Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:756, Did:0, useCase: 0

SHL (virtuālā hokeja līga)

Sveiki. Pieļauju, ka būs daudz negāciju, taču būsim saprātīgi un nenozāgāsim tos, kas šādā veidā spēj sagādāt sev labas emocijas. Vēlos iepazīstināt ar simulēto hokeja līgu, kas balstās uz FHM (Franchise Hockey manager) bāzes.

Iepriekš daudz ir šādi popularizētas latviešu līgas. Taču tām ar laiku ir pienācis gals. Tāpēc šodien gribu iepazīstināt ar simulētā tipa līgu, kur ikvienam lietotājam ir iespēja izveidot savu spēlētāju, tikt draftētam junioru līgā, un pēc tam jau pieaugušo līmenī. Papildus tam, ik pēc katras sezonas notiek arī pasaules čempionāts gan pieaugušo izlasēs, gan junioriem.

Ikviens tautietus, kurš pievienojās un pārstāv Latvijas izlasi ir svarīgs. Pēdējās sezonas naav iepriecinošas, gluži kā dzīvē, tā arī šai līgā Latvijas izlase netiek ārā no grupas uz izslēgšanas spēlēm.

Līga ir angļu valodā un šobrīd notiek gatavošanās 63 sezonai. Šī ir lielākā simulētā hokeja līga, ko zinu, un cilvēki tiek pulcēti no visām pasaules malām, kas dod iespēju arī iepazīt citu tautu īpatnības un jaunas paziņas.

Līgā mani var atrast kā: lilstifler, būšu priecīgs, ja ar šo ziņu būšu kādu ieinteresējis pievienoties latviešu pulkam.

Saite: