Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:3002, Did:0, useCase: 2

Klausītava | "Sporta studijas" podkāsts: žurnālistu un sportistu attiecību ietekme uz saturu medijos

3x3 basketbolists Agnis Čavars, biatloniste Baiba Bendika un vieglatlēte Sindija Bukša pievienojas Latvijas Televīzijas žurnālistiem Raimondam Gekišam un Dāvidam Ernštreitam sarunu festivālā LAMPA, lai apspriestu žurnālistu un sportistu profesionālās dilemmas, robežas kritiskās situācijās un redakcionālo izvēļu principus.
Jānis Blūms. Foto: FIBA

Klausītava | "Sporta studijas" podkāsts ar Jāni Blūmu

Sporta Studijas podkāstā ilggadējais Latvijas basketbola izlases kapteinis Jānis Blūms. Spēlē pret Lietuvu Blūmam teiks paldies par daudzajiem gadiem Latvijas izlasē. Podkāstā Jānis stāsta par jauno pieredzi kā VEF Rīga valdes priekšsēdētājam, karjeras līkločiem un savu skatījumu uz šī brīža Latvijas izlases modeli, treneri Banki un latviešu NBA spēlētāju iesaisti izlases spēlēs.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Francis Lācis: Mans elks ir Biedriņš

Francis Lācis pērn lika par sevi manīt, jo kopā ar ''Oral Roberts University'' iekļuva NCAA ''Marta Trakumā''. Šogad Francis beidza studijas universitāte un uzsāks profesionāla basketbolista gaitas. Viņa bakalaura darbs bija ļoti tuvu ''Oskara'' balvas nominācijai. Par studentu dzīvi, izglītību un mūziku "Sporta studijas" podkāstā.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts ar Kasparu Reišuli

Šajā Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā viesos Kārļa un Jāņa Reišuļa tēvs Kaspars Reišulis. Saruna par to, kā abi talantīgie motobraucēji nonāca motokrosā un kādas šobrīd ir abu brāļu izredzes nonākt rūpnīcu komandās.
6

Klausītava | Sporta studijas podkāsts ar Guntaru Pasti

Šajā Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā viesos "Dinamo Rīga'' ģenerālmenedžera palīgs un daudzu hokejistu palīgs aģentu un klubu lietās Guntars Paste.
Māra Mote. Foto: RSU sporta klubs

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: NCAA "Final 4" un studentu basketbola īpatnības

Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā viesos bijusī ''Arizonas'' universitātes basketboliste Māra Mote, kura pērn kā pirmā latviete spēlēja NCAA ''Marta Trakuma'' Final 4. Tikmēr Liene Meļņika (agrāk Priede) dalijās ar savu pieredzi ''Misouri'' universitātē.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts ar Aleksandru Samoilovu

Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā viesos Aleksandrs Samoilovs. Podkāsta ieraksta dienā Aleksandrs svin savu 37. jubileju, pludmales volejbolists nav tikai sportists, viņš organizē nometnes, šobrīd iegūst jau savu 3. augstāko izglītību. Samoilovam sieva ir no Pēterburgas, mamma dzīves lielāko daļu dzīvojusi Ukrainā, kur Saša pavadījis ļoti daudz laika, bet tēva radinieki ir no Krievijas pilsētas Orenburgas. Emocionāls kokteilis kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts ar šāvējiem Strautmani un Vasermani

Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā viesos Lauris Strautmanis un Emīls Vasermanis. Abi šāvēji tikko kā atgriezušies no Eiropas čempionāta Norvēģijā, kur komandu sacensībās izcīnīja sudraba medaļas. Abi sportisti šobrīd ir arī militārajā dienestā, ieskicēja ieguvumus no Latvijas zemessardzes un arī kādi šobrīd apstākļi ir Latvijas armijā.
Haralds Silovs. Foto: LOK/Edijs Pālens/LETA

Klausītava | Sporta studijas podkāsts ar Haraldu Silovu

Sporta studijas podkāstā ciemos ātrslidotājs Haralds Silovs, kurš pēc dalības savās ceturtajās olimpiskajās spēlēs noslēdza sportista karjeru.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: bēgšana no kara Ukrainā - Sprukts un Maksimovs

Sporta Studijas podkāstā viesojās Doņeckas “Donbass” hokejists Gatis Sprukts un florbola treneris Kaspars Maksimovs, kurš trenēja komandu Ļvivā. Abi atradās Ukrainā, kad Krievija sāka karadarbību ar Ukrainu.