Beļģijā gandrīz divus punktus spēlē krājušais Šišļaņņikovs pievienojas Kijivas "Capitals"
"Optibet" Baltijas Hokeja līgas pusfināliste Kijivas "Capitals" šorīt pavēstījusi par 29 gadus vecā latviešu uzbrucēja Oļega Šišļaņņikova pievienošanos komandai.
Iepriekšējās divas sezonas Šišļaņņikovs spēlēja Beļģijas klubā "Heylen" un Centrāleiropas Hokeja līgā, kurā piedalās Beļģijas un Nīderlandes komandas, 58 spēlēs sakrāja 113 (46+67) punktus, pa sezonām būdams attiecīgi sestais un devītais rezultatīvākais spēlētājs līgā. "Heylen" šosezon izstājās ceturtdaļfinālā.
Pirms tam divas sezonas Šišļaņņikovs pavadīja Francijas augstākajā līgā, "Gap" rindās 80 spēlēs tiekot pie 62 (20+42) punktiem. Latvijas čempionātā Šišļaņņikovs nav spēlējis deviņus gadus, 2016./17. g. sezonā būdams HS "Rīga" kapteinis un 29 mačos tiekot pie 44 (25+19) punktiem. Pēc tam sekoja divas sezonas Alpu līgā (80 spēlēs 33+54), vēlāk spēlēja arī Anglijā un Ukrainā.
Kijivas "Capitals" iepriekšējās dienās izziņoja arī līguma pagarināšanu ar latviešu uzbrucējiem Kristiānu Zeltu un Renāru Ciprusu, kā arī sastāvu papildināja ar ukraiņu uzbrucēju Iļju Korenčuku, kurš šosezon spēlēja Anglijā un Polijā, un somu aizsargu Jani Siekinenu, kurš pārstāvēja Viļņas "Hockey Punks".
Izmantotie resursi:
https://www.facebook.com/hckyivcapi...
@agrissuveizda
+1 [+] [-]
+2 [+] [-]
Kādi, tad tur rezultāti, ja tikai 9.līgā?
[+] [-]
[+] [-]
[+] [-]