Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:742, Did:0, useCase: 0

PČ hokejā rīkošanai Latvija investējusi jau vairāk nekā pusmiljonu eiro

Almants Poikāns
Almants Poikāns

PČ hokejā rīkošanai Latvija investējusi jau vairāk nekā pusmiljonu eiro
Latvijas izlase. Foto: AFP/Scanpix

Latvija ir gatava rīkot savu daļu no 2021. gada pasaules čempionāta hokejā, turklāt turnīra norisē no nodokļu maksātāju naudas investēts jau vairāk nekā pusmiljons eiro, portālam Sportacentrs.com neslēpa Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietnieks, Sporta departamenta direktors Edgars Severs.

Nākamā gada pasaules čempionātam hokejā jānotiek no 21. maija līdz 6. jūnijam Minskā un Rīgā. Tomēr pēc Baltkrievijas prezidenta vēlēšanām šajā valstī turpinās protesti pret esošo varu un to vardarbīga apspiešana, turklāt vairākos gadījumos aizturēti arī sportisti. Pastāv bažas, vai mūsu kaimiņi spēs uzņemt pasaules čempionātu un parūpēties par iesaistīto drošību, un uz to savu uzmanību vērsusi arī Latvijas valdība.

"Latvijas valdība atkārtoti rakstiski ir apliecinājusi Starptautiskajai Ledus hokeja federācijai (IIHF) gatavību nākamgad rīkot pasaules čempionātu hokejā. Vienlaikus joprojām paužam bažas par, mūsuprāt, drošības riskiem, tai skaitā uz sportistu aizturēšanu pašā Baltkrievijā. IIHF reglamenti un statūti apliecina, ka ir jānodrošina dalībnieku, tostarp žurnālistu un līdzjutēju, drošība. Esam aicinājuši IIHF vērst pastiprinātu uzmanību uz drošības aspektiem. Šeit nav runa par politiskiem argumentiem," uzsvēra Severs.

IIHF ekspertu komisija šobrīd vērtē radušos situāciju, kad Latvija paudusi iebildes par čempionāta norisi Baltkrievijā, un organizācijas apņēmusies savu nostāju paust 18. novembrī. Tomēr Severs norādīja, ka Latvijas valdība izvēlējusies būt proaktīva, nevis pasīvi gaidīt valsts svētkus un federācijas lēmumu.

"Esam pauduši gatavību diskutēt ar IIHF ekspertu grupu, apliecinājuši gatavību rīkot čempionātu. Protams, juridiskos lēmumus par čempionāta norisi vienā vai otrā valstī pieņem IIHF. Līdz šim IIHF ekspertu komisija ar mums nav kontaktējusies, tāpēc to centīsimies darīt no savas puses – uzzināt, kas ir tās sastāvā un kas to vada, vai viņi plāno attālinātu sarunu," ieceres ieskicēja Severs, kurš nenoliedza, ka valdība vērtē dažādus attīstības scenārijus, ņemot vērā, kāds varētu būt IIHF lēmums. "Tas ir tikai normāli. Valdības lēmumi netiek pieņemti uz emociju pamata, bet gan pēc analīzes. To esam darījuši, bet plašāk informācijā par to dalīties nevaru."

Severs atturējās komentēt IIHF ģenerālsekretāra Horsta Lihtnera izteikumus Vācijas medijiem, kur viņš Latvijas aicinājumu atņemt Baltkrievijai tiesības rīkot čempionātu salīdzināja ar šantāžu.

"Vēl Māra Kučinska laikā valdība pauda gatavību atbalstīt Latvijas Hokeja federāciju un čempionāta organizācijas komiteju. Turnīra organizēšanā valdība ir investējusi nedaudz vairāk kā pusmiljonu eiro no nodokļu maksātāju naudas. Divās oficiālās vēstulēs esam apliecinājuši, ka Latvija ir gatava to daļu, kas skar Rīgu, izpildīt, pat neskatoties uz Covid-19 izaicinājumiem," apstiprināja Severs.

