Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:2997, Did:0, useCase: 0

1

Klausītava | VEF Rīga podkāsts: Zeltiņš par basketbola karjeru un dzīvi pēc tās

VEF Rīga podkāstā viesojas Renārs Zeltiņš, basketbolists, VEF studiju vadītājs un šovmens, lai parunātu par Renāra karjeras līkočiem un to, kā turpināt dzīvi basketbolā arī pēc profesionālās karjeras beigšanas.

Klausītava | VEF Rīga podkāsts: Muižnieks un Dvinskis par VEF Čempionu līgā

Pēc pirmās Čempionu Līgas "play-in" spēlēs ar klubu JDA DIJON kopā ar treneri Kārli Muižnieku un VEF RĪGA spēļu komentētāju un podkāsta "FACE OFF" vadītāju Kasparu Dvinski VEF Rīga podk;astā tiek runāts par šī gada VEF Čempionu līgas sezonu un, ko varam gaidīt no kluba nākamajās, izšķirošajās spēlēs.
1

Klausītava | VEF Rīga podkāsts: Puče un Buļs par aizvadīto gadu sportā un Trīs Zvaigžņu balvu

Gadam noslēdzoties "VEF Rīga" podkāstā menedžeris Edgars Buļs un žurnālists Armands Puče padiskutēja par lielākajiem notikumiem sportā aizvadītajā gadā un "Trīs Zvaigžnu Balvas" nominācijas.

Klausītava | VEF Rīga podkāsts: Gorkšs un Elbakjans par prioritārajiem sporta veidiem

Šoreiz "VEF Rīga" podkāstā viesojās Ghetto games tēvs Raimonds Elbakjans un sporta funkcionārs Kaspars Gorkšs, lai parunātu par prioritārajiem sporta veidiem, vai tie ir vajadzīgi un kas mums jāizdara, lai tādus varētu noteikt.

Klausītava | VEF Rīga podkāsts: Blūms un Lauva par Latvijas izlases sniegumu

Šoreiz VEF Rīga podkāsts atskatijās uz Pasaules kausa kvalifikācijas logu un izlases sniegumu spēlēs pret Slovākiju un Serbiju. Sarunai pievienojās VEF Rīga padomes priekšsēdētājs Jānis Blūms un uzņēmējs, basketbola funkcionārs Mārtiņš Lauva.

Klausītava | VEF Rīga podkāsts ar Luku Banki

Pirms svarīgām spēlēm Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā, VEF Rīga podkāstā ciemojās jaunais Latvijas basketbola izlases galvenais treneris Luka Banki. Tika runāts par Itālijas līgu, Eiropas basketbolu un Latvijas izlasi.
6

Klausītava | VEF Rīga podkāsts ar Artūru Štālbergu

VEF Rīga podkāstā šoreiz viesos TTT Rīga ģenerālmenedžeris Artūrs Štālbergs, kurš pastāstija par savām basketbolista gaitām Amerikā, trennera gaitām Ukrainā un Lietuvā kā arī daudz ko citu.

Klausītava | "VEF Rīga" podkāsts ar Aneti Jēkabsoni-Žogotu

VEF Rīga podkāsta 20. epizodē viesojās basketboliste Anete Jēkabsone-Žogota un pastāstīja par savu pieredzi WNBA, Eirolīgā un Latvijas izlasē.

Klausītava | "VEF Rīga" podkāsts ar Oļegu Latiševu

Šoreiz VEF podkāstā viesojas basketbola tiesnesis Oļegs Latiševs. Tiek runāts par Eirolīgu, ULEB un FIBA konfliktu, tiesneša ikdienu un daudz ko citu.