Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:1303, Did:0, useCase: 0

12

Pokera TV tiešraide no Valmieras

Pokera popularitāte Latvijā turpina augt, kā rezultātā šogad uz Pasaules pokera čempionātu Las Vegasā devās lielākais Latvijas pokera spēlētāju skaits, kāds līdz šim pieredzēts.
Latvijas pokera čempions Māris Keirišs
4

Par Latvijas pokera čempionu kļūst Māris Keirišs

Otrdienas rītā plkst. 2:00 noslēdzās Latvijas atklātā pokera čempionāta, Latvian Open 2011, finālturnīrs un par Latvijas nacionālo pokera čempionu tika kronēts Māris “dager” Keirišs. Balvās Māris saņēma 15 tūkstošus latu, čempiona zelta aproci no Latvijas Sporta pokera federācijas, 18 karātu zelta RayBan Aviator saulesbrilles un pilnībā apmaksātu dalību 2011. Gada World Series of Poker galvenajā turnīrā $13’000 vērtībā no turnīra sponsoriem Betsafe.com, Triobet.com un Unibet.com.
LO2011 finālisti: Aigars Dreiska, Māris Keirišs un Rolands Norietis
4

Šodien Latvijas sporta pokera čempionāta fināls

Šodien tiks noskaidrots 2011. gada Latvijas sporta pokera čempions, kurš jau vasarā pārstāves Latviju prestižās Pasaules pokera sērijas galvenajā turnīrā (WSOP Main Event) ar gandrīz $60 miljoni lielu balvu fondu.
1

Video: LO2011 6-max video apskats

Īss Latvian Open 6-max turnīra video apskats.
Latvian Open turnīru uzvarētāju aproces
16

Latvian Open 2011 - iespēja vinnēt xbox 360 BetSafe freeroll turnīrā

Vai vēlies vinnēt xBOX360? Tad nāc uz Latvian Open 2011 Betsafe Lounge un iemet savu betsafe niku kā arī konta nummuru kastītē un piedalies freeroll, kur galvenajā balvā būs xbox 360.Spēlē tāpat kā Zavors un Miķelis Rēdlihs. Freeroll notiks Betsafe.com online pokera istabā pl. 21:30 10. aprīlī un sauksies Betsafe Lounge xbox 360 freeroll. Ielūgumi uz turnīru visiem dalībniekiem tiks nosūtīti pa e-pastu.
okera čempionāts - Latvian Open 2011
3

Latvian Open 2011 - Pirms turnīra atmosfēra

Latvian Open Main Event ir sācies, taču vēl nekas nav nokavēts un piedalīties cīņā par Latvijas čempiona titulu, vairāk nekā 100 000 balvu fondu un braucienu uz WSOP Lasvegasā, sākot ar 1.b dienu rīt no pl. 12:00 vari arī Tu! Šajā video piedāvājam nelielu ieskatu LO2011 pirmsturnīra atmosfērā.
Piedalies konkursā un iegūsti RayBan brilles!
2

RayBan "Never Hide" foto konkurss

Latvian Open 2011 sadarbībā ar RayBan un Donkr.com organizē konkursu un dāvā iespēju ikvienam Sportacentrs.com apmeklētājam iegūt savā īpašumā stilīgās RayBan Wayfarer un Aviator saules brilles.
Betsafe bukmeikeru favorīti cīņā par Latvian Open Main Even titulu
4

Bukmeikeri par LO2011 favorītiem uzskata profesionāļus

Latvian Open 2011 pokera čempionāts rit pilnā sparā. Divi titula īpašnieki jau noskaidroti un šodien pl. 12:00 tiks uzsākts sērijas galvenais turnīrs, kura uzvarētājs vasarā brauks uz Lasvegasu, lai piedalītos World Series Of Poker.
Lauris Dārziņš pie pokera galda
18

Dārziņš un M. Rēdlihs spēlēs Betsafe Poker komandā

Laura un Miķeļa fani un hokeja cienītāji var neuztraukties. Mūsu hokeja zvaigznes slidas vadzī kārt vēl negrasās, bet gan šodien uzsāks dalību Latvijas atklātajā pokera čempionātā.
Juris Bonders
2

LO2011 Heads Up čempions Juris “Students” Bonders

Vakar vēlu naktī noslēdzās pirmais Latvijas Heads Up pokera cempionāts, un par tā uzvarētāju kļuva viens no zināmākajiem un pieredzējušākajiem Latvijas pokera spēlētājiem Juris “Students” Bonders.