Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:9, Did:0, useCase: 0

"Lokomotīve" meklē līdzekļus

Nauris Mackevičs
Nauris Mackevičs

"Lokomotīve" meklē līdzekļus
Viens no "Lokomotīves" līderiem Maksims Bogdanovs
Foto: www.latvijasspidvejs.lv

Arī Daugavpils spīdveja klubam varētu rasties diezgan nopietnas finansiālās problēmas, jo vairākus kluba sponsorus ietekmējusi finansiālā krīze.

"Lokomotīve" 2008. gada nogalē parakstīja līgumus ar diviem spēcīgiem spīdvejistiem - Romānu Považniju un Kristianu Hefenbroku, tāpat līgumi tika pagarināti ar gandrīz visiem komandas spīdvejistiem, kuri startēja pagājušajā gadā, izņemot, poļu leģionārus, kā arī pieredzējušo Andreju Koroļovu.

"Grand Prix of Latvia" rīkotājs Vladimirs Ribņikovs vienā no intervijām pastāstījis, ka nemaz tik gludi komandai viss neiet, jo vēl nav skaidrības par finansējumu:

"Nesen tikos ar pilsētas mēru Ritu Strodi, kura solīja palīdzēt klubam, jo pilsēta ir ieinteresēta spīdveja attīstībā. Skaidrs, ka dome neuzņemsies vienatnē finansēt visu klubu. Domes ieguldījums varētu būt apmēram 25% no kopējās summas. Ja arī dome patiešām saglabās vismaz pagājušās sezonas ieguldījumu daudzumu, tas neatrisinās visas problēmas.

Liela daļa no mūsu sponsoriem šobrīd atrodas smagā finansiālā stāvoklī, tādēļ tie vēl nav pieņēmuši gala lēmumu par finansēšanas apjomu. Kaut vai tā pati "Parex banka", kura mums palīdzēja iepriekšējā sezonā ar 10 tūkstošiem latu, tas nav daudz, bet nu tomēr. Tagad banka to vairs nevarēs atļauties. Šādas problēmas ir daudziem. Kas attiecas uz mani un maniem draugiem, tad mēs turpināsim ieguldīt līdzekļus. Bet arī tā ir tikai daļa. Mums ir nepieciešams laiks, lai sastādītu nākamās sezonas budžeta maketu. Domāju, ka līdz janvāra vidum būtu jābūt skaidrībai, tad arī uzsāksim individuālās sarunas ar spīdvejistiem.

Izmantotie resursi:
latvijasspidvejs.lv

  -1 [+] [-]

, 2009-01-02 16:03, pirms 12 gadiem
kriize....................cik var, zb jau!

  +3 [+] [-]

, 2009-01-02 16:05, pirms 12 gadiem
nu so sava zinja unikalo sporta veidu nevajadzetu pazaudet LV sportam..

  +4 [+] [-]

, 2009-01-02 16:21, pirms 12 gadiem
vajag turpinat so attistit,gan pec gadiem busim spice

     [+] [-]

, 2009-01-03 01:00, pirms 12 gadiem
roby rakstīja: vajag turpinat so attistit,gan pec gadiem busim spice
paarejie tjipa neattistiisies?