Layout: current: getMobLayoutSmall (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getMobLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:697, Did:0, useCase: 2

Ūve Krups
Foto: COVI/Scanpix
11

Krups vēl vienu gadu būs Vācijas izlases galvenais treneris

Vācijas hokeja federācija ir pagarinājusi līgumu vēl uz vienu gadu ar līdzšinējo Vācijas izlases galveno treneri Ūvi Krupi, kura vadībā Vācija pēdējā pasaules čempionātā izcīnīja ceturto vietu.
Andrejs Šajanovs
Foto: meta.kz
11

Atlaists Kazahstānas izlases galvenais treneris

Kazahstānas hokeja federācija pieņēmusi lēmumu atlaist līdzšinējo izlases treneri Andreju Šajanovu kopā ar visiem saviem palīgiem pēc neveiksmīgi aizvadītā 2010.gada pasaules čempionāta Vācijā.
Vladislavs Tretjaks
Foto: www.osporteblog.ru
21

Tretjaks: ''Vēlētos, lai Bikovs paliek''

Krievijas hokeja federācijas prezidents Vladislavs Tretjaks apgalvojis, ka vēlas, lai pašreizējais Krievijas izlases galvenais treneris Vjačeslavs Bikovs paliktu savā amatā arī turpmāk.
Kreigs Maktevišs
Foto: Scanpix Sweden
51

Kanādas treneris: "Neviens no šiem hokejistiem nebija sliktāks par tiem, kuri spēlēja olimpiādē"

Pēc aizvadītā pasaules hokeja čempionāta Kanādas hokeja izlases galvenais treneris Kreigs Maktevišs atzinis, ka šajā pasaules čempionātā Kanādas izlases sastāvs nav bijis sliktāks par to, kas spēlēja olimpiādē.
Foto: AFP/Scanpix
70

Fināla spēles tiesnesis: "Jemeļina noraidījums bija nepamatots"

Viens no diviem galvenajiem hokeja finālspēles tiesnešiem, soms Jari Levonens, atzinis, ka tā bija kļūda noraidīt Alekseju Jemeļinu līdz spēles beigām.
Jaromirs Jāgrs
Foto: AFP/Scanpix
124

Krievijas izlases aizsargs: "Jāgrs ir liels aktieris, visus piemānīja"

Krievijas hokeja izlase vēl joprojām nespēja samierināties ar zaudējumu Čehijas izlasei. Kritiku čehu zvaigznei Jaromiram Jāgram veltījis viens no Krievijas izlases aizsargiem.
Iļja Kovaļčuks
Foto: AP/Scanpix
53

Kovaļčuks: ''Bikovam jāpaliek''

Krievijas izlases hokejists Iļja Kovaļčuks vēl vienu reizi apgalvojis, ka Krievijas izlases pašreizējam galvenajam trenerim Vjačeslavam Bikovam būtu jāpaliek savā amatā līdz 2014.gada olimpiskajām spēlēm Sočos.
Juris Miņins
33

"Hokeja Nostradams" – Juris Miņins

Ar spraigu cīņu pasaules hokeja čempionāta noslēgumā beigusies arī prognožu spēle "Hokeja Nostradams", kurā par uzvarētāju kļuva Sportacentrs.com autors Juris Miņins. Viņš tikai par četriem punktiem apsteidza mūziķi Intaru Busuli.
Iļja Kovaļčuks meklē taisnību pie mača galvenā tiesneša
Foto: AFP/Scanpix
135

Krievu tiesnesis: "Rolineka vārtus nevajadzēja ieskaitīt" (video)

Pēc vakardienas pasaules hokeja čempionātā finālspēles viens no labākajiem Krievijas tiesnešiem Aleksandrs Zaicevs atzina, ka čehu otros vārtus skaitīt nevajadzēja.
Jaromirs Jāgrs
Foto: AFP/Scanpix
166

Jāgrs: "Mums velnišķīgi paveicās"

"Šajā čempionātā mums velnišķīgi paveicās, grupā zaudējām norvēģiem, mums neviens neticēja. Kad pusfinālā apspēlējām zviedrus, sapratām, ka varam uzvarēt arī finālā," pēc uzvaras pasaules čempionāta hokejā finālmačā atzinis Čehijas izlases viens no līderiem Jaromirs Jāgrs.