Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:261, Did:0, useCase: 0

Bijušais hokejists atklāj neizdevušos plānus par KHL kluba izveidi Bulgārijā

Bijušais hokejists atklāj neizdevušos plānus par KHL kluba izveidi Bulgārijā
Aleksejs Morozovs. Foto: KHL

Kādreizējais Bulgārijas izlases hokejists Aleksejs Jotovs atklājis, ka kādu laiku atpakaļ Bulgārijā tika plānots izveidot KHL klubu. Šis plāns gan nepiepildījās.

"Pavisam nesen Pirmā kanāla kausa ietvaros Krievijā norisinājās konference, kuru apmeklēja arī Bulgārijas federācijas pārstāvji. Aprunājāmies par šo tēmu. Savulaik viņiem bija ideja par KHL kluba izveidi. Toreiz aktīvi tika virzīta ideja būvēt gāzes vadu “South Stream” caur Bulgāriju,” atceras Jotovs. “Skaidrs, ka tobrīd valstī bija daudz “Gazprom” menedžeru, bija arī sarunas par KHL."

"Valstī ir savs stadions, bija jautājums par finansējumu, jo paši bulgāri KHL klubu nepavilktu. Vietējās kompānijas bija gatavas šajā projektā piedalīties vien daļēji, bet bez “Gazprom” nekas nesanāktu. Pēc tam, kad “South Stream” projekts tika iesaldēts, beidzās arī visas pārrunas," skaidroja bijušais hokejists.

Aleksejs Jotovs lielāko daļu karjeras ir pavadījis, spēlējot Austrumeiropas hokeja līgā, kā arī VHL un VHL-B līgās.
Viņš ir Bulgārijas valstsvienības visu laiku rezultatīvākais hokejists.

Oriģinālais raksts: https://www.sportazinas.com/kadreiz...

     [+] [-]

, 2022-01-03 09:01, pirms 3 nedēļām
kur tik krievu līgas komandas nav veidotas