Arī Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa padomnieks Jānis Upenieks pauda, ka tiek gaidīts 18. novembra IIHF lēmums un ka vērsusi uz organizācijas uzmanību uz drošības riskiem un cilvēktiesību pārkāpumiem, kas vērsti pret pašiem sportistiem un iedzīvotājiem Baltkrievijā. "Esam gatavi tikties ar IIHF izveidoto ekspertu grupu, lai diskutētu. Lūdzam IIHF padomi izvērtēt riskus un 18. novembrī pieņemt atbildīgu lēmumu."

"No mūsu puses sagatavošanās darbi un apsolījumi tiek pildīti atbilstoši plānam. Savus mājasdarbus veicam. Esam regulārā saziņā ar Latvijas Hokeja federāciju. Mums ir vienots un saskaņots redzējums, kā virzīties uz priekšu. Domāju, viena no izejām būtu rīkot čempionātu ar kādu citu valsti, bet tas ir IIHF pārziņā," sacīja Upenieks.

1 2 39 komentāri

  -1 [+] [-]

, 2020-10-29 18:35, pirms pusgada
Varbūt vēl nav par vēlu atteikties no šī pasākuma? Hokejs bez skatītājiem un tukšām kabatām nav hokejs!

  +6 [+] [-]

, 2020-10-29 18:39, pirms pusgada
Dzimmiy rakstīja: Varbūt vēl nav par vēlu atteikties no šī pasākuma? Hokejs bez skatītājiem un tukšām kabatām nav hokejs!
kāpēc tagad atteikties? bumba tagad IIHF pusē, lai viņi domā līdz 18.novembrim un lemj!

  +9 [+] [-]

, 2020-10-29 18:43, pirms pusgada
Bet daži labi te iedomājušies, ka dot naudu čempim ir valdības pienākums, bet izteikt viedokli par šo pasākumu viņi nedrīkst
Ķipa, nelien, kur nevajag, bet naudu gan, lūdzu, iedod.
Slēpts komentārs: striker

  -2 [+] [-]

, 2020-10-29 19:35, pirms pusgada
Ak Dievs,"pašpietiekamais"hokejs nevar uztaisīt čempi par saviem līdzekļiem...

un te vēl pārmet,ka valsts dodot bīča,renes,ralijkrosa pasākumiem..paši galīgākie nabagi

  +1 [+] [-]

, 2020-10-29 19:48, pirms pusgada
striker rakstīja: Skaidrs,ka Latvijas faniem šis čempis ir vajadzīgs! Un tas ir stulbi,ka kaut kādas "solidaritātes"dēļ ar brālīgo belaru tautu par tiem procesiem,ko mēs ietekmēt nevaram,atteiktos Rīgā rīkot. Belaros viss notiks kā tam jānotiek,slāvi paši izlems,ko darīt un dosim viņiem šo iespēju,nevis atteiksimies no PČ rīkošanas,kuru gaidījām un ar lielāko prieku skatīsimies,atbalstot savu valsti! Cienīsim tos mūsu meistarus,kuriem šis PČ būs pēdējais izlases rindās un arī viņi ir pelnījuši pieklājīgas atvadas savu fanu klātbūtnē.
Šis ir arī mūsu čempis un nekādiem ministriem un politiķiem te nav ko darīt!
Sāk rasties aizdomas, ka vēl viens pārvācies uz Francijas mazpilsētas krustojumu

  -4 [+] [-]

, 2020-10-29 19:59, pirms pusgada
Gin4a rakstīja: Sāk rasties aizdomas, ka vēl viens pārvācies uz Francijas mazpilsētas krustojumu
Poj*baķ par tavām perversijām

  -2 [+] [-]

, 2020-10-29 20:08, pirms pusgada
TRTD!

