Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2963, Did:0, useCase: 3

Autors: Andris Liepa

Klausītava | Ģenerālis ar Jāni Blūmu

Šajā "William Hill TV" epizodē Jānis Blūms kopā ar Valdi Valteru vērtē Latvijas izlases iespējas iekļūt olimpiskajās spēlēs, aprunāsies par Latvijas jaunatnes basketbolu, kā arī par Jāņa lomu dēla ceļā uz profesionāla basketbolista karjeru.Klausītava | "Bufete": kā Dairis Bertāns un izlase dekorēs jau iegūto EČ ceļazīmi?

Latvijas basketbols, mazliet ievilcis elpu pēc aizraujošā un vēsturiskā Pasaules kausa, atkal iznāk uz lielās skatuves – mūsu vīriešu valstsvienība šonedēļ aizvadīs pirmo spēli dīvainajā “EuroBasket” kvalifikācijas turnīrā, kam jau... kvalificējusies. Kā spēlēt un kādus nākamos mērķus nospraust?

Klausītava | Devītnieks: Kāpēc Latvijas izlasē nedod kreklus, tuvojas "play-off" laiks

Hokeja podkāsts Devītnieks pamodies no ziemas miega. Jāgatavojas pavasarim, jo izslēgšanas spēles nav aiz kalniem. Ir pat līga, kur viss jau sācies. Izrunāsim situāciju Optibet hokeja līgas tabulā. Kāpēc Latvijā nav U20 līgas? Spēlētājiem nav iespēju tikt pie Latvijas izlases krekla pēc valstsvienības pārstāvēšanas.Paldies par atbalstu Venden, EHR, Balcia apdrošināšana

Klausītava | "Bufete": vai Ostapenko šogad atgriezīsies pasaules ranga Top-5?

Ernesta Gulbja, Aļonas Ostapenko un Anastasijas Sevastovas ielaušanās elitē uzlika Latviju uz pasaules tenisa kartes, taču noturēt pozīcijas uz tās nav viegls uzdevums. 2024. gads iesācies ar panākumiem, liekot vaicāt – klāt jaunas virsotnes, vai tikai Latvijas tenisa zelta laikmeta gulbja dziesma.