Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:847, Did:0, useCase: 2

Elīna Volesa
Foto: Rihards Streiķis
15

Elīna Volesa - Sportacentrs.com lietotāju simpātija "VEF" karsējmeiteņu atlasē

Noslēdzies Sportacentrs.com lietotāju balsojums, kurā lūdzām noteikt savu simpātiju no basketbola kluba „VEF” karsējmeiteņu 2010. gada sezonas atlases. Ar diezgan ievērojamu pārsvaru simpātiju balvu iegūst Elīna Volesa, kura saņem papildus punktus cīņā par karsējmeitenes vietu nākamā gada „VEF” komandā.
Topošās VEF karsējmeitenes
Foto: Rihards Streiķis
35

Izvēlies savu favorīti - "VEF" karsējmeiteni! (Balsojums noslēdzies)

Portāls Sportacentrs.com sadarbībā ar basketbola klubu "VEF" aicina Sportacentrs.com lietotājus noteikt līdzjutēju simpātiju no topošajām "VEF" karsējmeitenēm. Balsojuma uzvarētāja iegūs priekšrocības ceļā uz kļūšanu par VEF karsējmeiteni.
Anete Vizla
Foto: Rihards Streiķis

Video: Anete Vizla

Noskaties Anetes Vizlas priekšnesumu un novērtē to ar "+" vai "-"! Varbūt tieši viņa kļūs par Sportacentrs.com lietotāju simpātiju.
Anna Vikmane
Foto: Rihards Streiķis

Video: Anna Vikmane

Noskaties Annas Vikmanes priekšnesumu un novērtē to ar "+" vai "-"! Varbūt tieši viņa kļūs par Sportacentrs.com lietotāju simpātiju.
Edīte Zemniece
Foto: Rihards Streiķis

Video: Edīte Zemniece

Noskaties Edītes Zemnieces priekšnesumu un novērtē to ar "+" vai "-"! Varbūt tieši viņa kļūs par Sportacentrs.com lietotāju simpātiju.
Elīna Volesa
Foto: Rihards Streiķis

Video: Elīna Volesa

Noskaties Elīnas Volesas priekšnesumu un novērtē to ar "+" vai "-"! Varbūt tieši viņa kļūs par Sportacentrs.com lietotāju simpātiju.
Evija Rozenfelde
Foto: Rihards Streiķis

Video: Evija Rozenfelde

Noskaties Evijas Rozenfeldes priekšnesumu un novērtē to ar "+" vai "-"! Varbūt tieši viņa kļūs par Sportacentrs.com lietotāju simpātiju.
Ilze Liepa
Foto: Rihards Streiķis

Video: Ilze Liepa

Noskaties Ilzes Liepas priekšnesumu un novērtē to ar "+" vai "-"! Varbūt tieši viņa kļūs par Sportacentrs.com lietotāju simpātiju.
Inese Brice
Foto: Rihards Streiķis

Video: Inese Brice

Noskaties Ineses Brices priekšnesumu un novērtē to ar "+" vai "-"! Varbūt tieši viņa kļūs par Sportacentrs.com lietotāju simpātiju.
Krista Bērziņa
Foto: Rihards Streiķis

Video: Krista Bērziņa

Noskaties Kristas Bērziņas priekšnesumu un novērtē to ar "+" vai "-"! Varbūt tieši viņa kļūs par Sportacentrs.com lietotāju simpātiju.