Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 3

Šorīt slimnīcā miris arī Gaļimovs

Šorīt slimnīcā miris arī Gaļimovs
Aleksandrs Gaļimovs
Foto: Itar-Tass/Scanpix

Kā ziņo Krievijas plašsaziņas līdzekļi, tad šorīt slimnīcā miris 26 gadus vecais Jaroslavļas "Lokomotiv" hokejists Aleksandrs Gaļimovs.

26 gadus vecais uzbrucējs bija vienīgais no spēlētājiem, kurš izdzīvoja aviokatastrofā, kurā bojā gāja 43 no 45 pasažieriem. Pēc traģiskā negadījuma Gaļimovs uzreiz tika nogādāts slimnīcā, kur hokejistam tika konstatēti 90% ķermeņa apdegumi no kuriem 70% - dziļi.

Pirms pāris dienām tika ziņots, ka Gaļimova stāvoklis stabilizējies, taču joprojām tas esot smags. "Viņa stāvoklis ir ļoti smags, taču, pateicoties lieliskam mediķu darbam, izdevies Gaļimova stāvokli stabilizēt un hokejistu pārvest uz Višņevksa apdegumu centra institūtu," informēja institūta direktors Valērijs Kubiškins.

Vakar Gaļimovam tika veikta ļoti sarežģīta trahejas pārstādīšanas operācija, jo viņam bija smagi elpceļu apdegumi. Taču šodien 8:30 pēc Latvijas laika Gaļimovs reanimācijā mira. Līdz ar to šobrīd par dzīvību turpina cīnīties stjuarts Aleksandrs Sizovs, kura stāvoklis arī ir smags, bet stabils.

Izmantotie resursi:
Хоккей на AllHockey.Ru - новости и статистика...