Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource641), Fid:3001, Did:0, useCase: 2

Klausītava | Sauna: Porziņģis pret Bertānu - svarīgākā maiņa Latvijas basketbola vēsturē

Kristaps Porziņģis nonāk Vašingtonā, Dāvis Bertāns - Dalasā, ko tas nozīmē abiem latviešu spēlētājiem? Atskats uz Nacionālās Basketbola saocisācijas (NBA) maiņas darījumu logā sastrādāto.

Klausītava | Sauna: vai Dāvis Bertāns atradīs jaunu komandu?

Šīs nedēļas epizodē podkāsta "Sauna" vīri apskata jau notikušos Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) maiņas darījumus un pirms 10. februāra termiņa, meklē reālākos variantus Dāvja Bertāna jaunajām mājām un basketbola leksikā latvisko jaunu terminu.

Klausītava | Sauna: Vai Lebrona Džeimsa laiks ir iztecējis?

K-pop zvaigznēm un faniem patīk NBA basketbols. Jokiča un Embīda MVP duelis. Vai pienākušas LeBrona Džeimsa spožās ēras beigas? Par to visu jaunākajā podkāsta "Sauna" erpizodē.

Klausītava | Sauna: "Kleja spēle" - 2016. gada vasaras atmiņas

2016. gada 28. maija spēle starp "Thunder" un "Warriors" pazīstama kā "Kleja spēle", taču, atskatoties uz to šodien, iekrāsojas virkne citu ne mazāk interesantu pavedienu. Podkāsta "Sauna" vīri aplūkoja arī viņu šīs sezonas sākumā izteiktās prognozes par komandu uzvaru OVER/UNDER.

Klausītava | Sauna: aktuāli par NBA - Tompsona atgriešanās, Novicka godināšana...

Podkāsta "Sauna" vīru pārdomas par lielajiem nedēļas notikumiem Nacionālajā Basketbola asociācijā - Kleja Tompsona atgriešanās, Dirka Novicka godināšana Dalasā, kā arī “Heat” un “Thunder” padziļinātāka izpēte.

Klausītava | Sauna: par Porziņģa izredzēm piedalīties NBA Zvaigžņu spēlē, MVDeRozans un BrunLeets

Podkāsta "Sauna" vīri 2022. gadu ieskandina ar mega epizodi par katru līgas komandu, Kristapa Porziņģa izredzēm piedalīties All-Star spēlē, kā arī citiem līgas spīdekļiem.

Klausītava | Sauna: par F1, Virslīgu, bet pamatā par NBA

Šonedēļ podkāstā "Sauna" kārtīgs rasols par visu un neko. Vai Kristaps ir atstumts? Kurš ir labākais "Warriors" spēlētājs? Kas atnes uzvaras "Knicks"?

Klausītava | Sauna: Kam vispār var ticēt?

NBA katru dienu viss plūst un mainās - vienā brīdī esi varonis, nākamajā - soļo pretī drafta loterijai. Kuriem stāstiem šogad ir lemts piepildīties, bet kuri piedzīvos neplānotas beigas? Par to jaunākajā NBA šova "Sauna" epizodē.

Klausītava | Sauna: prognozes pirms 75. NBA sezonas

Nacionālā Basketbola asociācija (NBA) ir atpakaļ! Par spīti visam - arī podkāsts “Sauna”. Podkāsta veidotāji iesāk sezonu labākajās tradīcijās, apskatot, ko Vegasa piedāvā komandu uzvaru OVER/UNDER ēdienkartē, un mētājot katrs savas desmit iecienītākās prognozes.