Latvijas hokeja izlase no Cīrihes devies uz Fribūru, kur jau rītvakar plkst. 21.20 pēc Latvijas laika aizvadīs ceturtdaļfinālu pret ļoti labu turnīru aizvadošo Norvēģiju. Latvijas Televīzija pirmsspēles dienā aprunājās ar talantīgo aizsargu Albertu Šmitu un pusaudža gadus Norvēģijā pavadījušo Rūdolfu Balceru.