Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Esports\CustomizationSource512), Fid:3, Did:0, useCase: 3

2022. Gada nīstākie Latvijas sportisti (Okupantu atbalstītāji)

2022. Gada nīstākie Latvijas sportisti (Okupantu atbalstītāji)
Miks Indrašis. Foto: LOK/ Edijs Pālens/ LETA

2022. Gads ieies vēsturē ne tikai ar to ka Krievija uzsāka šokējošu karu, nogalinot vairākus tūkstošus miermīlīgu iedzīvotāju, sagraujot cilvēku dzīves, sapņus un teritorijas, bet arī ar to ka Latvijas acīm tika atklāti vairāki okupantu atbalstītāji, kas nedz cenšās nosodīt karu, bet pat dodas pāri robežām naudas meklējumus!

Sarindošu topu ar manuprāt nīstākajiem sportistiem Latvijā šobrīd.

1. Vieta Mairis Briedis, ir skaidrs ka Mairis ir nīstākais sportists šobrīd Latvijā, pēc viņa paziņojuma kad viņš nenostāsies nevienā pusē, kas būtu pielidzināms tam ka uz ielas izvaro sievieti, bet viņš pasaka ka nevar nostāties ne izvarotāja pusē, ne sievietes pusē un staigā tālāk.

2. Vieta Jānis Kalniņš, Kalniņš bija atklātākais sportists, kurš uzreiz pēc līguma noslēgšanas paziņoja par to ka viņu neuztrauc nedz Latvijas izlase, nedz tas ko par viņu cilvēki domās.
Cerot uz 700 000euro sezonā, viņš nekaunīgi uzspļāva visiem līdzjutējiem un devās lielā Rubļa medības, kur pat muļķim skaidrs, ka algu viņš nesaņems, jo Krievijai šobrīd starptautiski līgumi neinteresē un viņi savā valstī darīs ko grib!

3. Vieta Nikolajs Jeļisejevs, viens no lielākajiem šokiem man, kaut gan nekas daļēji negaidīts, savu situāciju viņš nav komentējis, bet ir nosūtijis hokeja klubam admiral video, kur redzams vanšu tilts.
Tajā hokejists pateicas par iespēju, kā arī šobrīd hokejists jau atrodas Krievijas un aizvada treniņnometni, dodot intervijas KHL reportieriem.

4. Vieta Aleksejs Širokovs, OHL fināla spēles laikā, Širokovam uz soliņa reportieris uzdeva jautājumu par rezultātu uz tablo, Širokovs atbildēja, tas kas ir uz tablo neatspogoļo patiesību, gluži kā to pasniedz mēdiji šobrīd presēs. (Kas visticamāk bija zemteksts par Krieviju)

5. Vieta Miks Indrašis, kapēc tik zemu? Tapēc ka cilvēks jau noslēdzot līgumu (pat ja viņš saka ka tā nav), tomēr satikās ar LHF pārstāvjiem un pārdomāja savu viedokli, atteicās no līgumu un nosodija Krievijas agresiju, tāda ziņā mugurkaulu spēja parādīt, atšķirība no citiem hokejistiem un sportistiem.

  -1 [+] [-]

, 2022-07-18 22:38, pirms 3 nedēļām
paprovē, baigi labais!!!
https://www.101knots.com/wp-content...

  -1 [+] [-]

, 2022-07-23 14:39, pirms 3 nedēļām
Kuru p*š tava naida runa?

     [+] [-]

, 2022-07-24 10:01, pirms 2 nedēļām
damokla_zobens_22 rakstīja: Kuru p*š tava naida runa?
Kuru p*š vatņika - kolaboranta viedoklis?