Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

Latviešu kartingistiem triumfs noslēdzošajā ''Nordic Challenge 2020'' posmā

Gatis Liepiņš
Gatis Liepiņš

Latviešu kartingistiem triumfs noslēdzošajā ''Nordic Challenge 2020'' posmā
Foto: no personīgā arhīva

26. septembrī, Aravetes trasē Igaunijā, norisinājās noslēdzošais ''Nordic Challenge 2020'' posms, pēc kura tika noteikti sezonas uzvarētāji visās klasēs un Grand Finals biļešu ieguvēji. Uz sacensībām devās arī neatlaidīgākie un uzņēmīgākie Latvijas braucēji, neskatoties uz ceļošanas ierobežojumiem Covid-19 sakarā.

Kopvērtējumā latviešu sniegums bija ļoti pārliecinošs, kas nodrošināja iespēju Latvijas sportistiem pārstāvēt Latviju visās klasēs un cīnīties par valsts godu ''Grand Finals'' sacensībās, kas notiks nākamā gada janvārī Portimao trasē Portugālē.

Rotax Nordic Challenge 2020 kopvērtējumā Latvijas sportistiem sekojoši rezultāti:

Micromax klasē:
Toms Strēle – 1. vieta un Grand finals biļete
Rolands Sprūde – 10. vieta
Alise Štolcermane – 12. vieta
Marko Plinta – 16. vieta

Minimax klasē:
Aleksander Skjelten – 1. vieta un Grand finals biļete
Edgars Vilcāns – 2. vieta
Roberts Purmalis – 4. vieta
Gustavs Akmens – 17. vieta
Kārlis Kirikovs – 20. vieta

Junioru klasē:
Tomass Štolcermanis – 1. vieta un Grand finals biļete
Mārtiņš Janovskis – 2. vieta
Patriks Noels Ločmelis – 5. vieta
Miķelis Buka – 13. vieta
Emīls Akmens – 14. vieta
Ričards Vecvagars – 15. vieta

Senior klasē:
Gustavs Māliņš – 1. vieta un Grand finals biļete
Artjoms Šestakovs – 3. vieta
Kārlis Grava – 6. vieta
Daniils Verins – 8. vieta
Ričards Irbe – 11. vieta

DD2 klasē:
Krists Ziders – 2. vieta
Matvejs Makušins – 3. vieta
Ričards Šubeckis – 9. vieta
Zane Katrīne Mēnese – 11. vieta
Patrik Noels Ločmelis – 13. vieta
Matīss Maļinovskis – 14. vieta
Kristians Rihters – 22. vieta
Adrians Lasis – 23 .vieta
Kārlis Briedis – 29. vieta

DD2 Masters klasē:
Henrijs Grūbe – 1. vieta un Grand Finals biļete
Iļja Aļoškins – 2. vieta
Ēriks Gasparovičs – 5. vieta
Emils Kerimovs – 7. vieta
Armands Kancs – 10. vieta
Haralds Šlegelmilhs – 12. vieta

Svarīgi piebilst, ka iespēju doties uz ''Grand Finals'' sniedz arī uzvaras Igaunijas, Latvijas un dažās klasēs arī Lietuvas ''Rotax Challenge'' kausos, tāpēc Latviju uz Portugāli pārstāvēt dosies arī Edgars Vilcāns (Mini), Patriks Noels Ločmelis (Junior), Kārlis Grava (Senior), Valters Zviedris, Krists Ziders un Matvejs Makušins (DD2), Ēriks Gasparovičs (DD2 Masters).

Novēlam Latvijas kartinga braucējiem veiksmīgus startus ''Grand Finals'' sacensībās un uz tikšanos nākamajā sezonā.

Rezultāti pieejami - ŠEIT.

Informāciju sagatavoja:
Evija Strēle