Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2963, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Celmiņš

Klausītava | Izrāviens: NBA komandu ''tankošana'', aizliegtie žesti un visnenovērtētākie spēlētāji

Jaunākajā podkāsta ''Izrāviens'' epizodē Rihards ar Gustavu runā par to kādas grozu gūšanas svinības vajadzētu aizliegt un sodīt, kas pie vainas ir ''Lakers'' neveiksmēm, vai NBA komandu ''tankošana'' ir aktuāla un beigās atbildēsim uz daļu no skatītāju iesūtītajiem jautājumiem.
, 2021-12-08 20:18, pirms 7 mēnešiem
Kāda jēga stundu melst bezjēdzību, ja neviens Latvijā to nesaprot. Parādiet video, paskaidrojumus, shēmas, aizliegtos žestus utt.
Un Jums par to maksā?
, 2021-12-08 20:33, pirms 7 mēnešiem
Izskatās, ka Jūs abi būtu gatavi viens otru izdukurēt.
Bezjēdzība.
Runājiet latviski. Man pazuda interese par Jūsu blogu, ja nevariet paskaidrot, ko runājiet.
Un ja šī ir klausītava, tad nahren man to klausīties esot komandējumā.
Es labāk skatos 3-8 NBA spēles vienlaikus.

Klausītava | "Izrāviens": Latvija iznīcina Serbiju, NBA maiņas un lieli līgumi

Šoreiz podkāsta ''Izrāviens'' epizodē Rihards ar Gustavu atskatās uz Latvijas izlases iespaidīgo uzvaru pār Serbijas izlasi. NBA maiņu darījumu periods ir atvēries ar iespaidīgu skaitu spēlētāju pārejām un parakstīties iespaidīgiem maksimālajiem līgumiem. Kā arī viena no lielākajām NBA zvaigznēm Kevinam Durantam ir apnikuši savi komandas biedri un viņš ir gatavs doties pie citas frančīzes.

Klausītava | "Basketstudija 2+1" ar Latvijas ratiņbasketbola izlases līderiem

“Basketstudijā 2+1” šoreiz divi viesi – Latvijas ratiņbasketbola izlases līderi, Eiropas čempionāta B divīzijas turnīra Zvaigžņu piecnieka dalībnieki Raimunds Beginskis un Kārlis Podnieks, kuri kopā ar komandu tikko izcīnījuši tiesības 2023. gadā spēlēt Eiropas čempionāta A divīzijas turnīrā.
Kārlis Muižnieks. Foto: FBU

Klausītava | "Basketstudija 2+1" ar Kārli Muižnieku

“Basketstudijas” pastāvīgie vadītāji Reinis Lācis un Guntis Keisels kā viesi šoreiz aicinājuši cilvēku “četri vienā” – Kārlis Muižnieks pirms apaļiem 30 gadiem bijis viens no atjaunotās valstsvienības līderiem pirmajos oficiālajos turnīros, kā galvenais treneris vadījis valstsvienību divos Eiropas čempionātu finālturnīros, viņa vadībā valstsvienībā nostiprinājās šonedēļ uzmanības centrā esošais Jānis Blūms, turklāt Kārlis ir pagaidām vienīgais, kurš praksē iepazinis Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas jaunpienācēju Ukrainas klubu “Prometey”.