Uzbrucējs Eduards Tralmaks uz pasaules čempionāta grupu turnīra izskaņu steidza tūliņ pēc Amerikas Hokeja līgas sezonas beigām. Pirmajos divos mačos viņš izcēlās ar sešiem (2+4) punktiem, tomēr 1/4 finālā pret Norvēģiju (0:2) izšķērdēja vairākas teicamas iespējas un intervijā Latvijas Televīzijai bija paškritisks pēc sāpīgas izstāšanās no pasaules čempionāta.
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]