Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2963, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Celmiņš

Klausītava | "FaceOff" podkāsts: dārgās biļetes uz hokeja PČ Rīgā

"FaceOFff" podkāsta dalībnieki uzzinājuši, cik latvietim izmaksās biļetes uz 2023. gada pasaules čempionātu hokejā. Viņiem par to ir viedoklis.1

Klausītava | Devītnieks 04 | Rīgas "Dinamo" sit ar 19:0, pasaules čempionāta rīkotāji meklē naudu

Jauna nedēļa, jauns Devītnieks! Parunāsim par Rīgas "Dinamo" graujošo uzvaru Latvijas čempionātā – kā var dabūt gatavu 19:0? Pasaules čempionāta rīkotāji gājuši ciemos pie Rīgas domes. Zinām, cik daudz naudas grib. Un zinām, cik slaidus rādījuši, lai pārliecinātu… Rūdolfam Balceram sāpīgs lidojums, Teodoram Bļugeram rekords.

Klausītava | "VEF Rīga" podkāsts ar Jāni Timmu

Šajā VEF podkāsta epizodē viesos Latvijas izlases basketbolists un bijušais vefietis Jānis Timma, kurš pastāstīja par to, kā viņš redz Latvijas basketbolu un tā nākotni, spēlēšanu izlasē, treniņiem ar augstākā līmeņa NBA spēlētājiem un daudz ko citu.

Klausītava | F1.LV podkāsts: Abū Dabī GP un sezonas noslēgums

Sezonas noslēguma divu stundu podkāsts, kurā atskatāmies ne tikai uz Abū Dabī GP, bet arī uz visas sezonas spilgtākajiem notikumiem. Turklāt kopā ar ielūgtajiem viesiem un podkāsta skatītājiem.