Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3044, Did:0, useCase: 3

Video: Tralmaks: "Visi var iemest pie 8:1, bet kādam ir jāuzņemas arī pie 0:0. Man nesanāca"

Agris Suveizda
Uzbrucējs Eduards Tralmaks uz pasaules čempionāta grupu turnīra izskaņu steidza tūliņ pēc Amerikas Hokeja līgas sezonas beigām. Pirmajos divos mačos viņš izcēlās ar sešiem (2+4) punktiem, tomēr 1/4 finālā pret Norvēģiju (0:2) izšķērdēja vairākas teicamas iespējas un intervijā Latvijas Televīzijai bija paškritisks pēc sāpīgas izstāšanās no pasaules čempionāta.
Vērtējums:

     [+] [-]

, 2026-05-29 09:41, pirms 3 nedēļām
neko nepārmetu, bet tas laikam ir tas "pussolītis" līd NHL...

     [+] [-]

, 2026-05-29 10:12, pirms 3 nedēļām
Bija jau mazliet labaaki paar Norge, arii Vilmaniitis savus netraapiija, bet itkaa ok,bet saapigi un zeel izlaistaa iespeeja tikt veel augstaak

     [+] [-]

, 2026-05-29 11:28, pirms 3 nedēļām
Tas tā vienmēr notiek, kad nabadziņiem ( GBR un HUN) samet vairāk, kā vajag. Tad izšķirošajās spēlēs pat 1 nevar iebakstīt. Jāmācās no Somiem, viņi reti kad met vairāk par 5 goliem, bet viņiem vienmēr pietiek izšķirošajām spēlēm...

     [+] [-]

, 2026-05-29 11:33, pirms 3 nedēļām
Nekas, vismaz atbrauca palīdzēt. Paldies, Tralim.

     [+] [-]

, 2026-05-29 12:12, pirms 3 nedēļām
Tralmakam jau īsā laika nogrieznī vienādas atziņas pēc turnīra.