  +3 [+] [-]

, 2020-10-29 20:11, pirms pusgada
ice F-1 rakstīja: Ak Dievs,"pašpietiekamais"hokejs nevar uztaisīt čempi par saviem līdzekļiem...

un te vēl pārmet,ka valsts dodot bīča,renes,ralijkrosa pasākumiem..paši galīgākie nabagi
Nesaprotu, kāpēc LTV šosezon rādīja rallijkrosu, jo mūsējie tur nestartēja (izņemot Rīgas posmu). Nu, nav tas nekas baigi prestižais. Nē, es nesaku, ka tas ir sūds, bet Latvijā tas pasākums, manuprāt, tiek pārvērtēts.

  +3 [+] [-]

, 2020-10-29 20:23, pirms pusgada
H.E.N.R.Y. rakstīja: Nesaprotu, kāpēc LTV šosezon rādīja rallijkrosu, jo mūsējie tur nestartēja (izņemot Rīgas posmu). Nu, nav tas nekas baigi prestižais. Nē, es nesaku, ka tas ir sūds, bet Latvijā tas pasākums, manuprāt, tiek pārvērtēts.
jo tv tiesības jau tika nopirktas pirms visiem kovidiem,kad vēl Baumanis bija braucēju listē..

  +1 [+] [-]

, 2020-10-29 20:39, pirms pusgada
Tiko Koziols paziņoja, ka Latvija var mierīgi viena organizēt PČ, tikai vajag IIHF lēmumu.
Intervija šeit:
https://www.youtube.com/watch?v=JZC...

  +1 [+] [-]

, 2020-10-29 20:50, pirms pusgada
maris777 rakstīja: Tiko Koziols paziņoja, ka Latvija var mierīgi viena organizēt PČ, tikai vajag IIHF lēmumu.
Intervija šeit:
https://www.youtube.com/watch?v=JZC0o_fd4VA&feature=youtu.be
VV - cilvēks orķestris, gluži kā Namejs Sportacentrā.

     [+] [-]

, 2020-10-29 21:29, pirms pusgada
Worst business trade ever !

  +2 [+] [-]

, 2020-10-29 22:22, pirms pusgada
Gribētos redzēt kā tieši tas pusļimaks izlietots.

  +4 [+] [-]

, 2020-10-29 22:31, pirms pusgada
Ja Koziols vēlas, lai Latvija viena pati organizē PČ 2012, tad jebkuram cilvēkam, kurš mīl hokeju, un absolūti nav nekas pret tā norisi Latvijā, rastos sekojoši jautājumi:
1. Ja šis čempionāts notiks bez skatītāju klātbūtnes, tad kāds LV sabiedrībai no tā kopējais labums?
2. Ja šis čempionāts notiks bez skatītāju klātbūtnes, tad kāds LV no tā finansiālais ieguvums?
3. Ja šis čempionāts notiks ar skatītāju klātbūtni, tad kā LHF tam nodrošinās DIVAS IIHF Pasaules čempionātu prasībām atbilstošas ledus halles?

Šobrīd vairāk izskatās, ka Koziolam vairāk interesē savas vārda iemūžināšana PČ organizēšanas kontekstā, un pie kājas LV sabiedrības intereses.

  -1 [+] [-]

, 2020-10-29 22:31, pirms pusgada
maris777 rakstīja: Tiko Koziols paziņoja, ka Latvija var mierīgi viena organizēt PČ, tikai vajag IIHF lēmumu.
Intervija šeit:
https://www.youtube.com/watch?v=JZC0o_fd4VA&feature=youtu.be
Un finals bus uz Kepka Usakova

  +1 [+] [-]

, 2020-10-29 22:33, pirms pusgada
NAMEJS 9999 rakstīja: Ja Koziols vēlas, lai Latvija viena pati organizē PČ 2012, tad jebkuram cilvēkam, kurš mīl hokeju, un absolūti nav nekas pret tā norisi Latvijā, rastos sekojoši jautājumi:
1. Ja šis čempionāts notiks bez skatītāju klātbūtnes, tad kāds LV sabiedrībai no tā kopējais labums?
2. Ja šis čempionāts notiks bez skatītāju klātbūtnes, tad kāds LV no tā finansiālais ieguvums?
3. Ja šis čempionāts notiks ar skatītāju klātbūtni, tad kā LHF tam nodrošinās DIVAS IIHF Pasaules čempionātu prasībām atbilstošas ledus halles?

