Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:2861, Did:0, useCase: 3

Rīgā norisināsies vērienīga nometne un seminārs jaunajiem hokejistiem un treneriem

Dāvis Dedumets
Dāvis Dedumets

No 14. līdz 18. augustam, Volvo ledus arēnā, Rīgā tiks organizēts seminārs, ko organizē viena no lielākajiem jauniešu hokeja turnīra “Riga Hockey Cup” organizatoru komanda. Seminārā piedalīsies ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) pieredzi bagāti speciālisti, ieskaitot leģendāro Latvijas hokeja vārtsargu Artūru Irbi.

Uz nometni tiek aicināti jaunie hokejisti vecumā no deviņiem līdz 16 gadiem, ar kuriem strādās Nacionālās hokeja līgas treneri un skauti - Tobijs O’Braiens un Mets Berani. Ar saviem padomiem dalīsies Kolorado “Eagles” galvenais treneris Gregs Kronins, bet Nacionālās Hokeja līgas kluba Losandželosas “Kings” Eiropas skauts Jusi Kari Koskinens katru spēlētāju novērtēs individuāli, sniedzot ieskatu, kādos komponentos būtu nepieciešams papildus darbs ikdienas treniņos. Seminārā piedalās un padomus sniegs arī leģendārais latviešu hokeja vārtsargs Artūrs Irbe, turklāt nometnes organizatori parūpējušies par vēl kādu īpašu viesi.

Vienlaikus praktiskajām nodarbībām jaunajiem hokejistiem, nometnē piedalīties aicināti arī hokeja treneri, kuriem tiks sniegtas teorētiskas zināšanas seminārā, kā arī būs iespējams kopā ar nometnes mentoriem darboties uz ledus.
Sevišķi interesanta varētu būt Latvijā dienējošo Kanādas militāristu līdzdalība seminārā, kuri ar praktiskiem piemēriem demonstrēs kā veidot spēcīgāku mentālo noturību un komandas garu, kas ļoti svarīga ir ne vien viņu profesionālajā darbā, bet arī tādā sporta veidā kā hokejs.

Ņemot vērā, ka nometnes organizēšanā līdzdarbojas arī Kanādas vēstniecība Latvijā, organizatoriem radās iespēja uz nometni uzaicināt desmit latviešu meitenes, tādējādi cenšoties stiprināt arī meiteņu un sieviešu hokeja līmeni valstī.

Sīkāku informāciju par nometi iespējams atrast oficiālajā mājaslapā Riga Hockey Cup, kur iespējams arī reģistrēt savu dalību semināram.