NHL labākais aizsargs Verenskis ar vadību diskutēs par nākotni komandā
Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas "Blue Jackets", kuru pārstāv Elvis Merzļikins, līderis un vadošais aizsargs Zeks Verenskis pirms gaidāmā NHL drafta tiksies ar kluba vadību, lai diskutētu par savu turpmāko nākotni klubā.
Ap spēlētāju pēdējā laikā izskanējušas arvien vairāk baumas, ņemot vērā, ka viņa esošajā līgumā ar “Blue Jackets” vēl atlikuši divi gadi ar 9,5 miljonu dolāru algu sezonā. Jauno līgumu viņš varēs parakstīt, sākot no 2027. gada 1. jūlija. Viņam līdz nākamā gada jūlijam ir punkts par neaimainīšanu bez spēlētāja piekrišanas, pēc kuras tā tiks aizstāta ar 10 komandu sarakstu, kurā viņš varēs norādīt nevēlamās maiņas galamērķus.
Laikā, kad NHL aizvien biežāk dominē gan publiski, gan privāti maiņas pieprasījumi un to radītās sekas, pastiprinājušās spekulācijas, ka Verenskis varētu būt nākamais, kurš publiski paudīs savu vēlmi pamest Kolumbusas komandu.
Līdz šim gan šāds solis nav sperts, tomēr aizsarga nozīme Kolumbusas vienībā ir milzīga, un klubam nepieciešams skaidrs redzējums par situāciju. Verenskis Kolumbusā pavadījis desmit sezonas, aizvadot Kolumbusas sistēmā visu savu profesionālo karjeru.
Starp komandām, kuras varētu izrādīt nopietnu interesi par mobilo aizsargu, minētas Tampabejas "Lightning", Vegasas "Golden Knights", Sanhosē "Sharks" un Ņūdžersijas "Devils". Tāpat potenciāli agresīvu iesaisti varētu veikt arī Filadelfijas "Flyers" un Pitsburgas "Penguins", kā arī Toronto "Maple Leafs".
Aizvadītajā sezonā 28 gadus vecais aizsargs 75 spēlēs izcēlās ar 81 (22+59) punktiem, pēc sezonas saņemot balvu kā aizvadītās sezonas labākais aizsargs. Papildus tam februārī Verenskis ASV izlases sastāvā kļuva par olimpisko čempionu, to sekmējot ar sešiem punktiem (1+5) sešās spēlēs.
Izmantotie resursi:
https://www.sportsnet.ca/nhl/articl...