Šobrīd vairāk izskatās, ka Koziolam vairāk interesē savas vārda iemūžināšana PČ organizēšanas kontekstā, un pie kājas LV sabiedrības intereses.
Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels izskatījis arī iespēju, ka 2021. gada pasaules čempionāts varētu tikt uzņemts divās Latvijā esošās hokeja hallēs, ziņo medijs "Sports Illustrated".
https://www.delfi.lv/sports/news/ho...

     [+] [-]

, 2020-10-29 23:13, pirms pusgada
Frisk rakstīja: Starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) prezidents Renē Fāzels izskatījis arī iespēju, ka 2021. gada pasaules čempionāts varētu tikt uzņemts divās Latvijā esošās hokeja hallēs, ziņo medijs "Sports Illustrated".
https://www.delfi.lv/sports/news/hokejs/fazels-latvija-pasaules-cempionatu-hokeja-varetu-uznemt-divas-halles.d?id=52612019
Ja par arēnu ''Rīga'' viss ir skaidrs, tad kur Mr. Fazels Latvijā grib atrast otru ledus halli ar vismaz 8000 skatītāju vietām, kā to pieprasa viņa paša vadītās organizācijas noteikumi par PČ organizēšanu?
Vai arī viņam jau tagad ir skaidrs, ka PČ 2021 notiks bez skatītājiem, vai arī viņam kā IIHF prezidentam ir pie kājas viņa vadītās organizācijas prasības.

     [+] [-]

, 2020-10-29 23:22, pirms pusgada
NAMEJS 9999 rakstīja: Ja par arēnu ''Rīga'' viss ir skaidrs, tad kur Mr. Fazels Latvijā grib atrast otru ledus halli ar vismaz 8000 skatītāju vietām, kā to pieprasa viņa paša vadītās organizācijas noteikumi par PČ organizēšanu?
Vai arī viņam jau tagad ir skaidrs, ka PČ 2021 notiks bez skatītājiem, vai arī viņam kā IIHF prezidentam ir pie kājas viņa vadītās organizācijas prasības.
Koziols pie VV minēja par variantu Ķīpsalas izstāžu hallē uzliet ledu. Domāju, ka pagaidām par ietilpību nedomā, līdz maijam vēl ir laiks, neviens nezin kā attīstīsies situāciju ar koronu.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-29 23:30, pirms pusgada
NAMEJS 9999 rakstīja: Ja Koziols vēlas, lai Latvija viena pati organizē PČ 2012, tad jebkuram cilvēkam, kurš mīl hokeju, un absolūti nav nekas pret tā norisi Latvijā, rastos sekojoši jautājumi:
1. Ja šis čempionāts notiks bez skatītāju klātbūtnes, tad kāds LV sabiedrībai no tā kopējais labums?
2. Ja šis čempionāts notiks bez skatītāju klātbūtnes, tad kāds LV no tā finansiālais ieguvums?
3. Ja šis čempionāts notiks ar skatītāju klātbūtni, tad kā LHF tam nodrošinās DIVAS IIHF Pasaules čempionātu prasībām atbilstošas ledus halles?

Šobrīd vairāk izskatās, ka Koziolam vairāk interesē savas vārda iemūžināšana PČ organizēšanas kontekstā, un pie kājas LV sabiedrības intereses.
1. Sporta veida popularizēšana, valsts popularizēšana pasaulē, "krīzes" čempja rīkošana atstās labu iespaidu citu pasākumu rīkošanai arī citos sporta veidos un kad nākamreiz pieteiksimies rīkot to pašu PČ;
2. Viesnīcas, ēdināšana, reklāmas, raidtiesību pārdošana, visādi pakalpojumi;
3. Šo atbildēju jau iepriekš.

