Layout: current: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2963, Did:0, useCase: 3

Autors: Jānis Celmiņš

Klausītava | Izrāviens #17: desmit svarīgākie jautājumi par un ap NBA

Basketbola entuziasti Rihards Mednis ar Gustavu Mellenbergu jaunākajā ''IZRĀVIENS'' podkāsta epizodē apskata gaidāmās NBA sezonas, viņuprāt,desmit svarīgākos jautājumus:

02:15 Kā rīkoties Goldensteitas ''Warriors'', ja viņi uz titulu nepretendēs?
07:01 Vai Kairija Ērvinga vakcinēšanās nostāja ietekmēs Bruklinas ''Nets'' titula izredzes?
15:48 Kādu sezonu var paredzēt Dāvim Bertānam?
22:02 Vai šī ir Kristapa Porziņģa svarīgākā sezona karjerā?
30:04 Vai Ņujorkas ''Knicks'' turpinās savu veiksmes stāstu?
35:29 Vai Franks Vogels var aizvest šosezon Losandželosas ''Lakers'' līdz finālam?
41:57 Kurš iegūs progresējušākā spēlētāja balvu?
47:24 Vai Jūtas ''Jazz'' ir spējīgi beidzot sevi pierādīt izslēgšanas spēlēs?
51:58 Ko šogad darīs Filadelfijas ''76ers''?
56:16 Kāpēc neviens nerunā par Milvoki ''Bucks'' kā titula pretendentiem?


Klausītava | "Izrāviens": Latvija iznīcina Serbiju, NBA maiņas un lieli līgumi

Šoreiz podkāsta ''Izrāviens'' epizodē Rihards ar Gustavu atskatās uz Latvijas izlases iespaidīgo uzvaru pār Serbijas izlasi. NBA maiņu darījumu periods ir atvēries ar iespaidīgu skaitu spēlētāju pārejām un parakstīties iespaidīgiem maksimālajiem līgumiem. Kā arī viena no lielākajām NBA zvaigznēm Kevinam Durantam ir apnikuši savi komandas biedri un viņš ir gatavs doties pie citas frančīzes.

Klausītava | "Basketstudija 2+1" ar Latvijas ratiņbasketbola izlases līderiem

“Basketstudijā 2+1” šoreiz divi viesi – Latvijas ratiņbasketbola izlases līderi, Eiropas čempionāta B divīzijas turnīra Zvaigžņu piecnieka dalībnieki Raimunds Beginskis un Kārlis Podnieks, kuri kopā ar komandu tikko izcīnījuši tiesības 2023. gadā spēlēt Eiropas čempionāta A divīzijas turnīrā.
Kārlis Muižnieks. Foto: FBU

Klausītava | "Basketstudija 2+1" ar Kārli Muižnieku

“Basketstudijas” pastāvīgie vadītāji Reinis Lācis un Guntis Keisels kā viesi šoreiz aicinājuši cilvēku “četri vienā” – Kārlis Muižnieks pirms apaļiem 30 gadiem bijis viens no atjaunotās valstsvienības līderiem pirmajos oficiālajos turnīros, kā galvenais treneris vadījis valstsvienību divos Eiropas čempionātu finālturnīros, viņa vadībā valstsvienībā nostiprinājās šonedēļ uzmanības centrā esošais Jānis Blūms, turklāt Kārlis ir pagaidām vienīgais, kurš praksē iepazinis Pafbet Latvijas – Igaunijas līgas jaunpienācēju Ukrainas klubu “Prometey”.