Čehija vai Ziemeļamerika? Tralmaks tuvākajā laikā sola skaidrību par savu nākotni
Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucējs Eduards Tralmaks šodien viesojās Latvijas Televīzijas raidījumā ''Sporta Studija'', kur izteicās, ka tuvākā pusotra mēneša laikā esot jābūt skaidrībai par viņa nākamās sezonas plāniem.
''Būšu godīgs – man ir parakstīts līgums Čehijā, tomēr, ja parādās NHL piedāvājums, varu to izskatīt un braukt atpakaļ uz NHL. Šis ir tas mēnesis, kad hokejs ir beidzies un sākas aģenta darbs. Domāju, ka pusotra mēneša laikā redzēsim, kur ir mana nākotne,'' Latvijas Televīzijas raidījumā ''Sporta Studija'' sacīja Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucējs Eduards Tralmaks.
Iepriekš jau ziņojām, ka Tralmakam pēc sezonas noslēdzies līgums ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Detroitas ''Red Wings''. 2024./2025. gada sezonā viņš tieši Čehijas Ekstralīgā kļuva par pirmo latvieti, kurš bijis rezultatīvākais kādā no Eiropas vadošajām līgām.
29 gadus vecais latviešu uzbrucējs aizvadītajā sezonā pie iespējas NHL netika, visu sezonu pavadot Amerikas Hokeja līgas (AHL) klubā ''Grand Rapids Griffins'', kur 72 mačos sakrāja 46 punktus (30+16).
Aizvadītajā sezonā Tralmaks pārstāvēja Latvijas izlasi gan Milānas olimpiskajās spēlēs (četrās spēlēs 3+1), kā arī pasaules čempionātā (trīs spēlēs 2+4).
Līdzšinējā karjerā Tralmaks Čehijā pārstāvējis ''Kladno'', bet AHL spēlējis arī Providensas ''Bruins'' un Meinas ''Mariners'' vienībā ECHL.
Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/reel/85184...
+3 [+] [-]
+2 [+] [-]
+1 [+] [-]
-2 [+] [-]
+2 [+] [-]
[+] [-]
+3 [+] [-]
Citādi divirzienu, kur AHL maksātu 700k nav.
[+] [-]
+1 [+] [-]
+3 [+] [-]
[+] [-]
Čehijā Tralmakam gan jau virs 100k gadā būs. Tomēr vienā gadā bijis čempja rezultatīvākais.
Varbūt ir kāds kas var palabot manis teikto.
[+] [-]