     [+] [-]

, 2020-10-30 00:12, pirms pusgada
Juris_Churis rakstīja: Koziols pie VV minēja par variantu Ķīpsalas izstāžu hallē uzliet ledu. Domāju, ka pagaidām par ietilpību nedomā, līdz maijam vēl ir laiks, neviens nezin kā attīstīsies situāciju ar koronu.
Tieši otrādi, jo laiks ir pavisam maz. Un patiesībā laika jau vispār vairs nav.
Ja Ķīpsalā tiks liets ledus un slietas skatītāju tribīnes, tad tas tiks darīts par valsts naudu, ja tas tiks darīts par valsts naudu, tad ir jāsludina konkurss par pakalpojumu sniegšanu.
Es domāju, ka man nav jāstāsta cik ilgi mūsu valstī norit sagatavošanās konkursiem, un cik ilgi paši konkursi. Par īsu termiņu jau var nosaukt 7-8 mēnešus, bet gadās pat, ka konkursi ilgst 2 gadus.

  +1 [+] [-]

, 2020-10-30 00:14, pirms pusgada
Juris_Churis rakstīja: 1. Sporta veida popularizēšana, valsts popularizēšana pasaulē, "krīzes" čempja rīkošana atstās labu iespaidu citu pasākumu rīkošanai arī citos sporta veidos un kad nākamreiz pieteiksimies rīkot to pašu PČ;
2. Viesnīcas, ēdināšana, reklāmas, raidtiesību pārdošana, visādi pakalpojumi;
3. Šo atbildēju jau iepriekš.
Jā, šeit varētu arī piekrist tavam domu gājienam.

     [+] [-]

, 2020-10-30 00:24, pirms pusgada
NAMEJS 9999 rakstīja: Tieši otrādi, jo laiks ir pavisam maz. Un patiesībā laika jau vispār vairs nav.
Ja Ķīpsalā tiks liets ledus un slietas skatītāju tribīnes, tad tas tiks darīts par valsts naudu, ja tas tiks darīts par valsts naudu, tad ir jāsludina konkurss par pakalpojumu sniegšanu.
Es domāju, ka man nav jāstāsta cik ilgi mūsu valstī norit sagatavošanās konkursiem, un cik ilgi paši konkursi. Par īsu termiņu jau var nosaukt 7-8 mēnešus, bet gadās pat, ka konkursi ilgst 2 gadus.
Nu teorijā 18. novembrī (vai kaut ap to laiku) visam jābūt skaidram - kas rīko - mēs un belari, mēs vieni, mēs un citi, belari vieni vai belari un citi, vai tikai citi. Tajā brīdī arī varēs risināt šo jautājumu - pirms ir skaidrība par to vai rīkosim un kā rīkosim - nav jēga, jo ja beigās pasaka, ka mums paliek 1 grupa, tāds konkurss būs kaķim zem astes. Un reālāk liekas, ka Koziols kulisēs runā ar Fāzelu, savādāk nevar izskaidrot, kā Fāzels var izteikt šo frāzi par to, ka mums ir 2 derīgas halles. Vai arī jau tagad ir gatavs plāns - bez skatītājiem vai ar minimālu skatītāju skaitu, kas ļautu PČ aizvadīt tikai Latvijā. Kas starp citu arī būtu loģisks risinājums - laicīgi pateikt, ka nebūs skatītāju vai skaits būs ierobežots. Gaidot līdz pēdējam brīdim, biļetes tiks pie nepamatota uzcenojuma vai arī šī gada situācijas - kaut kas tiks iztirgots un pēc tam čakars atģūt naudu, lielāki zaudējumi utt. Pasakot jau tagad - skatītāju nebūs vai tie būs ļoti ierobežoti rīkotaji var rēķināties ar iespējamajiem ienākumiem.

