Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:0, Did:0, useCase: 0

Notikumu kalendārs, 14.08.2010 — 14.08.2010

iepriekšējā diena nākamā diena

Sestdiena, 14. augusts, 2010

Turnīra tabula Basketbols — Izlases
U16 EC Women, E grupa
Portugāle — Ungārija U20 57:63

0 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Dāmas
WNBA 2010
Indiana Fever — Phoenix Mercury 110:90

0 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Dāmas
WNBA 2010
Washington Mystics — Minnesota Lynx 61:58

0 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Dāmas
WNBA 2010
Atlanta Dream — New York Liberty 83:90

0 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Dāmas
WNBA 2010
Connecticut Sun — Seattle Storm 88:68

2 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Dāmas
WNBA 2010
San Antonio Silver Stars — Tulsa Shock 94:74

0 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Pāvels Grigorjevs — Ameer Buksh

Kvalifikācijas 1.kārta

6:3, 6:0

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Kārlis Jaunromāns — Kārlis Stonis

Kvalifikācijas 1.kārta

1:6, 6:7(7)

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Iļja Fomkins — Simas Malakauskas

Kvalifikācijas 1.kārta

4:6, 2:6

1 0 0 0

Pludmales volejbols
EČ 2010.
Herrera / Gavira — Pļaviņš / Šmēdiņš 0:2 (16:21, 19:21)

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Arvis Bērziņš — Allen Perel

Kvalifikācijas 2.kārta

7:6(2), 6:1

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Artūrs Kazijevs — Faraz Siddiqui

Kvalifikācijas 2.kārta

6:0, 6:1

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Jānis Skroderis — Carl-Gustav Brottenberg

Kvalifikācijas 1.kārta

6:2, 6:0

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Māris Šipkovs — Loic Ducourau

Kvalifikācijas 2.kārta

0:6, 0:6

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Rihards Emuliņš — Aleksas Tverijonas

Kvalifikācijas 2.kārta

0:6, 6:2, 6:3

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Jānis Stepiņš — James Cluskey

Kvalifikācijas 2.kārta

1:6, 2:6

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Artūrs Šadrins — Francesco Vilardo

Kvalifikācijas 2.kārta

1:6, 2:6

1 0 0 0

Pludmales volejbols
EČ 2010.
Samoilovs / Sorokins — Brink / Reckermann 2:0 (21:18, 21:17)

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Anglija
Premier League 10/11 1.kārta
Tottenham Hotspur — Manchester City 0:0

5 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Izlases
U16 EC Men, G grupa
Dānija — Izraēla 62:75

0 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Izlases
U16 EC Women, B grupa
Luksemburga — Dānija 42:78

0 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Krišjānis Stabiņš — Nicola Remedi

Kvalifikācijas 2.kārta

3:6, 1:6

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Pāvels Grigorjevs — Fredrik Ask

Kvalifikācijas 2.kārta

1:6, 5:7

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Kārlis Stonis — Luca Margaroli

Kvalifikācijas 2.kārta

4:6, 3:6

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — 1. līga
1. līga 2010 15.kārta
Valmieras FK — FC Jūrmala 1:1

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — 1. līga
1. līga 2010 15.kārta
FK Auda — FS Metta/LU 0:0

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — 1. līga
1. līga 2010 15.kārta
FK Kuldīga — BFC Daugava-2 2:1

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Oskars Vaskis — Valentin Bazunov

Kvalifikācijas 2.kārta

6:0, 6:2

1 0 0 0

Teniss
Futures Jūrmala 10 000
Jānis Skroderis — Mikhail Balmashev

Kvalifikācijas 2.kārta

6:7(4), 6:7(6)

1 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbols - Leģionāri Championship
Sheffield United — Queens Park Rangers

K.Gorkšs, E.Putniņš

0:3

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Anglija
Premier League 10/11 1.kārta
Wigan Athletic — Blackpool 0:4

7 2 0 0

Turnīra tabula Futbols — Anglija
Premier League 10/11 1.kārta
Aston Villa — West Ham United 3:0

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Anglija
Premier League 10/11 1.kārta
Sunderland — Birmingham City 2:2

2 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Anglija
Premier League 10/11 1.kārta
Wolverhampton Wanderers — Stoke City 2:1

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Anglija
Premier League 10/11 1.kārta
Bolton Wanderers — Fulham 0:0

2 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Anglija
Premier League 10/11 1.kārta
Blackburn Rovers — Everton 1:0

1 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Izlases
EuroBasket Women 2011 kvalifikācija, B grupa
Rumānija — Latvija 47:76

10 2 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Izlases
U16 EC Men, G grupa
Vācija — Latvija 63:46

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Virslīga
LMT Virslīga 2010 15.kārta
SK Blāzma — FK Jelgava 0:0

2 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — 1. līga
1. līga 2010 15.kārta
FB Gulbene-2005 — FK Daugava/RFS 6:0

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — 1. līga
1. līga 2010 15.kārta
JPFS/Spartaks — FK Tukums 2000/TSS 1:0

1 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbols - Leģionāri Ekstraklasa
Polonia Bytom — Lechia Gdansk

I.Lukjanovs, S.Kožans

1:1

2 0 0 0

Pludmales volejbols
EČ 2010.
Pļaviņš / Šmēdiņš — Klemperer/Koreng

Ceturtdaļfināls

2:0 (21:13, 21:16)

1 1 0 0

Pludmales volejbols
EČ 2010.
Samoilovs / Sorokins — Doppler/Mellitzer

Ceturtdaļfināls

1:2 (21:18, 19:21, 12:15)

1 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbols - Leģionāri Ekstraklasa
Lech Poznan — Arka Gdynia

A.Rudņevs

0:0

2 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Anglija
Premier League 10/11 1.kārta
Chelsea — West Bromwich Albion 6:0

2 0 0 0

Turnīra tabula Basketbols — Izlases
U16 EC Women, B grupa
Slovēnija — Latvija 43:39

3 0 0 0

Teniss
WTA Western & Southern Financial Group Women's Open
Ana Ivanovic — Kim Clijsters

Pusfināls

1:2 (Ivanoviča izstājās)

1 0 0 0

Futbols — Leģionāri
Futbols - Leģionāri Super Lig
Sivasspor — Galatasaray

D.Ivanovs

2:1

2 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Francija
Ligue 1 10/11 2.kārta
Brest — Auxerre 1:1

0 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Francija
Ligue 1 10/11 2.kārta
Nancy — Rennes 0:3

0 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Francija
Ligue 1 10/11 2.kārta
Lorient — Nice 1:2

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Francija
Ligue 1 10/11 2.kārta
Saint-Étienne — Sochaux 3:2

0 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Francija
Ligue 1 10/11 2.kārta
Valenciennes — Marseille 3:2

3 0 0 0

Basketbols — Izlases
EuroBasket 2011 kvalifikācija
Latvija — Somija 87:67

16 5 0 0

Teniss
ATP Rogers Cup
Rafael Nadal — Andy Murray

Pusfināls

3:6, 4:6

1 0 0 0

Turnīra tabula Futbols — Francija
Ligue 1 10/11 2.kārta
Arles-Avignon — Lens 0:1

1 0 0 0

Basketbols — Izlases
EuroBasket 2011 kvalifikācija
Izraēla — Melnkalne 77:73

4 0 0 0

restorāni Rīgā - saņem atlaides