Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2963, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Celmiņš

Klausītava | "Futbolbumbas": "Riga" FC - kā izlaist titulu pēdējā spēlē?

"Futbolbumbas" piedāvā 2023. gada Latvijas futbola Virslīgas sezonas apskatus. Šoreiz atsevišķs video par katru no 10 komandām, kur izrunājām sniegumu un aktuālos notikumus gada griezumā, kā arī noteicām labākos spēlētājus anonīmajā balsojumā. Priekšpēdējais stāsts par "Riga" FC, kas 33 no 36 kārtām atradās 1. vietā, taču par čempioni nekļuva.


Klausītava | "Laukuma līmenī" par spēli ar slovākiem un izredzēm pret ASV

"Laukuma līmenī" atgriežas ar pēcspēles emocijām un atziņām no Jāņa Celmiņa un Edgara Lūsiņa. Šoreiz par Latvijas izlases sniegumu pasaules hokeja čempionāta spēlē pret slovākiem, kā arī prognozēm pirms apakšgrupas noslēdzošās cīņas pret ASV.
1

Klausītava | Devītnieks: Sandis Ozoliņš. Stenlija kausa dzīves skola, Šreka asaras

Hokeja podkāsts Devītnieks – jaunākajā epizodē saruna ar Sandi Ozoliņu, pirmo latvieti, kurš izcinījis Stenlija kausu. Par Kolorādo "Avalanche" ģenerālmenedžera sniegto dzīves skolu. Par NHL skauta darbu un spēlētāju mazajām izredzēm izsisties. Par asarām pie "Šreka" un aģenta nepateicīgo ikdienu. Un pirmo reizi makdonaldā.Paldies par atbalstu EHR, Balcia apdrošināšana, Venden, Onelife.lv

Klausītava | "Pa pāris kausiem" ar futbola aģentu Patriku Ancānu

"Pa pāris kausiem" viesos šoreiz futbola aģents - Patriks Ancāns. Par aģenta darbu, jaunajiem futbolistiem, akadēmijām, Āfrikas pieredzi un citām tēmām.