pole position'' pēc uzvaras kvalifikācijas kopvērtējumā. Otrais finišēja Ruslans Dzenis, bet trešais viņa ''Rush Racing Team'' komandas biedrs čempionātā un Endurance sacīkstēs Aleksandrs Špatcs.
Soli aiz pjedestāla trešais komandas biedrs Ričards Alekss Švaglis. Andrejam, Ričardam un Aleksandram pa uzvarai kvalifikācijas sesijās, bet Aleksandram arī ātrākais aplis finālos.
Pirmo reizi Attīstības līgas vēsturē tika noteikts pjedestāls un pasniegtas medaļas trim labākajiem junioriem - uzvara Oliveram Tamam, otrais Miķelis Džuibe, bet trešais Jānis Ozoliņš.
Visi rezultāti ŠEIT.
Izmantotie resursi:
openkart.lv
- amatieru kartinga sacensības