Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3002, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Celmiņš

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Žagars par izlasi, Badalonu, mentālo veslību

Latvijas izlases un Badalonas ''Joventut'' basketbolists Artūrs Žagars jaunākajā "Sporta studijas" podkāstā stāsta par Latvijas izlasi un Luku Banki, kāda izskatās Artūra nākotne Badalonā, NBA draftu un mentālo veselību.
Jānis Blūms. Foto: FIBA

Klausītava | "Sporta studijas" podkāsts ar Jāni Blūmu

Sporta Studijas podkāstā ilggadējais Latvijas basketbola izlases kapteinis Jānis Blūms. Spēlē pret Lietuvu Blūmam teiks paldies par daudzajiem gadiem Latvijas izlasē. Podkāstā Jānis stāsta par jauno pieredzi kā VEF Rīga valdes priekšsēdētājam, karjeras līkločiem un savu skatījumu uz šī brīža Latvijas izlases modeli, treneri Banki un latviešu NBA spēlētāju iesaisti izlases spēlēs.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts: Francis Lācis: Mans elks ir Biedriņš

Francis Lācis pērn lika par sevi manīt, jo kopā ar ''Oral Roberts University'' iekļuva NCAA ''Marta Trakumā''. Šogad Francis beidza studijas universitāte un uzsāks profesionāla basketbolista gaitas. Viņa bakalaura darbs bija ļoti tuvu ''Oskara'' balvas nominācijai. Par studentu dzīvi, izglītību un mūziku "Sporta studijas" podkāstā.

Klausītava | Sporta studijas podkāsts ar Kasparu Reišuli

Šajā Latvijas Televīzijas "Sporta studijas" podkāstā viesos Kārļa un Jāņa Reišuļa tēvs Kaspars Reišulis. Saruna par to, kā abi talantīgie motobraucēji nonāca motokrosā un kādas šobrīd ir abu brāļu izredzes nonākt rūpnīcu komandās.