     [+] [-]

, 2020-10-30 00:33, pirms pusgada
piters_kvils_5491377 rakstīja: Nu teorijā 18. novembrī (vai kaut ap to laiku) visam jābūt skaidram - kas rīko - mēs un belari, mēs vieni, mēs un citi, belari vieni vai belari un citi, vai tikai citi. Tajā brīdī arī varēs risināt šo jautājumu - pirms ir skaidrība par to vai rīkosim un kā rīkosim - nav jēga, jo ja beigās pasaka, ka mums paliek 1 grupa, tāds konkurss būs kaķim zem astes. Un reālāk liekas, ka Koziols kulisēs runā ar Fāzelu, savādāk nevar izskaidrot, kā Fāzels var izteikt šo frāzi par to, ka mums ir 2 derīgas halles. Vai arī jau tagad ir gatavs plāns - bez skatītājiem vai ar minimālu skatītāju skaitu, kas ļautu PČ aizvadīt tikai Latvijā. Kas starp citu arī būtu loģisks risinājums - laicīgi pateikt, ka nebūs skatītāju vai skaits būs ierobežots. Gaidot līdz pēdējam brīdim, biļetes tiks pie nepamatota uzcenojuma vai arī šī gada situācijas - kaut kas tiks iztirgots un pēc tam čakars atģūt naudu, lielāki zaudējumi utt. Pasakot jau tagad - skatītāju nebūs vai tie būs ļoti ierobežoti rīkotaji var rēķināties ar iespējamajiem ienākumiem.
Ja, rēķinās, ka skatītāju nebūs, tad Ok!
Tikai problēma ir tā, ka pat no 18. novembra skata punkta neviens nevarēs pateikt, kāda situācija būs maija mēnesī ar COVID-19.

     [+] [-]

, 2020-10-30 00:37, pirms pusgada
NAMEJS 9999 rakstīja: Ja, rēķinās, ka skatītāju nebūs, tad Ok!
Tikai problēma ir tā, ka pat no 18. novembra skata punkta neviens nevarēs pateikt, kāda situācija būs maija mēnesī ar COVID-19.
Tāpēc saku, ka loģiskākā rīcība ir jau laikus pateikt -skatītāju nebūs/būs ļoti ierobežoti, lai rīkotājs/i necer uz pilnām tribīnēm, jo reāli skatoties - covid nekur nebūs pazudis un ja vien krasi visur nesāk pielietot Zviedrijas variantu - ierobežojumi pastāvēs. Lielāki vai mazaki, kā tagad - cits jautājums.

     [+] [-]

, 2020-10-30 00:42, pirms pusgada
piters_kvils_5491377 rakstīja: Tāpēc saku, ka loģiskākā rīcība ir jau laikus pateikt -skatītāju nebūs/būs ļoti ierobežoti, lai rīkotājs/i necer uz pilnām tribīnēm, jo reāli skatoties - covid nekur nebūs pazudis un ja vien krasi visur nesāk pielietot Zviedrijas variantu - ierobežojumi pastāvēs. Lielāki vai mazaki, kā tagad - cits jautājums.
Aha, un ja gadījumā tomēr maijā ar COVID-19 viss būs normāli, jo būs vakcīnā, un virus atkāpies, uz ko visi, tai skaitā es, ļoti cer, tad PČ bez skatītājiem būtu noziegums.
Njā, atliek vien sekot notiekošajam, un tad jau laiks parādīs kas un kā.

     [+] [-]

, 2020-10-30 00:53, pirms pusgada
NAMEJS 9999 rakstīja: Tieši otrādi, jo laiks ir pavisam maz. Un patiesībā laika jau vispār vairs nav.
Ja Ķīpsalā tiks liets ledus un slietas skatītāju tribīnes, tad tas tiks darīts par valsts naudu, ja tas tiks darīts par valsts naudu, tad ir jāsludina konkurss par pakalpojumu sniegšanu.
Es domāju, ka man nav jāstāsta cik ilgi mūsu valstī norit sagatavošanās konkursiem, un cik ilgi paši konkursi. Par īsu termiņu jau var nosaukt 7-8 mēnešus, bet gadās pat, ka konkursi ilgst 2 gadus.
Uztaisīs paātrināto procesu un būs ok. Cita lieta, ka beigās var sanākt bezjēdzīgi tērēta nauda, ja bez skatītājiem un Daugavas halle gatava. Mana retorika par "vēl daudz laika" bija tieši par skatītājiem.

