Layout: current: getMobCustomLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:455, Did:0, useCase: 1

"Druva dynamite" izcīna Latvijas čempionu titulu

Sesto Latvijas čempionu titulu svētdien (15.06.) izcīnīja Druva Dynamite lakrosisti, kas fināla spēlē Jelgavā ar 15:7 (4:0; 5:2; 1:3; 5:2) uzvarēja Archer Lacrosse komandu.

Latvijas čempionāts lakrosā. Spēle par 1.vietu. Spēles ieraksts

15.06.2014 Latvijas čempionāts lakrosā. Spēle par 1.vietu. Spēles ieraksts

Latvijas čempionāts lakrosā. Spēle par 3.vietu. Spēles ieraksts

15.06.2014 Latvijas čempionāts lakrosā. Spēle par 3.vietu. Spēles ieraksts

Lakross atgriež ārzemju latviešus dzimtenē

Vai iespējams atjaunot saikni ar latviešu izcelsmes jauniešiem, kas izkaisīti dažādās pasaules valstīs, un daļa no viņiem par savu latvietību dzirdējusi tikai nostāstus? Liels solis šajā virzienā sperts, apstiprinot vērienīgās Pilsonības likuma izmaiņas, kas paredz dubultpilsonības piešķiršanu. Netālu no Saldus, Druvas pagastā, raidījums "Viss notiek" satika septiņus latviešu izcelsmes amerikāņus, kuri plāno pieteikties dupultpilsonībai sportisku motīvu vadīti. Viņus uz Latviju atvilinājis nedaudz svešāds sporta veids - lakross.Video: Viss notiek

Riga Lacrosse Open 2012 FINALS LK Druvas Dynamite vs LK Mitava 7:2

Latvijas Lakrosa federācija____ llf.lv______Video: Jānis Dunkurs

Riga Lacrosse Open 2012 - LSPA/ Lady Taxi pret SLK Rīga

1.12.2012. Riga Lacrosse Open iekštelpu turnīrs lakrosā
LSPA/Lady Taxi 
Foto: Mārtiņš Locāns
6

Latvijas čempionāta sievietēm lakrosā finālspēle - "LSPA/Lady taxi" pret "SLK Rīga"

14.oktobrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas stadionā, noslēdzās Latvijas sieviešu lakrosa čempionāts, kurā uzvarēja „LSPA/Lady Taxi” pārspējot SLK „Rīga” ar 12:2.
23

Latvijas lakrosa izlase spēlēm gatavojas ar "Slow motion video"

Pirmo reizi Pasaules lakrosa čempionātā treniņu procesā izmantoja "Slow motion tehnoloģiju" lai analizētu metienus. Šajā testa projektā kā pirmā tika izvēlēta Latvija. (paši "slow motion" metieni no video 1:40 minūtes)