Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2997, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Celmiņš

Klausītava | "VEF Rīga" podkāsts ar Jāni Timmu

Šajā VEF podkāsta epizodē viesos Latvijas izlases basketbolists un bijušais vefietis Jānis Timma, kurš pastāstīja par to, kā viņš redz Latvijas basketbolu un tā nākotni, spēlēšanu izlasē, treniņiem ar augstākā līmeņa NBA spēlētājiem un daudz ko citu.


Klausītava | "VEF Rīga" podkāsts ar Pēteri Višņēvicu

Šajā VEF podkāsta epizodē ciemos leģendārais basketbola treneris Pēteris Višņēvics, kurš pastāstīja par Latvijas basketbolu atmodas laikā, trenera darbu, Eirolīgu un ķirsīšiem basketbolā.

Klausītava | "VEF Rīga" podkāsts ar Kristapu Valteru

Šajā VEF Rīga podkāsta epizodē ciemos bijušais Latvijas izlases basketbolists Kristaps Valters, kurš pastāstīja par spēlēšanu ar Lebronu Džeimsu, “Tagad vai nekad” izlasi, mikroinsultu un problēmām Latvijas basketbola jauniešu sistēmā.
Mārtiņš Bondars. Foto: Evija Trifanova, LETA
6

Klausītava | "VEF Rīga" podkāsts ar Mārtiņu Bondaru

Šajā VEF podkāsta epizodē ciemos bijušais Latvijas izlases basketbolists un bijušais LBS ģenerālsekretārs Mārtiņš Bondars, kurš pastāstīja par studijām un basketbolu Amerikā, kā iekļuva "Brocēni/LMT" sastāvā un sportu Latvijā.