  -2 [+] [-]

, 2020-10-30 02:59, pirms pusgada
Bezjēdzīgs sāk palikt šis čempionāts
Kāda jēga to rīkot, ja nevarēs ar skatītājiem???
Un ja vēl ar NHL sezonu pārklāsies, tad vispār stulbums, naudas izmešana miskastē

  -1 [+] [-]

, 2020-10-30 03:05, pirms pusgada
Vai kāds man var pateikt, kāda jēga Latvijai, tās iedzīvotājiem, ekonomikai, hokeja faniem būtu no čempionāta, kurš tiktu rīkots burbulī, bez skatītājiem???

  -1 [+] [-]

, 2020-10-30 06:46, pirms pusgada
Tumanovs rakstīja: Vai kāds man var pateikt, kāda jēga Latvijai, tās iedzīvotājiem, ekonomikai, hokeja faniem būtu no čempionāta, kurš tiktu rīkots burbulī, bez skatītājiem???
Iedzīvotajiem un valstij nekāds labums, tikai izdevumi, protams kaut kāds šaurs cilvēku loks nopelnīs, no tv translācijas un haļļu īres.

     [+] [-]

, 2020-10-30 07:37, pirms pusgada
Zombijs rakstīja: Iedzīvotajiem un valstij nekāds labums, tikai izdevumi, protams kaut kāds šaurs cilvēku loks nopelnīs, no tv translācijas un haļļu īres.
Un dažas viesnīcas,kur izvietos visas izlases.

     [+] [-]

, 2020-10-30 07:46, pirms pusgada
coffijs rakstīja: Un dažas viesnīcas,kur izvietos visas izlases.
varbūt tas nemaz tik slikti, ja kāds pavasarī kaut ko nopelnīs un neaizklapēsies ciet pēc ziemas covida krīzes. pagaidām nekas neliecina , ka būs otrais "veiksmes stāsts".
visi iespringuši uz faniem un biļetēm. tas būtu pats pēdējais par ko jādomā , jo tie ir vislielākie riski , ka čempis tiek aizklapēts sākoties.
būs jau labi , ja vispār PČ notiks burbulī, bez faniem tribīnēs.

  -1 [+] [-]

, 2020-10-30 08:05, pirms pusgada
Viss ir orši...bet tiuešām Koziol...kur tieši ie investēts?
Varbūt tikai algās un prēmijās speciāli izveidotai padomei čmpionāta rīkošanai? Nekas personisks....tikai pajautāju...

  +1 [+] [-]

, 2020-10-30 08:24, pirms pusgada
Dzimmiy rakstīja: Varbūt vēl nav par vēlu atteikties no šī pasākuma? Hokejs bez skatītājiem un tukšām kabatām nav hokejs!
Atkal gribam būt tie super gudrie,lai citi taisa,jo nu slikti izskatās!!! Mums dodiet iespēju taisīt kad viss būs baigi labi! Kāpēc mūs pieskaita pie sovjetik? Tāda ir mūsu domāšana!!!!

     [+] [-]

, 2020-10-30 08:30, pirms pusgada
piters_kvils_5491377 rakstīja: Tāpēc saku, ka loģiskākā rīcība ir jau laikus pateikt -skatītāju nebūs/būs ļoti ierobežoti, lai rīkotājs/i necer uz pilnām tribīnēm, jo reāli skatoties - covid nekur nebūs pazudis un ja vien krasi visur nesāk pielietot Zviedrijas variantu - ierobežojumi pastāvēs. Lielāki vai mazaki, kā tagad - cits jautājums.
Zviedrijas variants ir tas kad visi apmirst?
1 2 39 komentāri